Ключі та Технології / SPV Company Ltd 
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Ключі та Технології

 • Ключі та Технології

   
  Де купити
   
  Ключові платформи ABLOY  Ключові платформи
  ABLOY
  Ключові платформи MUL-T-LOCK  Ключові платформи
  MUL-T-LOCK
  Система Майстер-ключ


  Система
  "Майстер-ключ"
  Електромеханічна система CLIQ


  Електромеханічна
  система CLIQ
  Контроль ключів


  Контроль ключів
  MUL-T-LOCK TRAKA21
  KEYWATCHER
  Технологія KNOCK N’LOCK


  Технологія
  MUL-T-LOCK ENTR
  Технологія KNOCK N’LOCK


  Технологія
  KNOCK N’LOCK
  Технологія WatchLock


  Технологія
  WATCHLOCK
  Сучасні рішення безпечного замикання


  Концепція сучасного механічного замикання базується на трьох основних ідеях. По-перше, в основі безпечного замикання знаходиться висока точність та секретність замкових механізмів. По-друге, з метою контролю доступу та безпеки майна замкові циліндри об’єднуються у Майстер-системи, а ключі зберігаються у системах контролю ключів. По-третє, для досягнення ультимативного рівня безпеки варто посилювати механічне замикання інноваційними електромеханічними технологіями.

  Система Майстер-ключ – основа контролю доступу

  Замкові циліндри стандарту високої безпеки (High Security) надають безліч можливостей та додаткових опцій, які здатні у рази підвищити рівень комфорту та контролю на об’єкті. Зокрема, побудова майстер-систем. Система Майстер-ключ – це сучасний засіб контролю доступу та безпеки рухомого і нерухомого майна за допомогою одного ключа. Усю замкову продукцію на об’єкті варто об’єднувати у майстер-системи. При побудові майстер-системи використовують циліндри високої секретності з великою кількістю комбінацій, що дозволяє досягнути більшого рівня безпеки. Один ключ відкриватиме вхідні та міжкімнатні двері, висячі замки, замки на меблях тощо. Більше не потрібні громіздкі в’язки ключів.

  Контроль та зберігання ключів

  Для того, щоб не втратити ключ від майстер-системи та для попередження потрапляння ключа поза межі об’єкта, потрібно подбати про його зберігання. Для зберігання та контролю усього спектра ключів від рухомого та нерухомого майна професіонали рекомендують використовувати спеціально призначені для цього системи: KeyWatcher® (Кейвотчер) від MORSE WATCHMANS та MUL-T-LOCK® Traka 21 (Трака 21).

  Особливості систем контролю ключів: - Запобігають потраплянню ключа поза межі об’єкту;
  - Мінімізують ризики, пов’язані з «людським фактором»: втратою ключа, крадіжкою або несанкціонованим дублюванням;
  - Ведуть якісний аудит подій.

  Технології для об’єктів з особливими вимогами до безпеки

       1.  CLIQ®

  Якщо існує потреба зачиняти певні рухомі та нерухомі об’єкти особливо надійно та погодинно контролювати доступ до них – проблему вирішить технологія CLIQ® (Клік), із застосуванням якої можна створити «островки» підвищеної безпеки. Технологія CLIQ® (Клік) дозволить надавати тимчасовий доступ, доступ за графіком, оперативно позбавляти/надавати ключам права на відкриття об’єктів або приміщень та вести аудит подій. Технологія CLIQ® доступна на ключових платформах ABLOY® (Аблой) і MUL-T-LOCK® (Мультилок) та легко інтегрується у вже побудовану механічну систему Майстер-ключ. Технологія CLIQ® (Клік) - це готове рішення контролю доступу на основі механічних циліндрів стандарту високої безпеки у поєднанні з надійним електронним блокуванням та ідентифікацією.

       2.  KNOCK N’LOCK®

  KNOCK N’LOCK® - це електромеханічні пристрої замикання, в основі яких лежить технологія бездротової передачі кодованого сигналу. Код доступу передається за допомогою акустичних сигналів, які розповсюджуються у твердому середовищі (метал, дерево, скло тощо). Мільярди можливих кодових комбінацій та їх кодування за спеціальним алгоритмом забезпечують екстремально-високий рівень захисту. Несанкціоноване маніпулювання із замком KNOCK N’LOCK™ повністю унеможливлюється завдяки тому, що пристрій замикання має прихований монтаж без будь-яких зовнішніх ознак та наскрізних отворів на виробі. Використання усього спектра продукції KNOCK N’LOCK™ дозволить побудувати комплексну систему безпеки.

  Захист від несанкціонованого дублювання ключа

  Обираючи замкову продукцію, варто подумати про сервісну підтримку та виготовлення додаткових ключів. Патентовані ключові платформи від провідних виробників продукції безпеки підтримані сервісним обслуговуванням в Авторизованих центрах по всій території України: професійна консультація, виготовлення додаткових ключів, перекодування циліндрів, виготовлення системи Майстер-ключ та Один ключ тощо. Захист від несанкціонованого дублювання мають лише патентовані ключі. Патентовані бланки ключів виготовляються лише на заводах-виробниках продукції, а їх продаж відбувається тільки через офіційних дилерів і суворо контролюється виробником.

Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору
Яндекс.Метрика