Виробники МДФ фасадів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Виробники МДФ фасадів

 • Виробники МДФ фасадів

   

  Декоративні МДФ-фасади для вхідних дверей
   
  Сучасні вхідні двері безпеки, обладнані якісними замками з високосекретними циліндрами, що захищені броненакладками, мають бути не лише надійною перепоною на шляху зловмисників до оселі, проте й – бути естетично привабливими, ідеально пасувати інтер’єру помешкання. Для того, щоб безпека була одночасно й привабливою - українські виробники створюють декоративні МДФ-фасади для декорування вхідних дверей.
   
  ВЛАСТ
  ВЛАСТ

  Компанія ВЛАСТ виготовляє різноманітні меблеві фасади. В асортименті: плівкові фасади МДФ, шпоновані фасади, фарбовані фасади МДФ, гнуті фасади МДФ (увігнуті і опуклі).

  MDF
  MDF

  Основним напрямом діяльності компанії "MDF" є виробництво декоративних накладок для металевих дверей за індивідуальними розмірами замовника.

  ФАБРИКА ФАСАДІВ
  ФАБРИКА ФАСАДІВ

  Фірма «Фабрика Фасадів» спеціалізується на виготовленні меблевих фасадів з МДФ; виготовленні декоративних накладок на металеві двері з МДФ

  REMESLO
  REMESLO

  Компанія Remeslo – виробник меблів, дверей і накладок на двері.

   

   
  інформація про личинку замка

  Великий вибір кольорів, форм, варіантів обробок дозволяють підібрати МДФ-фасад, який пасуватиме як інтер’єру, так й екстер’єру оселі. Вдало підібрана декоративна накладка на двері не лише підкреслить стильову домінанту інтер’єру, але й з легкістю стане родзинкою екстер’єру будівлі. Саме з цією метою «СПВ Компані Лтд.» імпортує в Україну високоякісну ізраїльську ПВХ-плівку VINORIT® для ламінації дверей, меблів та МДФ-фасадів, а також інноваційний декор матеріал – натуральний сланцевий шпон SlateStone®, що підходить не лише для оздоблення МДФ-фасадів, проте й для оздоблення стін, стель, підлоги та фасадів будівель.

  Співпрацюючи з заводом-виробником ПВХ-покриття VINORIT® - Kibbutz Нaogen, наші дизайнери створюють ексклюзивні кольори, що поставляються виключно для українських виробників. Ми пишаємось тим, що вітчизняні виробники МДФ-фасадів обирають якісні та екологічні матеріали для оздоблення своїх виробів, а отже долучаються до справи розбудови безпечної та красивої України.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору