ПВХ-Плівка WINSHIELD / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 • VINORIT
   

  ПВХ-плівка WINSHIELD®

   
   
  ПВХ-Плівка WINSHIELD® ( віншильд ) - спеціально розроблена плівка ПВХ (полівінілхлорид) / ПММА (поліметилметакрилат) для ламінування вікон, дверей, панелей та інших виробів як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування.
   
   
  Купити

  Продукція марки WINSHIELD® ( віншильд ) стала популярною завдяки своїм унікальним дизайнерським якостям, міцності, гнучкості, надійності та простоті у використанні.

   
   
   

  Широкий асортимент деревинної текстури найсучасніших кольорів робить ПВХ-плівку незамінним оздоблювальним матеріалом. Працювати з ПВХ-плівкою WINSHIELD® ( віншилд ) легко та просто.

  Протягом багатьох років вона не потребує будь-якого додаткового догляду, зберігаючи при цьому чудовий зовнішній вигляд.

  Плівка ПВХ WINSHIELD® ( віншильд ) пропонує нові можливості декорування профілів та панелей:

  • кольори, дизайн і текстури стають окрасою для будь-яких будівельних елементів і надають їм елегантного та неповторного вигляду;
  • вікна та двері, ламіновані плівкою, підкреслюють архітектурний стиль;
  • широкий вибір дизайнерських рішень, що надає простору для творчості та індивідуального пошуку;
  • віконно-дверні конструкції, декоровані WINSHIELD® ( віншилд ), більш гармонійно та естетично поєднуються з інтер'єрами та екстер'єрами приміщень, створюючи оригінальний дизайн.
   
  Структура WINSHIELD UVX®
   
  Основні технічні характеристики WINSHIELD®
   
  Сертифікати
   
   

  Декоративні якості ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншильд ) радують око господарів упродовж багатьох років завдяки технології Color Shield (колор шильд ). Відомо, що полівінілхлоридний профіль, ламінований ПВХ-плівками темних кольорів, більше нагрівається, на відміну від білого, який відбиває тепло. При цьому температура всередині камер віконного профілю залишається низькою. Для уникнення деформації, спричиненої дисбалансом температур, усі ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншилд ) виробляють за новітньою технологією Color Shield. Суть технології полягає в застосуванні спеціальних пігментів, які відбивають інфрачервоне випромінювання від ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншильд ). Таким чином, завдяки застосуванню ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншилд ) температура поверхні віконного профілю знижується на 20% і більше.

  ПВХ-плівка WINSHIELD® ( віншильд ) стійка і до хімічного впливу. ПВХ-плівка WINSHIELD® ( віншилд ) не змінює своїх якостей при контакті з побутовими засобами для миття й чищення. ПВХ-плівка WINSHIELD® ( віншильд ) не боїться жирів, масел, харчових продуктів, рідин на водяній основі та будматеріалів на зразок гіпсу, цементу, аліфатичних бензинів. Водночас слід зазначити, що ПВХ-плівка WINSHIELD® ( віншилд ) не стійка до органічних розчинників та речовин, що їх містять.

  Асортимент кольорів ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншильд ) постійно розширюється. Міцність, довговічність і зручність у роботі ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншилд ) оцінили вже сотні виробників віконних профілів. З усіма перевагами ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншилд ) вони знайомляться на спеціалізованих виставках у країнах Європи, зокрема в Україні.

   
  Каталоги партнерів WINSHIELD®
   
   
   
   
   
   
   
  Матеріали по темі:
  Всі новини Згорнути
   
   

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору