Металопластикові вікна KONTINENT / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Континент logo
   

  Профільні системи з ПВХ та Алюмінію Framex

  Компанія ТОВ “Континент-Груп” на власних потужностях виробляє ПВХ та алюмінієві профілі під торговою маркою Framex.

  Framex - торгова марка, зареєстрована як в Україні, так і в Німеччині, де якість і надійність продуктів є найвищим пріоритетом. Маркування СЄ на профільних системах TM Framex свідчить про наявність протоколів випробувань продукції, що оцінюють її на відповідність основним вимогам директив ЄС.

   

  З ПВХ та алюмінієвих профільних систем ТМ Framex виготовляються світлопрозорі конструкції різної конфігурації та призначення, що є найкращим рішенням для найскладніших проектів з будівництва, реконструкції чи ремонту, гарантуючи при цьому споживачам європейську надійність і відмінну якість продукції .

   

  Екструзія ПВХ-виробів - 2 500 тонн за місяць.

   
   
  Kontinent windows
   
   

  ТОВ «КОНТИНЕНТ-ГРУП» володіє повним виробничим комплексом, який забезпечує виробництво профільних систем ТМ Framex, підвіконь, водовідливів та інших комплектуючих для готових конструкцій (вікон, дверей, розсувних систем).

   
  Провідні технології, що використовує компанія у виробництві:
   
   

  ПРОДУКЦІЯ

  На заводі використовується тільки якісна оригінальна сировина, матеріали та комплектуючі. А також організовано щоденну перевірку основних характеристик профілю: геометричних параметрів, кольору (із використанням спектрофотометра), маси одного погонного метра профілю, термостабільності, морозостійкості, зовнішнього вигляду. Використання високоточного обладнання виробництва Lisec (Австрія), Elumatec (Німеччина), STB Fimtec (Італія), Presa Eisele (Німеччина) дозволяє створювати профільні системи для реалізації найсміливіших архітектурних ідей. Площа виробничих приміщень – до 5000 м2.

  Починаючи з 2010 року, продукція ТМ Framex експортується в 14 країн Європи: Австрію, Німеччину, Італію, Францію, Швейцарію, Швецію, Нідерланди, Латвію, Литву, Угорщину, Польщу, Бельгію, Іспанію та Данію.

  Хочете детальніше ознайомитися з повним асортиментом та можливостями профільних систем Framex або замовити певну позицію? Тоді переходьте за посиланням прямо зараз https://framex.ua/. Придбати профільні системи Framex можна за телефоном 0800-21-00-21 або на сайті https://framex.ua/ru/contact-us/.

   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору