GPS Моніторинг / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • GPS Моніторинг

  GPS моніторинг автотранспорту - зручний, надійний і ефективний спосіб отримувати актуальну інформацію про місце знаходження автомобіля в режимі он-лайн.

  Купити
   

  Для всіх власників автомобільних парків супутникова система стеження - хороший помічник, який дозволяє одночасно контролювати рух авто в реальному часі, стежити за режимом експлуатації транспортного засобу, а також отримувати різноманітні звіти, які дозволяють оцінити доцільність використання транспортного засобу.

  Інформація з GPS трекера в машині передається на сервер (при цьому не потрібне встановлення додаткового програмного забезпечення на комп'ютер користувача), за допомогою якого відображається місцезнаходження транспортного засобу на карті, тривожні події, що вимагають негайного реагування (аварія, спроба викрадення, відключення акумулятора і ін ). У салоні автомобіля розташована тривожна кнопка SOS, за допомогою якої водій може повідомити про виникнення екстреної ситуації. GPS Трекер за допомогою програми моніторингу формує звіти, які надають максимально точну інформацію про експлуатацію транспортного засобу в заданий час - який водій, на якому відрізку дороги, з якою швидкістю керував даним автомобілем, де було перевищення швидкості або відхилення від маршруту.

   
  GPS Моніторинг автотранспорту


  Супутникова система стеження передає дані на мобільний телефон про ті чи інші передбачені випадки – спрацьовуванні тривожної кнопки SOS, несанкціонованої евакуації або спробі викрадення, спрацьовуванні додаткових датчиків – аварії, температури і т.д.

  Супутникова система стеження дозволяє уповноваженій особі через Інтернет або СМС повідомлення блокувати роботу двигуна.

  У разі перевезення вантажу з необхідністю підтримки постійної температури, система може сповіщати про зміну температури у вантажному відділенні – за допомогою СМС.

  GPS Трекер допомагає суттєво економити паливо. Це обумовлено тим, що водій, знаючи, що на автомобіль встановлена супутникова система стеження, не стане експлуатувати авто в особистих цілях, в окремих випадках при установці системи споживання може знижуватися майже вдвічі. У компаніях з великим автопарком супутникова система стеження окупається за три місяці за рахунок економії палива.

   
  GPS Моніторинг автотранспорту

  GPS моніторинг автотранспорту дозволить в будь-який момент відстежити авто в будь-якій точці планети, дізнатися його місцезнаходження протягом останніх 60 днів, встановити режим їзди цього автомобіля і багато іншого.

  GPS моніторинг автотранспорту незамінний у випадку, якщо компанія займається перевезеннями цінних вантажів, у випадку реальних загроз нападу і незаконного заволодіння транспортним засобом.

  Супутникова система стеження встановлена на службових автомобілях автопарку СПВ Компані Лтд. GPS Трекер вже не раз допоміг запобігти розвитку ситуацій, результат яких міг несприятливо вплинути на ефективність використання співробітниками робочого часу.

   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору