Нові кольори ПВХ покриття WINSHIELD UVX™ у складській програмі / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Нові кольори ПВХ покриття WINSHIELD UVX™ у складській програмі

 • 24.07.2012

  Нові кольори ПВХ покриття WINSHIELD UVX™ у складській програмі

  Нові кольори ПВХ покриття WINSHIELD UVX™ у складській програмі
  Складська програма «СПВ Компані Лтд» поповнилася двома новими кольорами ПВХ покриття WINSHIELD UVX™ (віншильд). BLACK CHERRY (черешня чорна) та PEARL WHITE (білий перламутр) – нові стильні кольори плівки ізраїльського виробництва WINSHIELD UVX™ (віншильд) для декорування вікон, дверей, облицювальних панелей для зовнішнього та внутрішнього застосування.

  У кольорі BLACK CHERRY (черешня чорна) від WINSHIELD UVX™ (віншильд) поєднано насичений колір з наближеною до природної текстурою дерева. Сама текстура BLACK CHERRY виробляється на новому спеціально закупленому обладнанні. Слід зазначити, що таке кольорове рішення стало трендовим у європейських країнах.
   

  Білий колір з легким відтінком перламутрового бежевого - PEARL WHITE (білий перламутр) від WINSHIELD UVX™ (віншильд) – стане прикрасою будь-якої профільної конструкції. Цей природній натуральний колір є вічною класикою та непідвладний примхливим віянням моди.
   

  Обравши будь-який колір покриття WINSHIELD UVX™ (віншильд), ви можете бути впевнені у його стійкості, міцності та довготривалу експлуатацію у жорстких умоваx.
   
   
   
  SPV Company Ltd. - імпортер і дистрибутор продукції безпеки провідних світових виробників. Заснована в 1994 році в місті Києві. Завдяки багаторічному досвіду і бездоганній репутації компанія стала беззаперечним лідером ринку безпеки України.
   
  Основні напрями: Безпека об'єктів. Генеральний імпортер і дистриб'ютор в Україні ізраїльського виробника продукції безпеки для приватного і промислового застосування концерну MUL-T-LOCK Ltd; авторизований дилер і імпортер продукції фінського виробника замкової продукції ABLOY Oy; ексклюзивний дилер ізраїльських електромеханічних замків KNOCK N'LOCK, ексклюзивно представляє на ринку України дверні дотягувачі японського виробника RYOBI та іншу продукцію безпеки від світових лідерів. Безпека автомобілів. Ексклюзивний дистриб'ютор чеського виробника механічних протиугінних засобів CONSTRUCT в Україні.
   
  З 2002 року - діючий член Української Локсмайстер Федерації, яка є експертом і гарантом у галузі безпеки.
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору