Ключові платформи MUL-T-LOCK / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • MUL-T-LOCK
   

  Ключові платформи MUL-T-LOCK

  Бренд Mul-T-Lock вже давно є синонімом поняття "безпека". Висока секретність та надійність замкових і циліндрових механізмів ізраїльського виробника відома більш ніж в 70 країнах по всьому світу. А завдяки SPV Company Ltd. вони вже більше чверті століття доступні і в Україні.

  Купити
   
   

   

  Патентована ключова платформа на основі пінових циліндрів класу Extra High Security (екстра високої безпеки). Кількість кодових комбінацій більше 150 млн
  Патентована ключова платформа на основі пінових циліндрів класу High Security (високої безпеки). Кількість кодових комбінацій 3,200,000
  Mul-T-Lock ClassicPRO
  Клас High Security (високої безпеки). Технологія «Подвійний телескопічний пін»: 4 телескопічних піни і спеціальний сталевий пін. Захист від свердління забезпечують титанові стержні. Кількість кодових комбінацій 3,200,000
  Mul-T-Lock Integrator
  MUL-T-LOCK Integrator
  Клас High Security (високої безпеки). В MUL-T-LOCK Integrator, застосовується патентований бланк ключа із нарізкою спеціальної форми
  Mul-T-Lock Options
  Mul-T-Lock
   
  SynerKey® FLEX Control Construction VIP 3in1
   

   
   
  Інформація про ключові платформи MUL-T-LOCK

  Ключові платформи Mul-T-Lock представлені в широкому асортименті від простіших рішень, як Mul-T-Lock Integrator і до найбільш складних з потрійним захистом від злому, як Mul-T-Lock MT5+. Але, в незалежності від конкретної платформи, всі платформи є надійними та добре захищеними.

  Асортимент ключових платформ Mul-T-Lock

  В основі платформ циліндрів Mul-T-Lock лежить піновий механізм. Вони з високою точністю зчитують ключ, що дозволяє знизити ефективність інтелектуальних методів злому. А застосування грибоподібних пінів, до того ж, дозволяє циліндру протистояти висвердлюванню.

  В асортименті SPV Company Ltd. представлені всі ключові платформи від мультилок. Методи злому замків постійно еволюціонують. Це рухає вперед виробників замків і циліндрів, а за ними і весь ринок.

  Ребрендинг та розширення ключових платформ Mul-T-Lock

  Mul-T-Lock – рішення для високого рівня безпеки!
  - провідні інновації;
  - розсування меж;
  - вивчення нових рішень;

   
   
  Новий логотип, нове ім'я, новий преміальний вид патентованих платформ! 

  З Mul-T-Lock ви знаєте, що ви в безпеці. Mul-t-lock це міжнародний бренд, який дозволяє придбати платформу циліндрів преміум-класу із запатентованими захищеними ключами через глобальну мережу авторизованих дилерів.
   

   

  Захист патентованих платформ від копіювання та офіційне виробництво ключів

  Ключі патентованих платформ Mul-T-Lock виготовляються тільки на оригінальних патентованих бланках в авторизованих сервісних центрах за наявністю кодової картки - паспорта циліндра. Дані про вашому ключі можуть бути відомі лише обмеженому колу осіб. Це - страхує власника циліндра від створення несанкціонованих копій ключа в звичайних майстерень.Тому, ми категорично не рекомендуємо замовляти копії ключів в неавторизованих сервісних центрах, передавати ключі або паспорта циліндрів невідомим третім особам, а також залишати їх на видних місцях. 

  Опції

  Крім ключових платформ SPV Company Ltd. пропонує спеціальні опції, які дозволяють створити механічні системи контролю і розмежування доступу "Майстер Ключ" і "Один ключ", а також опції VIP, Flex Control, Construction. Також доступна опція Syner Key, яка перетворює головку ключа в повноцінну електронну карту з чіпом для СКД.

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору