Ключі та Технології / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Ключі та Технології

 • Ключі та Технології

   
  Де купити
   
  Ключові платформи ABLOY  Ключові платформи
  ABLOY
  Ключові платформи MUL-T-LOCK  Ключові платформи
  MUL-T-LOCK
  Система Майстер-ключ


  Система
  "Майстер-ключ"
  Електромеханічна система CLIQ


  Електромеханічна
  система CLIQ
  Технологія KNOCK N’LOCK


  Технологія
  KNOCK N’LOCK
  Технологія WatchLock


  Технологія
  WATCHLOCK
  Технологія MAGNETIC


  Технологія
  MAGNETIC


   
   
   
  Сучасні рішення безпечного замикання


  Концепція сучасного механічного замикання базується на трьох основних ідеях. По-перше, в основі безпечного замикання знаходиться висока точність та секретність замкових механізмів. По-друге, з метою контролю доступу та безпеки майна замкові циліндри об’єднуються у Майстер-системи, а ключі зберігаються у системах контролю ключів. По-третє, для досягнення ультимативного рівня безпеки варто посилювати механічне замикання інноваційними електромеханічними технологіями.

  Система Майстер-ключ – основа контролю доступу

  Замкові циліндри стандарту високої безпеки (High Security) надають безліч можливостей та додаткових опцій, які здатні у рази підвищити рівень комфорту та контролю на об’єкті. Зокрема, побудова майстер-систем. Система Майстер-ключ – це сучасний засіб контролю доступу та безпеки рухомого і нерухомого майна за допомогою одного ключа. Усю замкову продукцію на об’єкті варто об’єднувати у майстер-системи. При побудові майстер-системи використовують циліндри високої секретності з великою кількістю комбінацій, що дозволяє досягнути більшого рівня безпеки. Один ключ відкриватиме вхідні та міжкімнатні двері, висячі замки, замки на меблях тощо. Більше не потрібні громіздкі в’язки ключів.

  Купити
   

  Технології для об’єктів з особливими вимогами до безпеки

  •      CLIQ®
  •  

   Якщо існує потреба зачиняти певні рухомі та нерухомі об’єкти особливо надійно та погодинно контролювати доступ до них – проблему вирішить технологія CLIQ® (Клік), із застосуванням якої можна створити «островки» підвищеної безпеки. Технологія CLIQ® (Клік) дозволить надавати тимчасовий доступ, доступ за графіком, оперативно позбавляти/надавати ключам права на відкриття об’єктів або приміщень та вести аудит подій. Технологія CLIQ® доступна на ключових платформах ABLOY® (Аблой) і MUL-T-LOCK® (Мультилок) та легко інтегрується у вже побудовану механічну систему Майстер-ключ. Технологія CLIQ® (Клік) - це готове рішення контролю доступу на основі механічних циліндрів стандарту високої безпеки у поєднанні з надійним електронним блокуванням та ідентифікацією.

  •      ENTR®
  •  

   Циліндр ENTRTM встановлюється замість звичайного механічного циліндру до вже існуючих дверних замків та робить процес блокування дверей більш інформативним. Це стало можливим за рахунок додатку ENTRTM безпосередньо зі смартфону або аналогічного пристрою, що має Bluetooth, що також дає змогу надавати електронні ключі на інші пристрої. Монтаж здійснюється без висвердлювання та прокладання дротів, а автономність його роботи не залежить від зовнішнього живлення та кабелів. В залежності від потреб, ви можете обрати додаткові опції для відімкнення дверей: пульт дистанційного керування, сканер відбитку пальця, настінна кодова панель.

  •      MAGNETIC®
  •  

   Технологія MAGNETIC – це технологія, що використувує унікальну властивість магнітів - полярність та їх позиціонування під кутами на всі 360 градусів відносно центру. Кожен магніт всередині протектора має ідеально поєднатися з позиціонуванням полярних їм магнітів у ключі. В залежності від кількості магнітів визначається платформа протектора та ключа.

  •      SCLAK®
  •  

   Технологія SCLAK – керування Вашими електронними пристроями замикання за допомогою смартфона. SCLAK - це електронний контроллер, який дозволяє керувати електронними пристроями замикання на відстані через Bluetooth 4.1 зєднання за допомогою смартфона з додатоку Sclak.

    

   Контроль та зберігання ключів

  •      Traka 21®
  •  

   Інноваційна система зберігання та адміністрування механічних ключів Mul-T-Lock® Traka21 — максимально просте рішення проблем адміністрування та контролю видачі ключів, що працює за принципом Plug&Play з радіочастотною ідентифікацією RFID. Система дозволяє виконувати облік часу видачі ключів та виконувати експорт даних посередництвом USB порта. Міцний та компактний корпус з прихованими завісами унеможливлює несанкціоноване відкриття корпусу Mul-T-Lock® Traka21 та, в випадку спроби зламу конструкції, виконує аварійне вимикання та сповіщає про порушення звуковим сигналом тривоги.

  •      KeyWatcher®
  •  

   Автоматизована система для зберігання ключів KeyWatcher® бере на себе функції видачі та повернення ключів, запису дій до контрольного журналу. KeyWatcher® дозволяє обмежити видачу ключів: за розкладом, за одночасною видачею певної кількості ключів одній особі, автоматичне надсилання повідомлень щодо неповернення ключа та надає можливості для формування звітності за необхідний період часу.

  •      KNOCK N’LOCK®
   

  KNOCK N’LOCK® - це електромеханічні пристрої замикання, в основі яких лежить технологія бездротової передачі кодованого сигналу. Код доступу передається за допомогою акустичних сигналів, які розповсюджуються у твердому середовищі (метал, дерево, скло тощо). Мільярди можливих кодових комбінацій та їх кодування за спеціальним алгоритмом забезпечують екстремально-високий рівень захисту. Несанкціоноване маніпулювання із замком KNOCK N’LOCK™ повністю унеможливлюється завдяки тому, що пристрій замикання має прихований монтаж без будь-яких зовнішніх ознак та наскрізних отворів на виробі. Використання усього спектра продукції KNOCK N’LOCK™ дозволить побудувати комплексну систему безпеки.

   

  Захист від несанкціонованого дублювання ключа

  Обираючи замкову продукцію, варто подумати про сервісну підтримку та виготовлення додаткових ключів. Патентовані ключові платформи від провідних виробників продукції безпеки підтримані сервісним обслуговуванням в Авторизованих центрах по всій території України: професійна консультація, виготовлення додаткових ключів, перекодування циліндрів, виготовлення системи Майстер-ключ та Один ключ тощо. Захист від несанкціонованого дублювання мають лише патентовані ключі. Патентовані бланки ключів виготовляються лише на заводах-виробниках продукції, а їх продаж відбувається тільки через офіційних дилерів і суворо контролюється виробником.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору