Виробники підвіконь / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Виробники підвіконь

 • Виробники підвіконь

   
  Сучасні українські підвіконня
   
  Металопластикові вікна міцно укріпилися в сучасному будівництві. Їх широко використовують, адже вони мають високу механічну міцність, теплопровідність та стійкість до різних зовнішніх факторів. Одним із важливих елементів будь-якого вікна є підвіконня. Це елемент, який має не тільки функціональне значення (закриває нижню частину віконного отвору), але і декоративне.
   
  Все частіше власники приміщень відмовляються від вікон з класичного білого профілю і замовляють вікна, ламіновані за допомогою ПВХ-плівок. Звісно, в такому випадку колір підвіконня має збігатися з кольором рами, щоб загальний дизайн віконного отвору був довершеним.
   
  Виробник підвіконь ВАЛЬКО
  АКОРД-С

  Компанія «ВАЛЬКО» понад 10 років є одним із основних постачальників якісних підвіконь, москітних сіток та ролетів у Львові. Бездоганна репутація, позитивні відгуки, широкий асортимент та якість товару, що відповідає всім існуючим нормам, обумовлюють лідерські позиції цієї фірми на ринку.

  Виробник підвіконь НВП Європласт
  Європласт

  Компанія «ТОВ "НВП Європласт" » Працює на ринку України з 2007 року. Випускає широкий спектр пластикових підвіконь різноманітної кольорової гами.

  Виробник ПВХ підвіконь ТМ Brilliant
  VIKNAROFF

  Компанія «Облторгсервіс», яка володіє маркою Brilliant, є одним із виробників продукції з ПВХ в Україні. Під маркою Brilliant випускаються підвіконня, ПВХ-панелі, профілі для виготовлення метало пластикових конструкцій та інші комплектуючі.

   

   
  інформація - Виробники підвіконь
  Для того, щоби ПВХ підвіконня були не менш стильними, ніж вікна з ламінованого пластикового профілю, використовуються ПВХ-плівки. Різномаїття кольорів, тиснень, фактур цих плівок дозволяє виробникам підвіконь суттєво розширити свій асортимент та зробити його таким, що буде відповідати усім потребам клієнта.
   
  Важливим напрямом діяльності SPV Company Ltd є співпраця з українськими виробниками підвіконь з метою створення якісного конкурентоздатного продукту, що відповідає не лише українським, але й європейським нормам якості. З цією метою ми імпортуємо в Україну ізраїльські ПВХ-плівки для ламінації вікон, підвіконь і сандвіч-панелей – WINSHIELD® та WINGUARD®.
   
  Багата колекція кольорів плівок ПВХ WINSHIELD® від популярних деревинних забарвлень до трендових однотонних відтінків забезпечує українським виробникам можливість втілити у життя найсміливіші задуми дизайнерів та архітекторів.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору