Тепер технологію Cliq можна придбати з циліндрами ABLOY Protec2 / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Тепер технологію Cliq можна придбати з циліндрами ABLOY Protec2

 • 02.02.2018

  Тепер технологію Cliq можна придбати з циліндрами ABLOY Protec2

  Тепер технологію Cliq можна придбати з циліндрами ABLOY Protec2

  Циліндрова платформа ABLOY Protec2 від фінського виробника ABLOY  з технологією Cliq – нове слово у технологічному розвитку систем замикання і контролю доступу!

   
  Тепер технологію Cliq можна придбати з циліндрами ABLOY Protec2
   

  Особливості роботи ABLOY Protec2 Cliq

  Циліндр ABLOY Protec2
  Якщо Ви стали власником ABLOY Protec2 Cliq, то Вам не знадобляться ні настінний програматор Wall PD, ні мобільний Mobile PD. Оновити права доступу ключів до циліндрів можна за допомогою смартфона, який завжди поряд. Зчитування інформації з ключа ABLOY Cliq Connect і передача між ним і базою даних здійснюється за посередництва смартфона через Bluetooth-зв’язок.
   
  Щоб змінити режим доступу ключа, потрібно зателефонувати до Локсмайстер-центру, де було придбано циліндр Protec2. Там внесуть зміни до режиму доступу, а власнику залишається лише оновити налаштування ключа через смартфон. Якщо ж власника цікавить звітність по конкретному ключу, необхідно лише виконати операцію Update і зробити в Локсмайстер-центрі запит на відповідний ключ.
  Ключ ABLOY Protec2 Cliq
   
   

  Функція ревалідації в ABLOY Protec2 Cliq

  Суттєво підвищити безпеку Вашого нерухомого майна може функція ревалідації. Вона дозволяє активувати циліндр лише протягом певного часу (мінімум 10 хвилин), після чого циліндр блокується і відімкнути його неможливо. Знову користуватися циліндром можна буде після оновлення власником налаштувань. Тоді доступ знову надасться на той самий проміжок часу.
   
  lock.uaЗамовити циліндри ABLOY Protec2 з технологією Cliq можна на онлайн-вітрині – lock.ua!
   
   
  Про особливості та переваги технології ABLOY® Protec2 CLIQ® дивіться у відео:
   
   
  Кінцевим споживачам: у разі виникнення додаткових питань, звертайтеся за адресою info@spv.ua або за телефонами (044) 4000148, (096, 095, 093) 0000148. Адреси найближчих Локсмайстер-центрів, магазинів дивіться у розділі ДЕ КУПИТИ. Для виготовлення додаткових ключів звертайтеся тільки до Авторизованих центрів. Адреси найближчих Центрів з виготовлення ключів дивіться ТУТ.
Дивіться також
Купити, замовити 24/7
Більше інформації
lock.ua Журнал Замки і Ключі SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору