Система Майстер-ключ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 • Система Майстер-ключ

   
  Система Майстер-ключ - це механічна система контролю доступу. Заснована на базі механічних пристроїв замикання, де замки й ключі наділяються певними правами доступу. Система дозволяє відчиняти декілька різних замків одним ключем або мати кілька різних ключів, які відчиняють один замок.
  Читати далі ...

  Система Майстер-Ключ широко застосовується в корпоративному секторі - державні установи, офіси, готелі, санаторії, навчальні заклади, лікувальні заклади, підприємства громадського харчування, торгівельні підприємства, промислові підприємства, багатоквартирні будинки та виставкові центри.

  У приватному секторі система може застосовуватись для розмежування доступу членів родини та найманих працівників (покоївка, прибиральниця, приватна охорона).

  Основною перевагою системи Майстер-ключ є її висока надійність та гнучкість у побудові розмежування доступу.

  За допомогою технічного рішення система Майстер-ключ робить непотрібним використання громіздких в'язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів з розмежуванням прав доступу різних рівнів складності.

  - зручність і простота установки системи на об’єкті та її обслуговування; - традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ); - зрозумілий і простий механізм роботи; - немає обмеження на кількість ступенів в ієрархії Майстер-системи та її складності; - непотрібно додаткове обладнання (для зчитування, кодування / декодування, програмування).

  У систему Майстер-Ключ можуть бути включені всі типи продукції замикання компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія).

  Наприклад: замкові циліндри, механічні замки, замки для обладнання, висячі замки, електромеханічні замки. У систему Майстер-Ключ можна також об'єднати стелажі, шафи, ящики столів та інші точки замикання.

  Це сучасний розвиток механічних систем Майстер-ключ, що дозволяє легко інтегрувати циліндри CLIQ® (Клік) у Майстер-систему. Ключ CLIQ® відчинятиме звичайні механічні циліндри, а для відкриття циліндру CLIQ® потрібен ключ CLIQ® (Клік) з актуальними правами доступу.

  Переваги технології CLIQ®:
   
  Технологія CLIQ® є бездротовою, її фізичне встановлення не відрізняється від монтажу звичайної механічної системи Майстер-ключ. -  На відміну від «статичної» звичайної механічної системи Майстер-ключ, технологія CLIQ® дозволяє: • гнучко та оперативно керувати правами доступу користувачів до дверей, змінюючи їх відповідно до поточних потреб організації; • додавати або видаляти користувачів, тимчасово блокувати або надавати їм доступ; • надавати доступ за розкладом по часу та дням тижня; • отримувати дані про всі події доступу як з ключів користувачів, так й з замків і циліндрів. - Технологію CLIQ® можна адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно-через додаток CLIQ® Remote-зручного web-базованого рішення. Розширення за технологією CLIQ® можливо на продукції компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія).
   
   
   

  При використанні системи Майстер-ключ    стає питання контролю ключів, раніше на об’єктах ці функції виконував один або декілька працівників. В сучасному світі ці функції виконують спеціальні системи контроля ключів. Професіонали рекомендують зберігати ключі у спеціально призначених для цього системах: MUL-T-LOCK® (Мультилок) Traka21 та KeyWatcher (Кейвотчер) MORSE WATCHMANS® (Морс Вотчманс).

  Системи контролю ключів на об’єктах, де функціонують системи Майстер-ключ-це зручно, безпечно та просто, адже застосування даних систем не лише попереджає потрапляння ключа поза межі об’єкту, але й мінімізує ризики, пов’язані з «людським фактором».

  Наприклад: втратою ключа, його крадіжки або несанкціонованого дублювання.

   
   

  Щоб замовити систему Майстер-ключ, необхідно звернутись в авторизований центр MUL-T-LOCK® (Ізраїль) або ABLOY® (Фінляндія) за контактами, вказаними на сайті компанії.

  • Щоб замовити систему Майстер - ключ Вам потрібно, при проектуванні, визначити кількість циліндрів/замків, кількість користувачів та рівень їх доступу. • Заповнити «Бланк замовлення системи Майстер-ключ», де рядки - це ключі персоналу, а стовпчики-це назви дверей. Для кожної особи слід зазначити двері, які вона має відчиняти. Важливо: cистема Майстер - ключ приймається до розробки, тільки після отримання від замовника затвердженої ним схеми доступу на офіційному бланку замовлення з підписом і печаткою. На основі заповненого та підтвердженого замовником бланка дані вносяться до комп'ютерної програми, яка прорахує комбінації ключів та циліндрів/замків. На основі отриманого результату збирають/виготовлять систему Майстер-ключ. • При виготовленні системи майстер ключ обов’язковим є маркування ключів та циліндрів. Маркування необхідне для ідентифікації ключів та циліндрів при збиранні, перевірці зібраної системи Майстер - ключ, встановленні на об’єкті та подальшому обслуговуванні системи Майстер-ключ. Маркування ключів - на ключі наноситься маркування, згідно заповненого замовником бланку замовлення. Якщо замовник не вимагає спеціального маркування, ключі маркуються відповідно до їх стандартного позначення, з генерованого комп’ютерною програмою.

  Приклад маркування:


  Маркування ключа користувача в майстер системі на прикладі бланка Interactive

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® INTERACTIVE, Сторона №1,(сторона, на якій нема маркування профілю на картинці зліва)

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® INTERACTIVE, Сторона №2, (сторона, на якій нанесено позначення профілю ключа на картинці справа)

   
   
   

  Маркування ключа користувача в майстер системі на прикладі бланка CLASSIC

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® CLASSIC, Сторона №1(сторона на якій нема маркування профілю на картинці зліва)

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® CLASSIC, Сторона №2 (сторона на якій нанесено позначення профілю ключа на картинці справа)

   
   
   

  Маркування циліндрів також здійснюється відповідно до вимог замовника, вказаних в бланку замовлення, якщо замовник не вимагає спеціального маркування циліндри маркуються відповідно до їх стандартного позначення, з генерованого комп’ютерною програмою.

  Маркування на ключі та циліндри наноситься за допомогою спеціального верстата. Або ударним методом з допомогою спеціальних штампів.

   

  Для маркування використовуються штампи наступного зразка:

  Маркування дозволяє уникнути плутанини при виготовленні системи Майстер-ключ і значно полегшити та пришвидшити процес виготовлення та введення в експлуатацію системи Майстер-ключ.

  Готова система Майстер-ключ реєструється в електронному реєстрі. Рішення зберігаються: в електронному та в друкованому вигляді, доступ до яких має лише відповідальна особа.

  Щоб замовити додаткові ключі або циліндри, необхідно звернутись в Авторизований центр MUL-T-LOCK® (Ізраїль) або ABLOY® (Фінляндія), заповнити відповідний «Бланк замовлення на доповнення системи Майстер-ключ».

  Важливо: виготовлення додаткових ключів та циліндрів до систем Майстер-ключ здійснюється виключно на спеціальному бланку, який має бути завірений печаткою та підписаний відповідальною особою з боку замовника.

  Відвантаження системи Майстер-ключ здійснюється за такими правилами:

  - Паспорт системи(кодова картка)- Схема рішення системи- Відмарковані циліндри та ключі згідно бланка замовлення

  Компанія не тільки виконує роботи: від замовлення, розробки рішення та встановленні на об’єкті, але і забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування системи Майстер-ключ включає в себе такі послуги: - сервісне обслуговування - розширення системи Майстер-ключ   

   
   
  Приклади Майстер-систем:
   
  1. Система Один ключ - найпростіша система. Наприклад, власник заміського будинку може за допомогою одного ключа відчиняти замок на дверях будинку, ворота, хвіртку, гараж або сарай.
  2. Центральне замикання. Система корисна у багатоквартирних будинках, міні-готелях або пансіонатах. Наприклад, користувачі за допомогою індивідуальних ключів можуть відчиняти двері до власних квартир чи номерів та одночасно мати доступ до приміщень загального користування: відчиняти цим же ключем двері під’їзду або двері на поверхах, мати доступ до басейну чи їдальні.
  3. Система Майстер-ключ та Генеральний Майстер-ключ - складні системи, що надають права за принципом «дерева» або «матриці». Застосовуються на комплексних об’єктах, де існує потреба розмежовувати права користувачів.
   
   
   
Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору