Декор та дизайн: пвх плівки та кам'яний шпон / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Декор та дизайн

 • Декор та дизайн

  Winshield ECO+
  NEW

  Плівки
  Winshield ECO+
  Кольори та типи тумблерів


  Кольори та
  типи тумблерів
  winshield


  Плівки Winshield
  keys


  Дизайн голови
  бланку ключа
  Фурнітура інтер'єрна


  Фурнітура
  інтер'єрна
  Фурнітура захисна


  Фурнітура
  захисна
  slatestone


  Кам’яний шпон
  SlateStone
  Фурнітура для металопластикових і алюмінієвих дверей

  Фурнітура для
  металопластикових
  і алюмінієвих дверей
   
  Декор та дизайн: увага до дрібниць породжує досконалість


  Мрієте про бездоганне дизайнерське рішення? З нами це легко! Ми пропонуємо комплексні рішення для декору інтер’єру та екстер’єру громадських та житлових приміщені: офісів, готелів, квартир, будинків тощо. Ми пропонуємо продукцію бездоганної якості, що використовується в Україні вже більше 15 років, та надаємо на неї гарантію. Ми завжди слідкуємо за новітніми віяннями, намагаємось бути у тренді, саме тому наш асортимент йде в ногу з сучасністю.  

  Купити

  ПВХ-плівки від провідного ізраїльського виробника підкреслять винятковий стиль

  Металопластикові вікна та сандвіч-панелі, оздоблені ПВХ-плівкою WINSHIELD® (віншилд), будуть надійно захищені від нагрівання (інфрачервоного випромінювання), яке спричиняє деформацію конструкцій, а завдяки високій термостійкості та стійкості до атмосферного впливу ПВХ-плівка WINSHIELD® якнайкраще підійде для використання за жорстких кліматичних умов.

   
   
   

  Варто відмітити, що серед кольорів ПВХ-плівок WINSHIELD® ECO+ та WINSHIELD® ми пропонуємо не лише традиційні деревинні дизайни, але й стильні та трендові однотонні кольори.   

  Бездоганний дизайн та захист підвіконь забезпечить ПВХ-плівка WINGUARD® (вінгард), яка є особливо стійкою до подряпин та розривів завдяки унікальній щільній структурі. При цьому сировина, з якої її виробляють, не містить формальдегідів та важких металів. Таким чином, оброблені ПВХ-плівкою WINGUARD® підвіконня, можна сміливо використовувати в дитячих кімнатах, школах і дитсадках.

  Завдяки тому, що колекції ПВХ-плівок для вікон, дверей та підвіконь виготовлені одним виробником, можна легко створити довершений дизайн інтер’єра в одному кольоровому рішенні!

  Захисна та інтер’єрна фурнітура – родзинка вашого унікального дизайну

  Дверна фурнітура є невід’ємною частиною інтер’єру будь-якого приміщення, а відчиняти двері у світ функціональності та комфорту набагато легше разом із високоякісною продукцією. На сьогодні провідними виробниками захисної та міжкімнатної фурнітури, що вирізняються з-поміж усіх високими експлуатаційними характеристиками та сучасними стильними дизайнами, є провідні бренди ABLOY® (аблой) Фінляндія, ROSTEX® (ростекс) Чехія та Mul-T-Lock® (мультилок) Ізраїль.

  У лінійці продукції цих брендів можна підібрати комплект фурнітури в єдиному стилістичному та кольоровому рішенні з покриттям ПВХ-плівок. Ви зможете обрати саме те, що Вам до смаку. Фурнітура демонструє повний спектр дизайнів: від лаконічних класичних форм до стриманих та строгих, неординарних сучасних стилів.

  Дверна фурнітура відіграє не останню роль в інтер’єрі, адже вона може стати головною прикрасою, смисловим центром приміщення.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору