Виробники металопластикових вікон / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Виробники вікон

 • Виробники вікон

   

  Сучасні українські металопластикові вікна

  Один з важливих елементів будь-якого приміщення - це вікна, що виконують не лише роль функціонального елемента, але й сприяють створенню комфорту та втіленню стильової концепції інтер’єру та екстер’єру. Металопластикові вікна міцно укріпились у сучасному будівництві. Адже вікна з ПВХ-профілю мають низку важливих переваг – механічну міцність, теплопровідність та стійкість до впливу зовнішнього середовища: опадів, надмірної вологи, високих та низьких температур. У свою чергу форма, колір та розмір металопластикових вікон відіграють важливу роль у створенні довершеного дизайну будь-якої архітектурної будови.

   
  Windows
  VIKNAROFF

  Компанія Viknar'off – виробник металопластикових конструкцій, для якого основним принципом діяльності є виготовлення продукції, що відповідає європейським стандартам у поєднанні з високим рівнем сервісу. Сьогодні компанія Viknar'off – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні.

  Windows
  АКОРД-С

  Підприємство «Акорд-С» бере свій початок з 1987 року, і на протязі всіх подальших років воно стрімко розвивалось. На сьогодні - це один з лідерів виробництва віконних конструкцій з ПВХ профілю.

  Windows
  WDS

  ТМ WDS – це ключовий бренд компанії МІРОПЛАСТ, одного з найбільших виробників віконних і дверних ПВХ профілів. Унікальну якість продукції під ТМ WDS визнано виробниками вікон і дилерами по всій країні.

  VIKNALAND
  VIKNALAND

  Компанія ТОВ “Вікналенд” на власних потужностях виробляє ПВХ-профілі під торговою маркою VIKNALAND. Сучасні технології виробництва ПВХ-профілів на власному заводі з використанням німецького обладнання.

  Windows
  ТЕРМОПЛАСТ ПЛЮС

  ТзОВ «Термопласт плюс» засновано в 2007 році у смт. Меденичі Дрогобицького р-ну Львівської області і за недовгий час стало одним з лідерів по виготовленню вхідних металевих дверей та металопластикових конструкцій.

  Windows
  ЕКРАН-ВІКНОСВІТ

  Компанія «Екран-Вікносвіт» - це сучасний виробничий комплекс, де інтегровано виготовлення трьох різновидів віконно-дверних конструкцій: ПВХ, дерев'яного брусу, алюмінію.

  Windows
  AMTT

  Група компаній АМТТ - більше 16 років лідерства у виробництві алюмінієвих систем різного призначення і складності в Україні

  Windows
  STEKLOPLAST

  Компанія Stekloplast виготовляє вікна з 1997 року. У виробничому циклі використовується обладнання від провідних світових виробників (Sturtz, Federgenn, Rotox, Aluma), яке дозволяє виготовляти до 1800 конструкцій на добу, зберігаючи високу якість виробів.

  Windows Steko
  Steko

  Компанія Steko є одним з провідних виробників металопластикових та алюмінієвих конструкцій. Великий вибір профільних систем, склопакетів та систем фурнітури дозволяє виготовляти вікна, які зможуть вирішити будь-які завдання.

  Windows Darwin Ukraine
  DARWIN

  Компанія Darwin Ukraine - виробник металопластикових вікон і конструкцій з профілю REHAU, які відповідають високим міжнародним стандартам якості і задовольняють найрізноманітніші напрямки стилю та дизайну.

  Windows panorama
  panorama

  ТОВ “Панорама” працює на ринку світлопрозорих конструкцій понад 12 років і є одним з найбільш активно розвиваючих учасників ринку ПВХ в Західній Україні. Місія компанії – успішна робота по створенню якісних виробів та послуг, що сприяють поліпшенню якості життя людей.

  Windows КОНТИНЕНТ
  panorama

  Завод виробляє вікна і двері з ПВХ та алюмінію різної конфігурації і призначення. Крім стандартних конструкцій, на заводі виготовляються вікна і двері незвичайних форм, розмірів і способів відкривання.

  Windows
  ВІЗАЖАДІСЕМ

  Інші українські виробники вікон. Компанія «Візаж», завод «АДІСЕМ», ...

   

   
  інформація про личинку замка

  Металопластикове вікно має такі складові: ПВХ-профіль, металевий вкладиш для підсилення жорсткості профілю, що монтується всередину конструкції, а також фурнітура. Віконна фурнітура є чи не найважливішим елементом, адже від неї залежить комфортне відчинення та зачинення вікна, його щоденне функціонування.

  Важливим напрямом діяльності «СПВ Компані Лтд.» є співпраця з українськими виробниками металопластикових вікон з метою створення якісного конкурентоздатного продукту, що відповідає не лише українським, але й європейським нормам якості. З цією метою ми імпортуємо в Україну ізраїльські ПВХ-плівки для ламінації вікон, підвіконь і сандвіч-панелей – WINSHIELD® та WINGUARD®, а також надійну чеську фурнітуру для металопластикових конструкцій, виготовлену з нержавіючої сталі - ROSTEX®.

  Багата колекція кольорів плівок ПВХ WINSHIELD® від популярних деревинних забарвлень до трендових однотонних відтінків - забезпечує українським виробникам можливість втілити у життя найсміливіші задуми дизайнерів та архітекторів. А фурнітура з нержавіючої сталі ROSTEX® для металопластикових вікон та дверей не лише підвищує рівень конкурентоздатності продукту, але й підкреслює статус компанії-виробника серед численних конкурентів галузі.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору