ABLOY CLIQ / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • logo ABLOY logo cliq
   

  ABLOY CLIQ

  ABLOY® PROTEC2 CLIQ – це нова технологія, яка поєднує найкращі властивості механічних циліндрів ABLOY® PROTEC2 з новітними досягненнями в в галузі електроніки. Система ABLOY® PROTEC2 CLIQ дозволяє дуже просто змінювати параметри доступу до дверей. Використання сучасної електроніки CLIQ та захищеної системи шифрування даних (3 DES), які інтегровані до високосекретного механічного циліндру ABLOY® PROTEC2, дозволяють отримати нову електромеханічну систему замикання ABLOY® PROTEC2 CLIQ.

  Купити
   
   
   
   

  Система ABLOY® PROTEC2 поєднує надвисоку механічну стійкість до несанкціонованого відмикання стандарту High Security та ефективну і гнучку в керуванні електронну систему доступу. Циліндри та замки ABLOY® PROTEC2 CLIQ можуть функціонувати в будь-яких, навіть самих жорстких умовах середовища.

   

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

   Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Циліндри та замки ABLOY® PROTEC2CLIQ

  Електромеханічні циліндри та замки ABLOY® PROTEC2 CLIQ® містять список авторизації, відповідно до якого тільки дозволені ключі мають доступ до них. Додатково, вони збирають та зберігають у пам’яті контрольний журнал подій. Циліндри та замки ABLOY® PROTEC2 CLIQ® наявні у широкий лінійці, включаючи циліндри DIN-стандарту, Rim, Mortise та K.I.K, висячі замки, замки САМ-switch та інші – тому продукція за технологією  CLIQ може бути встановлена та використовуватись майже будь-де. Циліндри та замки ABLOY® PROTEC2 CLIQ® не містять елементів живлення - інтегрована до них електроника отримує його від батарейки, яка міститься в ключах.

  Лінійка цилінрів ABLOY® PROTEC2 CLIQ®:

  • Стандарту ЕвроДІН
  • Скандинавського стандарту
  • Стандарту ANSI
  • Австралійського стандарту
  • Фінського стандарту
   

  Лінійка індустріальних замків ABLOY® PROTEC2 CLIQ®:

  • Замки для меблів
  • Замки для обладнання
  • Висячі замки

   
   
   
  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ та програма CLIQ Connect для мобільних пристроїв
  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ
   
   
   Завантажити в App Store
   
  Завантажити в Google play
   

  ABLOY® PROTEC2 CLIQ  Connect

  Електромеханічна система контролю доступу
  ABLOY PROYEC2 CLIQ та програмне забезпечення CLIQ Connect для мобільних пристроїв.

  Нова технологія CLIQ Connect, функціонал:

  • З'єднання мобільного телефону з ключом по Bluetooth через додаток CLIQ Connect 
  • Права доступу для індивідуальних ключів можуть бути оновлені через смартфон в будь-який час і в будь-якому місці
  • PIN - ревалідація (відмикання циліндру тілька після вводу  PIN - коду в додатку CLIQ Connect) 
  • Дає право доступу в реальному часі, анулюючи ризик, викликаний втратою ключів.
  • Включає в себе журнал подій з датою і часом в режимі реального часу, який може використовуватися з метою управління робочими процесами.
  • Сумісність з усіма існуючими системами
   
   
  Мобільний додаток CLIQ Connect робить оновлення ключів CLIQ по-справжньому мобільним. Мобільний додаток CLIQ Connect може використовуватися замість або в поєднанні з додатком CLIQ Connect PC при оновленні ключів.
   

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQЕлектромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  TQ407 ABLOY CLIQ

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Ключі користувача ABLOY® PROTEC2 CLIQ (CLIQ User Keys)

  Електромеханічні ключі, які використаються разом з циліндрами та замками ABLOY® PROTEC2 CLIQ®. Ключам може бути наданий доступ за визначеним розкладом. Ключі містять контрольний журнал подій, в якому фіксуються всі факти доступу або спроби доступу до неавторизованих циліндрів або поза розкладом. Ключі мають звукову та світлову індикацію, яка сигналізує користувачеві про надання або відмову у доступі, а також вказує про низький рівень елементу живлення.

  • Всі ключі CLIQ PROTEC² можуть додатково обладнувтись RFID мітками. Це дозволяє використовувати їх у системах контролю доступу.
  • Всі ключі мають клас захисту IP57.
  • Використання ключів при температі середовища від -10 ° C до + 50 ° C.
  • Всі ключі ABLOY® PROTEC2 CLIQ обладнані календарем і годинником для ведення журналу і аудиту подій Нова батарейка гарантує 10 років роботи ключа.

