Виробники сейфів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Виробники сейфів

 • Виробники сейфів

   

  Сучасні сейфи з інноваційними технологіями в Україні
   
  Головне завдання будь-якого сейфу – забезпечення належного захисту від злому та вогню важливим документам та матеріальним цінностям. Таким чином, усі сейфи на ринку України можна розподілити на чотири групи:
   
  Safes
  VIKNAROFF

  Компанія «Паритет-К» була заснована у 1992 році, і являється першовідкривачем у виробництві і продажі сейфів в Україні. Компанія має величезний досвід роботи на ринку і не зупиняється у своєму розвитку і рості.

  Safes
  BANKSPETSZAHIST

  Підприємство «Банкспецзахист» пропонує - виробництво та реалізацію обладнання для зберігання документів і цінностей (сейфи - вогнестійкі, зламостійкі, індивідуальні ⁄ депозитні, для вмуровиванія, збройові; металеві шафи...

   

   
  інформація про личинку замка

  1. Вогнестійкі сейфи зберігають та захищають цінне майно та документи від впливу вогню. Як правило, максимальний показник протидії вогнетривкого сейфу полум’ю становить близько 4 годин.

  2. Зламостійкі сейфи покликані захистити цінності від будь-яких злочинних дій крадіїв та розподіляються між собою за класами злому від 0 до 10 згідно державного стандарту. Від класу зламостікості залежить рівень протидії сейфа руйнуванню за допомогою різних інструментів для злому: термічних, електричних, ручних тощо. Щоб визначити клас зламостійкості сейфа у лабораторіях проводяться спеціальні випробування та фіксується хронометраж протидії сейфа по кожній з операції.

  3. Вогнезламостійкі сейфи поєднують у собі функції попередніх двох груп.

  4. Data-сейфи призначені для зберігання магнітних носіїв інформації. Особливо популяризувались у добу, коли саме інформація стала чи не найціннішою річчю.  

  Важливим напрямом роботи «СПВ Компані Лтд.» є співпраця з вітчизняними виробниками сейфів. Будучи імпортерами продукції високої безпеки, ми пропонуємо українським виробникам сейфів інноваційні технології для обладнання конкурентних виробів. Зокрема, інноваційні замки KNOCK N'LOCK™ та аксесуари на основі унікальної технології бездротової передачі кодованого сигналу, а також цілу низку замків для обладнання та меблів від світових лідерів галузі безпечного замикання – компаній ABLOY® та MUL-T-LOCK®.

  Щоб не стати жертвами шахраїв, українські виробники сейфів радять покупцям перед придбанням сейфу, обов’язково перевірити усю документацію на виріб. Зокрема:
  - Сертифікат на відповідність сейфа вимогам стандарту для певного класу зламо -або вогнестійкості;
  - Паспорт на сейф з інструкціями з експлуатації та монтажу;
  - Паспорт на замки з інструкцією з експлуатації;
  - Маркувальна табличка, яку розміщують на внутрішній стороні дверей сейфа. Там має бути вказано: дата випуску, клас сейфа за стандартом, виробник, модель, заводський номер

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору