Безпека автомобілів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Безпека автомобілів

 • Безпека автомобілів

  Ви зробили важливу покупку - стали власником автомобіля, тепер варто подумати про безпеку вашого нового придбання. Чому захист від викрадення такий важливий? Автомобіль - покупка серйозна та дорога, а новоспечені власники машини нерідко залишають її у дворі, нехтуючи елементарними засобами захисту. Варто пам’ятати, що автомобіль представляє інтерес для злодіїв не лише, як ціла машина, але й як джерело запчастин. Існує цілий ринок крадених запчастин на популярні марки авто.


  Захист автомобіля від викрадення


  Якщо Вас зацікавили сучасні засоби протиугінної безпеки, пропонуємо переглянути список офіційних центрів монтажу у Вашому місті.

  Що потрібно знати перш за все?

  «Невикрадаємих» автомобілів не існує, але це не привід для того, щоб нехтувати безпекою. Ви можете зробити все, щоб максимально ускладнити процес злому та викрадення вашого авто. Адже пересічний злодій швидше зазіхне на автомобіль без будь-якого захисту, аніж буде витрачати час на захищену автівку. Потрібно пам'ятати, що встановлена на авто звукова сигналізація не гарантує надійний захист, адже основна функція «пищалки» - сповістити власника про спроби зловмисників вдертися до салону авто.

  Ми пропонуємо чотири рішення для безпеки Вашого авто:

  Механічні протиугінні системи

  Перше рішення

  Механічні системи - це класичні протиугінні блокіратори, надійність яких перевірена часом. Масивна механічна конструкція встановлюється на штатні місця кріплення за допомогою зривних болтів, та знерухомлює автомобіль шляхом блокування елементів управління. Відкриття та закриття замка здійснюється поворотом ключа. Швидко знешкодити замок не можливо, адже для цього потрібно багато часу та електро-пилувальні інструменти.

  Електромеханічні системи

  Друге рішення

  Електромеханічні системи - це поєднання надійності механічного блокіратора з інноваційними електронними технологіями. Їх головна перевага у виключенні впливу "людського" фактору. Якщо власник авто може забути заблокувати механічний блокіратор самостійно, то електромеханічний зробить це автоматично після вимикання запалювання. Замикання здійснюється електродвигуном системи, що блокує елемент управління авто без будь-якого втручання людини. Це дуже важливо, адже статистика викрадень авто свідчить, що більшість крадіжок трапляється під час короткотривалих зупинок, коли власник машини полишає її на «п’ять хвилин», щоб забігти до магазину чи в кафе випити кави. Розблокування пристрою здійснюється за допомогою безконтактного чіпа або набору коду на панелі.

  Електронні протиугінні системи

  Третє рішення

  Електронні системи - електронний протиугінний пристрій, що блокує системи роботи автомобіля. Найпростішим та вкрай дієвим з них є іммобілайзер, у стані охорони запобігає запуску двигуна або блокує основні ланцюги та системи, щоб запобігти його коректній роботі. Імобілайзери поділяються на моделі з ручним набором коду, тобто клавіатурні або кодові, коли набірна цифрова панель розміщується в салоні авто, та моделі з електронним кодовим ключем, так звані картки-мітки, в яких записаний кодований сигнал або шифр, що автоматично розпізнається системою. Супутникові протиугінні системи - це практично ті ж самі імобілайзери, але вони мають велику кількість додаткових функцій, можуть відстежувати місцезнаходження авто в режимі реального часу, отримувати інформацію по стану авто та управління режимами охорони на відстані, наприклад за допомогою мобільного смартфон-додатку.

  протиугінні системи в CONSTRUCT Ательє

  Четверте рішення

  CONSTRUCT Ательє - інженерно-конструкторський інсталяційний центр, авторизований чеським заводом-виробником CONSTRUCT, який може виконувати весь спектр робіт.
  Кількість модельних протиугінних систем в каталозі постійно поповнюється, виробники намагаються оперативно проводити розробку протиугінних систем при появі нових моделей автомобілів, щоб мати можливість задовольнити всіх бажаючих встановити надійні системи захисту від викрадення. Але якщо все таки трапилось так, що наразі відсутнє модельне протиугінне рішення для певного автомобіля, в такому випадку потрібно звертатись в CONSTRUCT Ательє, що функціонує на базі СПВ Компані Лтд - генерального імпортера чеських протиугінних систем CONSTRUCT. Спеціалісти центру займаються розробкою та встановленням найскладніших ексклюзивних протиугінних рішень, а також гарантійним та післягарантійним обслуговуванням даних систем. У центрі представлений асортимент механічних, електромеханічних та електронних засобів захисту автомобіля від угону. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожної задачі та висококваліфіковане виконання всіх робіт. Якщо ви хочете скористатися послугами CONSTRUCT Ательє, натисніть тут.

  Важливо!

  Для більш ефективного захисту автомобіля варто застосовувати усі доступні системи протиугінної безпеки: як механічні, так і електронні. Будь-який обраний вами протиугінний пристрій мають встановлювати лише професіонали. Не ризикуйте, адже 50% надійності роботи пристрою залежить від правильності його монтажу та кваліфікації персоналу, що буде виконувати дану роботу.

  Центри монтажу автомобільних протиугінних пристроїв у Вашому регіоні.

  Порада від фахівців

  СПВ Компані Лтд., як визнаний професіонал галузі безпеки та компанія з 20-річним досвідом на ринку протиугінних систем, пропонує готові рішення для захисту Вашого автомобіля. Ми рекомендуємо захищати авто за допомогою надійних механічних замків, яким справедливо належать лідируючі позиції поміж протиугінних систем, з додатковим використанням електронних пристроїв, що блокують електричні ланцюги.

  Матеріали по темі:
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору