Ключові платформи ABLOY / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • ABLOY
   

  Ключові платформи ABLOY

   

  Циліндри ABLOY® (аблой) покликані забезпечити найвищий рівень безпеки для будь-якого приміщення.

  Ексклюзивність замкових циліндрів ABLOY® (аблой) досягається завдяки високим технологіям світового лідера в галузі розробки електромеханічних замків фінської компанії ASSA ABLOY (аса аблой). Дана компанія належить до числа світових лідерів з виробництва замків, систем замикання та скобяних виробів і експортує свою продукцію у понад 60 країн світу.

   
   
  Нова патентована система замкових цилінрів  та інших виробів широкої лінійки класу безпеки  Extra Security. Має близько двох мільярдів комбінацій та високий рівень безпеки ключа ABLOY® Protec2  завдяки вмонтованому інтерактивному елементу. Виключні можливості мастеризації. Використання системи AWS в циліндрах ABLOY® Protec2 додає стійкості до зношування та тертя.
  Замкові циліндри класу High Security завдяки системі AWS є стійкими до зношування та тертя. ABLOY® Novel має унікальні технічні характеристики на рівні з іншими замковими циліндрами виробника та прийнятну для широкого кола споживачів ціну.
  Нова циліндрова система ABLOY® Sentry ідеальна для використання в замказ промислового замикання. Має близько двох мільярдів комбінацій ключа. Надійну конструкцію для суворих умов експлуатації. Широкі можливості мастиризації. Цільнометалевий, симетричний плоский профільований ключ. Покращена стійкість до зносу і пошкоджень (AWS).
  Дана новітня розробка високосекретного циліндра об'єднала дисковий контролер, симетричний ключ і подвійний напрямок замикання. ABLOY® DisklockPro має близько двох мільярдів можливих комбінацій ключа та якнайкраще підійде до застосування на об’єктах з підвищеними вимогами до безпеки.
  Традиційна для ABLOY дискова система робить цей замковий циліндр стійким до фізичних та інтелектуальних методів зламу. ABLOY® EXEС має 360 мільйонів комбінацій ключа.  Стійкий до бруду, вологи, погодних умов, корозії та замерзання.
  Традиційна для ABLOY дискова система робить цей замковий циліндр стійким до фізичних та інтелектуальних методів зламу. ABLOY® EXEС має 360 мільйонів комбінацій ключа.  Стійкий до бруду, вологи, погодних умов, корозії та замерзання.
  Забезпечує високий рівень захисту від зовнішнього впливу. ABLOY® Classic має 360 мільйонів комбінацій ключа. Цей замковий циліндр є базовою моделлю для інших високобезпечних замкових циліндрів родини ABLOY.
   
   
   
   
   
  Ключові платформи ABLOY

  Принципи, закладені компанією ASSA ABLOY (аса аблой) у виробництво продукції, є простими і водночас ефективними: забезпечення безпеки, таємності та зручності у користуванні. Так, абсолютно усі циліндри ABLOY®(аблой) - естетичні та зручні, вони відповідають потребам споживачів з різними вимогами до продукції безпеки у різних куточках світу. Виробництво замкових циліндрів ABLOY®(аблой) розпочате більш ніж століття тому – у 1907 році. З тих пір винахід Еміля Хенріксона використовується у всіх існуючих моделях циліндрів ABLOY®(аблой), що свідчить про його неперевершеність та високоефективність.

  Завдяки своїй унікальній конструкції та дисковому механізму, замкові циліндри ABLOY®(аблой) не бояться пилу, бруду, корозії, спеки або холоду. Циліндри ABLOY®(аблой) якнайкраще підходять для об’єднання у системи «Майстер-ключ».

  Саме циліндрами ABLOY® (аблой) обладнані замки ряду державних установ (в тому числі урядових, судових), лікарень, ВИШів, провідних музеїв та інших стратегічно важливих об’єктів у різних країнах.

  Поєднання більш ніж столітнього досвіду та новітніх технологій, які постійно впроваджуються фахівцями компанії, дозволяють замковим циліндрам ABLOY®(аблой) утримувати лідируючі позиції на світовому ринку безпеки.

  Про виробника:

  ABLOY Oy є одним з провідних світових виробників замкових циліндрів та систем замикання, ведучий розробник продуктів в області електромеханічних замкових технологій. ASSA ABLOY Group протягом багатьох років тримає лідируючу позицію у виробництві і постачанні замкової продукції, яка призначена для задоволення потреб кінцевих споживачів з метою забезпечення безпеки, комфорту та зручності.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору