Електромеханічна система CLIQ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Ключі та Технології > Електромеханічна система CLIQ

 • CLIQ

  Електромеханічна система CLIQ

   
   
  Система CLIQ® являє собою електромеханічне рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High-Security), яке надає Вам безпечне керування та розширені можливості контролю за всіма точками доступу. Вона дозволяє "спілкуватись" з Вашою системою замикання завдяки мікропроцесорній технології, яка інтегрована в циліндри, навісні замки й ключі.
  Купити
  CLIQ
   
   
   
   
   
  CLIQ® забезпечує:
  Ефективний централізований контроль та адміністрування.
  Різні стандарти циліндрів та замків для реалізації контрольованого доступу до різноманітних точок: дверей, воріт, хвірток, шаф, контейнерів та інших.
  Економію витрат завдяки можливості гнучкого перепрофілювання циліндрів та ключів.
  Переваги CLIQ
  Додавання контрольованого доступу будь-де - наявний у будь якому форматі циліндрів та замків, бездротовий контрольований доступ там, де Вам потрібно.
  Простота розгортання системи - розроблений для простоти та гнучкості. Не потребує спеціальної підготовки для встановлення.
  Простота монтажу - бездротова система CLIQ® без проблем може бути встановлена будь-де.
  Економічна ефективність – безпечне перепрофілювання циліндрів та замків. На додаток, система CLIQ® може бути інтегрованою з механічними системами.
  Інтуїтивне, просте у вивченні програмне забезпечення - система CLIQ® проста у програмуванні та повсякденному адмініструванні.
  Інтуїтивне, просте для вивчення програмне забезпечення - система CLIQ проста у програмуванні та повсякденному адмініструванні.
  Віддалене адміністрування - зміна прав доступу, розблокування та блокування ключів, визначення часових розкладів доступу з Вашого ПК.
   

  Особливості технології CLIQ:

  Доступна на ключових платформах:
   
  Циліндри та замки:
  Де купити
   
   
   
   
   
  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ та програма CLIQ Connect для мобільних пристроїв
  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ
   
   
   Завантажити в App Store
   
  Завантажити в Google play
  ABLOY® PROTEC2 CLIQ  Connect

  Електромеханічна система контролю доступу
  ABLOY PROYEC2 CLIQ та програмне забезпечення CLIQ Connect для мобільних пристроїв.

  Нова технологія CLIQ Connect, функціонал:

  • З'єднання мобільного телефону з ключом по Bluetooth через додаток CLIQ Connect 
  • Права доступу для індивідуальних ключів можуть бути оновлені через смартфон в будь-який час і в будь-якому місці
  • PIN - ревалідація (відмикання циліндру тілька після вводу  PIN - коду в додатку CLIQ Connect) 
  • Дає право доступу в реальному часі, анулюючи ризик, викликаний втратою ключів.
  • Включає в себе журнал подій з датою і часом в режимі реального часу, який може використовуватися з метою управління робочими процесами.
  • Сумісність з усіма існуючими системами
   
   
  Мобільний додаток CLIQ Connect робить оновлення ключів CLIQ по-справжньому мобільним. Мобільний додаток CLIQ Connect може використовуватися замість або в поєднанні з додатком CLIQ Connect PC при оновленні ключів.
   

   
   
   
   
   
   
  Технологію CLIQ від ASSA ABLOY компанії IKON.
   
   
  Технологія CLIQ ™ Go надає можливість повністю керувати електронною системою замикання
   
   
  Системою CLIQ ™ Go Зручно керувати за допомогою мобільного додатку
   
   
   Завантажити CLIQ Go в App Store
   
  Завантажити CLIQ Go в Google play
  Технологія CLIQ™ Go від ASSA ABLOY компанії IKON - контроль доступу, що завжди під рукою

   

  CLIQ™ Go ‒ це інноваційне рішення, яке надає можливість повністю керувати електронною системою замикання та дозволяє контролювати права доступу і дії власників ключів.

  Переваги:

  • Простота у використанні: адміністратор може керувати системою за допомогою спеціального додатка на своєму ПК, смартфоні або планшеті. За необхідності, керування системою замикання можна передати уповноваженому дистриб'ютору.
  • Надійність: CLIQ® Go ‒ відмінне рішення для проблеми втрачених ключів. Оскільки кожен ключ програмується індивідуально, його авторизацію можна легко скасувати у додатку незалежно від місця перебування адміністратора.
  • Електронні ключі: в системі CLIQ™ Go і адміністратори, і власники ключів використовують ключі eCLIQ, які не мають механічної нарізки. Вони працюють на батарейках та можуть зберігати необхідну інформацію.
  • Поліфункціональність: ключі CLIQ™ Go в циліндрі можуть виконувати дві функції: відкривати циліндр або виконувати завдання. Якщо завдання для виконання немає, ключ тільки відчиняє циліндр (якщо у нього є відповідні повноваження).
  • Універсальність: циліндри можна встановлювати в різні типи замків, дверей, висячі замки, замки шаф і т.д.
   
   

  Огляд додатку CLIQ™ Go.

  Мобільний додаток CLIQ™ Go ‒ це зручний програмний інструмент, що дозволяє реселлерам й адміністраторам повністю контролювати права доступу і дії власників ключів. Додаток пропонується у версіях для Android, iOS і ПК.

  Стандартні завдання, які можна виконувати в додатку CLIQ™ Go:

  • керування ключами (зміна доступу до циліндрів, розкладу доступу ключів, терміни дії ключів);
  • оновлення ключів;
  • видача ключів;
  • блокування загублених ключів;
  • зчитування й перегляд журналів доступу.
   

  Якщо ключ загублений або викрадений, можна заблокувати його доступ до циліндрів. Незважаючи на те, що керування CLIQ™ Go здійснюється через Інтернет, важливо пам'ятати, що система функціонує в офлайн режимі. Це означає, що параметри не змінюються в реальному часі. Щоб зміни вступили в силу, ключі та циліндри необхідно запрограмувати.

  Розклад для ключа. Для кожного ключа адміністратор може встановити окремий графік користування. Такі графіки використовуються, щоб обмежувати права доступу для ключів відповідно до розкладу. Наприклад, доступ для ключа можна включити тільки в певні години або з кількома тимчасовими інтервалами, причому кожен період може поширюватися на кілька днів.

  Журнали доступу. У журналі доступу фіксуються всі спроби використовувати ключ в циліндрі із зазначенням часу спроби і наявності доступу ключа до циліндра. Наприклад, якщо з кімнати щось зникло, адміністратор може переглянути та профільтрувати в клієнтському додатку CLIQ™ Go всіх користувачів, у яких був доступ і таким чином знайти злодія.

  Коли журнал подій заповнюється, найстаріші події видаляються і замінюються новими. Обсяг журналу доступу залежить від типу циліндра.

  CLIQ® Go ‒ електронна система закривання, заснована на використанні високоточної механіки і мікроелектронних модулів CLIQ®, представлених компанією ASSA ABLOY. Мікроелектроніка в програмованому ключі герметичного виконання і електронний замковий циліндр компактної конструкції забезпечують максимальний захист. При цьому, система відрізняється надійністю і простотою у використанні.

  Переваги системи: 

  • Проста і швидка установка циліндра без необхідності монтажу проводки.
  • Передовий мікрочіп CLIQ® нового покоління з використанням шифрування стандарту ES, а також швидкої і енергоефективної обробкою даних.
  • Електричний контакт між ключами і циліндром замку служить для подачі живлення на циліндр і передачі даних.
  • Водо- і пилонепроникний корпус ключа зі стандартною батареєю і електронною платою, швидкою заміною батареї без використання інструменту.
   

   

  Так як система CLIQ® є бездротовою, вона дуже легко розгортається без будь-якої спеціальної підготовки для встановлення. ЇЇ простий дизайн та інтуїтивний інтерфейс дозволяють надавати та відміняти доступ так, як це потрібно, та, навіть, у встановлені періоди часу. Завдяки наявності пам’яті подій та системі звітів, Ви будете знати, хто, куди та коли заходив.

  Залежно від специфічних потреб користувача, систему CLIQ® можливо адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно через додаток CLIQ Remote зручного web-базованого рішення.

  Технологія CLIQ® є загальною розробкою глобального лідера в галузі замикання та контролю доступу - групи ASSA ABLOY. Дана технологія інтегрується у продукцію багатьох компаній, що входять до концерну. Зокрема, високобезпечних патентованих механічних платформ, таких як: Mul-T-Lock MT5®, Mul-T-Lock Interactive®+ та ABLOY Protec2. З системою CLIQ® Ви отримуєте гнучкість та нові функціональні можливості, яки додаються до Вашої наявної системи замикання.

   
  Матеріали по темі:
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору