Електромеханічна система CLIQ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Ключі та Технології > Електромеханічна система CLIQ

 • CLIQ

  Електромеханічна система CLIQ

   
   
  Система CLIQ® являє собою електромеханічне рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High-Security), яке надає Вам безпечне керування та розширені можливості контролю за всіма точками доступу. Вона дозволяє "спілкуватись" з Вашою системою замикання завдяки мікропроцесорній технології, яка інтегрована в циліндри, навісні замки й ключі.
  Купити
  CLIQ
   
   
   
   
   
   
  CLIQ® забезпечує:
  Ефективний централізований контроль та адміністрування.
  Різні стандарти циліндрів та замків для реалізації контрольованого доступу до різноманітних точок: дверей, воріт, хвірток, шаф, контейнерів та інших.
  Економію витрат завдяки можливості гнучкого перепрофілювання циліндрів та ключів.
  Переваги CLIQ
  Додавання контрольованого доступу будь-де - наявний у будь якому форматі циліндрів та замків, бездротовий контрольований доступ там, де Вам потрібно.
  Простота розгортання системи - розроблений для простоти та гнучкості. Не потребує спеціальної підготовки для встановлення.
  Простота монтажу - бездротова система CLIQ® без проблем може бути встановлена будь-де.
  Економічна ефективність – безпечне перепрофілювання циліндрів та замків. На додаток, система CLIQ® може бути інтегрованою з механічними системами.
  Інтуїтивне, просте у вивченні програмне забезпечення - система CLIQ® проста у програмуванні та повсякденному адмініструванні.
  Інтуїтивне, просте для вивчення програмне забезпечення - система CLIQ проста у програмуванні та повсякденному адмініструванні.
  Віддалене адміністрування - зміна прав доступу, розблокування та блокування ключів, визначення часових розкладів доступу з Вашого ПК.
   

  Особливості технології CLIQ:

  Доступна на ключових платформах:
   
  Циліндри та замки:
   
  Де купити
   
   
   
  Купити
   
  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ та програма CLIQ Connect для мобільних пристроїв
  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ
   
   
   Завантажити в App Store
   
  Завантажити в Google play
  ABLOY® PROTEC2 CLIQ  Connect

  Електромеханічна система контролю доступу
  ABLOY PROYEC2 CLIQ та програмне забезпечення CLIQ Connect для мобільних пристроїв.

  Нова технологія CLIQ Connect, функціонал:

  • З'єднання мобільного телефону з ключом по Bluetooth через додаток CLIQ Connect 
  • Права доступу для індивідуальних ключів можуть бути оновлені через смартфон в будь-який час і в будь-якому місці
  • PIN - ревалідація (відмикання циліндру тілька після вводу  PIN - коду в додатку CLIQ Connect) 
  • Дає право доступу в реальному часі, анулюючи ризик, викликаний втратою ключів.
  • Включає в себе журнал подій з датою і часом в режимі реального часу, який може використовуватися з метою управління робочими процесами.
  • Сумісність з усіма існуючими системами
   
   
  Мобільний додаток CLIQ Connect робить оновлення ключів CLIQ по-справжньому мобільним. Мобільний додаток CLIQ Connect може використовуватися замість або в поєднанні з додатком CLIQ Connect PC при оновленні ключів.
   
   
   

   
   
   
   
  Купити
   
  Технологію CLIQ від ASSA ABLOY компанії IKON.
   
   
  Технологія CLIQ ™ Go надає можливість повністю керувати електронною системою замикання
   
   
  Системою CLIQ ™ Go Зручно керувати за допомогою мобільного додатку
   
   
   Завантажити CLIQ Go в App Store
   
  Завантажити CLIQ Go в Google play
  Технологія CLIQ™ Go від ASSA ABLOY компанії IKON - контроль доступу, що завжди під рукою

   

  CLIQ™ Go ‒ це інноваційне рішення, яке надає можливість повністю керувати електронною системою замикання та дозволяє контролювати права доступу і дії власників ключів.

  Переваги:

  • Простота у використанні: адміністратор може керувати системою за допомогою спеціального додатка на своєму ПК, смартфоні або планшеті. За необхідності, керування системою замикання можна передати уповноваженому дистриб'ютору.
  • Надійність: CLIQ® Go ‒ відмінне рішення для проблеми втрачених ключів. Оскільки кожен ключ програмується індивідуально, його авторизацію можна легко скасувати у додатку незалежно від місця перебування адміністратора.
  • Електронні ключі: в системі CLIQ™ Go і адміністратори, і власники ключів використовують ключі eCLIQ, які не мають механічної нарізки. Вони працюють на батарейках та можуть зберігати необхідну інформацію.
  • Поліфункціональність: ключі CLIQ™ Go в циліндрі можуть виконувати дві функції: відкривати циліндр або виконувати завдання. Якщо завдання для виконання немає, ключ тільки відчиняє циліндр (якщо у нього є відповідні повноваження).
  • Універсальність: циліндри можна встановлювати в різні типи замків, дверей, висячі замки, замки шаф і т.д.
   
   

  Огляд додатку CLIQ™ Go.

  Мобільний додаток CLIQ™ Go ‒ це зручний програмний інструмент, що дозволяє реселлерам й адміністраторам повністю контролювати права доступу і дії власників ключів. Додаток пропонується у версіях для Android, iOS і ПК.

  Стандартні завдання, які можна виконувати в додатку CLIQ™ Go - читати далі...

   
   
   
   

   

  Так як система CLIQ® є бездротовою, вона дуже легко розгортається без будь-якої спеціальної підготовки для встановлення. ЇЇ простий дизайн та інтуїтивний інтерфейс дозволяють надавати та відміняти доступ так, як це потрібно, та, навіть, у встановлені періоди часу. Завдяки наявності пам’яті подій та системі звітів, Ви будете знати, хто, куди та коли заходив.

  Залежно від специфічних потреб користувача, систему CLIQ® можливо адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно через додаток CLIQ Remote зручного web-базованого рішення.

  Технологія CLIQ® є загальною розробкою глобального лідера в галузі замикання та контролю доступу - групи ASSA ABLOY. Дана технологія інтегрується у продукцію багатьох компаній, що входять до концерну. Зокрема, високобезпечних патентованих механічних платформ, таких як: Mul-T-Lock MTL800, Mul-T-Lock MTL600 та ABLOY Protec2. З системою CLIQ® Ви отримуєте гнучкість та нові функціональні можливості, яки додаються до Вашої наявної системи замикання.

   
   
   
  Матеріали по темі:
   

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору