Безпека автомобілів / SPV Company Ltd 
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Каталог продукції > Архів > Безпека автомобілів (архів)

 • Безпека автомобілів


  Захист автомобіля від викрадення


  Ви зробили важливу покупку - стали власником автомобіля, тепер варто подумати про безпеку вашого нового придбання. Чому захист від викрадення такий важливий? Автомобіль покупка серйозна та дорога, а новоспечені власники машини нерідко залишають її у дворі, нехтуючи елементарними засобами захисту. Варто пам’ятати, що автомобіль представляє інтерес для злодіїв не лише, як ціла машина, але й як джерело запчастин. Існує цілий ринок крадених запчастин на популярні марки авто.

  Що потрібно знати перш за все?

  «Невикрадаємих» автомобілів не існує, але це не привід для того, щоб нехтувати безпекою. Ви можете зробити все, щоб максимально ускладнити процес злому та викрадення вашого авто. Адже пересічний злодій швидше зазіхне на автомобіль без будь-якого захисту, аніж буде витрачати час на захищену автівку. Потрібно пам'ятати, що встановлена на авто звукова сигналізація не гарантує надійний захист, адже основна функція «пищалки» - сповістити власника про спроби зловмисників вдертися до салону авто.

  Сучасні засоби протиугінної безпеки для вашого авто

  СПВ Компані Лтд., як визнаний професіонал галузі безпеки та компанія з 20-річним досвідом на ринку протиугінних систем, пропонує готові рішення для захисту Вашого автомобіля. Ми рекомендуємо захищати авто за допомогою надійних механічних замків, яким справедливо належать лідируючі позиції поміж протиугінних систем, з додатковим використанням електронних пристроїв, що блокують електричні ланцюги.

  Ми пропонуємо чотири рішення для безпеки Вашого авто:

  Замок коробки перемикання швидкостей (КПШ) + імобілайзер;
  Електромеханічний замок КПШ + імобілайзер;
  Замок, що одночасно блокує КПШ та капот + імобілайзер;
  Замок капота + імобілайзер;

  Перше рішення

  Замок КПШ – це класичний механічний протиугінний замок, надійність якого перевірена часом. Масивна механічна конструкція замка КПШ встановлюється на штатні місця кріплення за допомогою зривних гвинтів, надійно блокує перемикання селектора КПШ, та повністю прихована під консоллю. Відкриття та закриття замка здійснюється поворотом ключа. Знешкодити такий замок майже неможливо, адже до пристрою важко дістатись та потрібен безпосередній вплив на нього.

  Друге рішення

  Електромеханічний замок КПШ це поєднання надійності механічного блокіратора з інноваційними електронними технологіями. Головна перевага даного замку у тому, що пристрій виключає вплив «людського» фактору. Якщо власник авто може забути заблокувати КПШ самостійно, то електромеханічний замок не потребує безпосередньої дії ключа – системою керує електропривід і блокує КПШ без будь-якого втручання людини. Це дуже важливо, адже статистика викрадень авто свідчить, що більшість крадіжок трапляється під час короткотривалих зупинок, коли власник машини полишає її на «п’ять хвилин», щоб забігти до магазину чи купити щось у кіоску. Розблокування пристрою здійснюється за допомогою безконтактного чіпа.

  Третє рішення

  Замок, що одночасно блокує КПШ та капот + імобілайзер дане рішення відносять до систем комплексного захисту. Комплексний захист вирішує одночасно три основні задачі: 1) захищає автомобіль від угону, завдяки блокуванню селектора КПШ; 2) унеможливлює доступ у підкапотний простір, і тим самим захищає найважливіші елементи авто; 3) попереджає можливість розкомплектування машини та крадіжки дорогих деталей моторного відсіку.

  Автомобільний імобілайзер доречно доповнить дует замку КПШ та капоту. Принцип роботи цього електронного пристрою полягає в блокуванні основних ланцюгів і систем автомобіля: перекриття подачі палива, відключення електроживлення двигуна, створення перешкод у роботі коробки передач тощо. Варто зазначити, що штатні імобілайзери входять у стандартний комплект автомобіля та встановлюються на заводі-виробнику. Тому, якщо зловмисник навчиться обходити штатний імобілайзер на одному авто, то зможе обійти й на інших. У свою чергу нештатні імобілайзери власник автомобілю встановлює за власним бажанням, вони працюють за різними схемами, тому й способи обходу для кожного з них – різні.

  Четверте рішення

  Замок капоту блокує вільний доступ до підкапотного простору. Навіщо закривати капот? По-перше, таким чином захищаються найголовніші елементи та системи життєдіяльності автомобіля, зокрема блок керування двигуном, система подачі палива, а, по-друге, унеможливлюється крадіжка дорогих деталей, що знаходяться в підкапотному просторі. Деякі скептично налаштовані власники авто вважають, що автомобілі з механічною КПШ, які блокуються замком КПШ у положенні «задній хід» - залишаються все одно незахищені. Для саме таких власників, а також для авто, де заблокувати кпш неможливо із-за використання електронних систем управління кпш, підійде рішення з одночасним використанням замка капоту та імобілайзера з розміщенням блоку під капотом. Також дане рішення буде корисним для тих, хто хоче обладнати машину додатковим замком капоту, або ж за умови, що попередні три протиугінні рішення не прийнятні.

  Важливо!

  Для більш ефективного захисту автомобіля варто застосовувати усі доступні системи протиугінної безпеки: як механічні, так і електронні. Будь-який обраний вами протиугінний пристрій мають встановлювати лише професіонали. Не ризикуйте, адже 50% надійності роботи пристрою залежить від правильності його монтажу та кваліфікації персоналу, що буде виконувати дану роботу.

  Безпека автомобілів
Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору
Яндекс.Метрика