   

  ABLOY® TQB407 - Ключ користувача ABLOY Protec2 CLIQ Connect

  • Ключ з інтегрованим модулем Bluetooth. Дозволяє оновлювати/змінювати права доступу та зчитувати дані контрольного журналу подій без використання додаткових пристроїв програмування безпосередньо через смартфон з встановленим додатком CLIQ Connect
  • Авторизація циліндрів зберігається та оновлюється в пам'яті ключа
  • Варіанти доступу: завжди активний (цілодобовий доступ без обмеження), активний до визначеної дати (цілодобово), за розкладом по днях тижня та часу, з он-лайн ревалідацією (з використанням смартфону), з оф-лайн ревалідацією за PIN кодом
  • Тижневий графік доступу може містити 50 часових інтервалів
  • Збереження подій в контрольному журналі (максимум 2000 останніх)
  • ATEX сертифікований *

   

  ABLOY® TQ407 - Ключ користувача ABLOY Protec2 CLIQ:

  • Авторизація цилиндрів зберигається та оновлюється в пам'яті ключа.
  • Варіанти доступу: завжди активний (цілодобовий доступ без обмеження), активний до визначеної дати (цілодобово), за розкладом по днях тижня та часу, з он-лайн ревалидацією (з використанням настінного або мобільного пристроїв програмування)
  • Тижневий графік доступу може містити 50 часових інтервалів.
  • Збереження подій в контрольному журналі (максимум 2000 останніх)
  • Термін роботи до заміни елементу живлення: до 10 років (залежно від інтенсивності використання)
  • ATEX сертифікований *
    

  * ATEX - Директива Європейського союзу відносно можливості використання обладнання в потенційно вибухонебезпечному середовищі

    


   Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Програмне забезпечення адміністрування системи

  ABLOY CLIQ Manager – встановлюється на ПК Вашої локальної мережі та використається для щоденного адміністрування системи ABLOY® PROTEC2 CLIQ®. Розроблене для безпечного доступу: виконання операцій по адмініструванню системи можливе тільки за наявністю програмного ключа C-Key та при введенні авторизованого ПІН-коду. З програмним забезпеченням ABLOY® PROTEC2 CLIQ® Manager адміністратор системи може керувати та створювати дозволи на доступ, часові розклади, отримувати дані контрольних журналів подій, формувати звіти та багато іншого.

  ABLOY CLIQ Web Manager – проста у використанні,   web-базована програма, яка дозволяє адміністрування та керування системою ABLOY® PROTEC2 CLIQ® з дистанційним керуванням (CLIQ Remote) з будь якого ПК з будь якого місця. На додаток до створення дозволів на доступ, часових розкладів, отримання даних контрольних журналів подій та формування звітів, система також підтримує керування віддаленими пристроями програмування, віддалене програмування ключів та віддалене адміністрування прав доступу персоналу.

   


   Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

   Програмний ключ ABLOY® PROTEC2CLIQ  (C-Key)

  Забезпечує безпечний обмін інформацією між системним ПЗ та циліндрами (перенесення схеми доступу до циліндрів, зчитування даних контрольного журналу подій з циліндрів). Кожна система ABLOY® PROTEC2 CLIQ® повинна мати як мінімум один програмний ключ C-Key (називається Master C-Key). До системи за необхідністю може бути додано кілька додаткових програмних ключів C-Keys.

    


   

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Локальний пристрій програмування ABLOY® PROTEC2CLIQ (Local PD)

  Використається для з’єднання ключів та циліндрів  ABLOY® PROTEC2 CLIQ® з ПЗ керування системою ABLOY® PROTEC2 CLIQ® Manager та/або ABLOY® PROTEC2 CLIQ® Web Manager. Локальний пристрій програмування забезпечує безпечний обмін даними та виконує операції оновлення в ключах користувачів схеми доступу та розкладів; зчитування даних контрольного журналу подій з ключів; передача завдань до програмного ключа C-Key (наприклад, на зчитування даних контрольного журналу подій циліндру та завантаження ціх даних до бази даних)

   


  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Настінний пристрій програмування ABLOY® PROTEC2CLIQ (Wall PD)

  Завжди в он-лайн режимі. Має власну IP адресу та дозволяє дистанційно програмувати ключі користувачів: змінювати права доступу та розклади, отримувати дані контрольного журналу подій ключа, здійснювати ревалідацію ключа, синхронізувати годинник ключа, оновлювати прошивку ключа користувача при наявності оновлень.

   


  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Електромеханічна система контролю доступу ABLOY PROYEC2 CLIQ

  Мобільний пристрій програмування ABLOY® PROTEC2CLIQ (Mobile PD)

  Надзвичайно ефективний, Мобільний пристрій програмування дозволяє програмувати ключі користувачів "на ходу" з використанням мобільного телефону в якості модему. З Мобільним пристроєм програмування можливо легко надавати право доступу, змінювати їх, здійснювати ревалідацію ключа, отримувати дані контрольного журналу подій ключа, синхронізувати годинник ключа.
   
  Проектування, специфікація, продаж на нові об’єкти
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору