Кольори та типи тумблерів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Декор та дизайн > Кольори та типи тумблерів

 • Тумблери

   

  Тумблери високої якості від провідних виробників замкових технологій Mul-T-Lock® та Abloy®. Циліндр з тумблером – це зручний винахід, який у рази підвищить комфорт користування замком, адже власнику приміщення не потрібно кожного разу використовувати ключ, щоб зачинити двері зсередини. Дизайн тумблерів та якість виготовлення , необхідна деталь інтер’єру приміщення. Будьте уважні до дрібниць, з них складається наше життя. У випадку пожежі або екстреної ситуації не перешкоджає вільному виходу людей. Достатньо лише повернути тумблер.

  Купити
   
   

   
  ROSTEX
  Створюючи тумблер , як і будь-який інший свій продукт, виробник MUL-T-LOCK® слідував головному своєму принципу безапеляційної надійності. Обробка тумблері вирізняється винятковою стійкістю до механічних пошкоджень, це означає, що навіть при несприятливих умовах, обробка не покриється подряпинами або тріщинами, не стане розшаровуватися, а збереже ідеальний зовнішній вигляд. Тумблер виготовлений з міцної якісної сталі та доступний в різних обробках. Дизайн має просту концепцію та зручну форму для повсякденного користування. Виробництво Ізраїль.
  ABLOY
  Тумблери до циліндрів EuroDIN  від компанії ABLOY ® завжди гарантують якість споживачеві. Основна перевага покриття обробки від фінської компанії ABLOY® (Аблой) полягає у його високих експлуатаційних якостях та стійкості до впливу навколишнього середовища, виробник дає  гарантію 5 років на якість покриття. А це означає, що протягом цього періоду тумблер не втратить свій початковий вигляд. Дизайн тумблера унікальний, над ним працювали майже 10 років. Надійність та комфорт відчуваються з першого дотику.  Основна поверхня гладка,а рельєфна частина покрита шорстким шаром, для стійкості та кращого зчеплення. Виробництво Фінляндія.
  ISEO
  Тумблери до циліндрів зі штоком діаметром 8 мм. від італійської компанії ISEO. Призначені для встановленя на циліндри ABLOY та MUL-T-LOCK з довгим штоком італійського типу. Використовуються спільно з фурнітурою, що має маленький отвір, завдяки чому циліндр повністю прихований.
   
  Де купити
   
   
   

   

  Тумблери виготовлені з міцної якісної сталі, з успіхом підійдуть не тільки для міжкімнатних, але і для вхідних дверей. Широкий асортимент кольорів тумблерів дозволяє вдало комбінувати їх з широким асортиментом інтер’єрної та захисної фурнітури. Універсальні моделі дозволяють використовувати їх, як в класичних, так і сучасних інтер'єрах.

   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору