Система Майстер-ключ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Система Майстер-ключ

   
  Система Майстер-ключ - це механічна система контролю доступу. Заснована на базі механічних пристроїв замикання, де замки й ключі наділяються певними правами доступу. Система дозволяє відчиняти декілька різних замків одним ключем або мати кілька різних ключів, які відчиняють один замок.
  Читати далі ...

  Система Майстер-Ключ широко застосовується в корпоративному секторі - державні установи, офіси, готелі, санаторії, навчальні заклади, лікувальні заклади, підприємства громадського харчування, торгівельні підприємства, промислові підприємства, багатоквартирні будинки та виставкові центри.

  У приватному секторі система може застосовуватись для розмежування доступу членів родини та найманих працівників (покоївка, прибиральниця, приватна охорона).

  Основною перевагою системи Майстер-ключ є її висока надійність та гнучкість у побудові розмежування доступу.

  За допомогою технічного рішення система Майстер-ключ робить непотрібним використання громіздких в'язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів з розмежуванням прав доступу різних рівнів складності.

  - зручність і простота установки системи на об’єкті та її обслуговування; - традиційний спосіб експлуатації (потрібен звичайний механічний ключ); - зрозумілий і простий механізм роботи; - немає обмеження на кількість ступенів в ієрархії Майстер-системи та її складності; - непотрібно додаткове обладнання (для зчитування, кодування / декодування, програмування).

  У систему Майстер-Ключ можуть бути включені всі типи продукції замикання компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія).

  Наприклад: замкові циліндри, механічні замки, замки для обладнання, висячі замки, електромеханічні замки. У систему Майстер-Ключ можна також об'єднати стелажі, шафи, ящики столів та інші точки замикання.

  Це сучасний розвиток механічних систем Майстер-ключ, що дозволяє легко інтегрувати циліндри CLIQ® (Клік) у Майстер-систему. Ключ CLIQ® відчинятиме звичайні механічні циліндри, а для відкриття циліндру CLIQ® потрібен ключ CLIQ® (Клік) з актуальними правами доступу.

  Переваги технології CLIQ®:
   
  Технологія CLIQ® є бездротовою, її фізичне встановлення не відрізняється від монтажу звичайної механічної системи Майстер-ключ. -  На відміну від «статичної» звичайної механічної системи Майстер-ключ, технологія CLIQ® дозволяє: • гнучко та оперативно керувати правами доступу користувачів до дверей, змінюючи їх відповідно до поточних потреб організації; • додавати або видаляти користувачів, тимчасово блокувати або надавати їм доступ; • надавати доступ за розкладом по часу та дням тижня; • отримувати дані про всі події доступу як з ключів користувачів, так й з замків і циліндрів. - Технологію CLIQ® можна адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно-через додаток CLIQ® Remote-зручного web-базованого рішення. Розширення за технологією CLIQ® можливо на продукції компаній MUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія).
   
   
   

  При використанні системи Майстер-ключ    стає питання контролю ключів, раніше на об’єктах ці функції виконував один або декілька працівників. В сучасному світі ці функції виконують спеціальні системи контроля ключів. Професіонали рекомендують зберігати ключі у спеціально призначених для цього системах: MUL-T-LOCK® (Мультилок) Traka21 та KeyWatcher (Кейвотчер) MORSE WATCHMANS® (Морс Вотчманс).

  Системи контролю ключів на об’єктах, де функціонують системи Майстер-ключ-це зручно, безпечно та просто, адже застосування даних систем не лише попереджає потрапляння ключа поза межі об’єкту, але й мінімізує ризики, пов’язані з «людським фактором».

  Наприклад: втратою ключа, його крадіжки або несанкціонованого дублювання.

   
   

  Щоб замовити систему Майстер-ключ, необхідно звернутись в авторизований центр MUL-T-LOCK® (Ізраїль) або ABLOY® (Фінляндія) за контактами, вказаними на сайті компанії.

  • Щоб замовити систему Майстер - ключ Вам потрібно, при проектуванні, визначити кількість циліндрів/замків, кількість користувачів та рівень їх доступу. • Заповнити «Бланк замовлення системи Майстер-ключ», де рядки - це ключі персоналу, а стовпчики-це назви дверей. Для кожної особи слід зазначити двері, які вона має відчиняти. Важливо: cистема Майстер - ключ приймається до розробки, тільки після отримання від замовника затвердженої ним схеми доступу на офіційному бланку замовлення з підписом і печаткою. На основі заповненого та підтвердженого замовником бланка дані вносяться до комп'ютерної програми, яка прорахує комбінації ключів та циліндрів/замків. На основі отриманого результату збирають/виготовлять систему Майстер-ключ. • При виготовленні системи майстер ключ обов’язковим є маркування ключів та циліндрів. Маркування необхідне для ідентифікації ключів та циліндрів при збиранні, перевірці зібраної системи Майстер - ключ, встановленні на об’єкті та подальшому обслуговуванні системи Майстер-ключ. Маркування ключів - на ключі наноситься маркування, згідно заповненого замовником бланку замовлення. Якщо замовник не вимагає спеціального маркування, ключі маркуються відповідно до їх стандартного позначення, з генерованого комп’ютерною програмою.

  Приклад маркування:


  Маркування ключа користувача в майстер системі на прикладі бланка Interactive

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® INTERACTIVE, Сторона №1,(сторона, на якій нема маркування профілю на картинці зліва)

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® INTERACTIVE, Сторона №2, (сторона, на якій нанесено позначення профілю ключа на картинці справа)

   
   
   

  Маркування ключа користувача в майстер системі на прикладі бланка CLASSIC

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® CLASSIC, Сторона №1(сторона на якій нема маркування профілю на картинці зліва)

  Бланк ключа MUL-T-LOCK® CLASSIC, Сторона №2 (сторона на якій нанесено позначення профілю ключа на картинці справа)

   
   
   

  Маркування циліндрів також здійснюється відповідно до вимог замовника, вказаних в бланку замовлення, якщо замовник не вимагає спеціального маркування циліндри маркуються відповідно до їх стандартного позначення, з генерованого комп’ютерною програмою.

  Маркування на ключі та циліндри наноситься за допомогою спеціального верстата. Або ударним методом з допомогою спеціальних штампів.

   

  Для маркування використовуються штампи наступного зразка:

  Маркування дозволяє уникнути плутанини при виготовленні системи Майстер-ключ і значно полегшити та пришвидшити процес виготовлення та введення в експлуатацію системи Майстер-ключ.

  Готова система Майстер-ключ реєструється в електронному реєстрі. Рішення зберігаються: в електронному та в друкованому вигляді, доступ до яких має лише відповідальна особа.

  Щоб замовити додаткові ключі або циліндри, необхідно звернутись в Авторизований центр MUL-T-LOCK® (Ізраїль) або ABLOY® (Фінляндія), заповнити відповідний «Бланк замовлення на доповнення системи Майстер-ключ».

  Важливо: виготовлення додаткових ключів та циліндрів до систем Майстер-ключ здійснюється виключно на спеціальному бланку, який має бути завірений печаткою та підписаний відповідальною особою з боку замовника.

  Відвантаження системи Майстер-ключ здійснюється за такими правилами:

  - Паспорт системи(кодова картка)- Схема рішення системи- Відмарковані циліндри та ключі згідно бланка замовлення

  Компанія не тільки виконує роботи: від замовлення, розробки рішення та встановленні на об’єкті, але і забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування системи Майстер-ключ включає в себе такі послуги: - сервісне обслуговування - розширення системи Майстер-ключ   

   
   
  Приклади Майстер-систем:
   
  1. Система Один ключ - найпростіша система. Наприклад, власник заміського будинку може за допомогою одного ключа відчиняти замок на дверях будинку, ворота, хвіртку, гараж або сарай.
  2. Центральне замикання. Система корисна у багатоквартирних будинках, міні-готелях або пансіонатах. Наприклад, користувачі за допомогою індивідуальних ключів можуть відчиняти двері до власних квартир чи номерів та одночасно мати доступ до приміщень загального користування: відчиняти цим же ключем двері під’їзду або двері на поверхах, мати доступ до басейну чи їдальні.
  3. Система Майстер-ключ та Генеральний Майстер-ключ - складні системи, що надають права за принципом «дерева» або «матриці». Застосовуються на комплексних об’єктах, де існує потреба розмежовувати права користувачів.
   
   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору