Замки для обладнання та меблів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Замки для обладнання та меблів

   

  Замки для обладнання – незмінно важливий елемент для дверей та дверцят у найрізноманітніших сферах. З їх допомогою замикають платіжні термінали, ігрові автомати та автомати з різноманітною продукцією, меблі, шафи у виробничих та офісних приміщеннях, депозитарії тощо.

  Купити
   
  Замки для обладнання
  Замки для обладнання MUL-T-LOCK Замки для обладнання ABLOY
  Замки для замикання ігрових та торгівельних автоматів, платіжних терміналів, платних телефонів, поштових скриньок, депозитних скриньок у банках а також різних металевих шаф та скриньок.
  Меблеві замки
  Меблеві замки MUL-T-LOCK Меблеві замки ABLOY Меблеві замки TESA
  Замки для замикання металевих та дерев’яних меблів, а також скляних вітрин, особливо у разі, коли потребується підвищена безпека. Застосовуються для замикання складських полиць, шаф з медичним обладнанням та ліками, ящиків, що висуваються, дверей вітрин, які розсуваються та інше.
  Спеціальні замки
  Спеціальні замки MUL-T-LOCK Спеціальні замки ABLOY
  Замки для банківських депозитаріїв, групового замикання меблів, скриньок зберігання та іншого спеціального застосування.
   
   
   
   
   

  Замки для обладнання, так само як і будь-які інші замки, повинні забезпечувати схоронність охоронюваного майна. Звідси – головна вимога до такої продукції - надійність. Замки для шаф, замки для терміналів, замки для меблів, промислові замки – будь-яка з представлених позицій повинна стати надійним захисником для змісту обладнання. Крім того, замки для обладнання повинні мати естетичний вигляд, аби не порушувати вигляд шухляд або дверцят, у які вони встановлені.


  Компанія «СПВ Компані Лтд» пропонує широкий спектр замків для обладнання . Серед них – замки для шаф, замки для меблів, замки для замикання ігрових та торгівельних автоматів, платіжних терміналів, платних телефонів, поштових скриньок, шаф електрообладнання, висувних шухляд та інших меблів, сейфових комірок, вітрин ювелірних магазинів.


  У разі необхідності можна обрати замки для обладнання з найвищими вимогами до безпеки. Такі вироби зазвичай застосовуються з метою захисту депозитаріїв, ювелірних виробів у крамницях та на виставках для охорони найцінніших експонатів. Їх надійність та ефективність перевірена десятками українських банків, з якими співпрацюють партнери компанії «СПВ Компані Лтд». Очевидною є і зручність пропонованих виробів високої безпеки – замки ABLOY(аблой) для банківських скриньок – двоцилідрові. Фінські вироби мають два ключі – для представника банка та для клієнта. У такий спосіб гарантується найвища безпека коштів чи цінного майна.

  Замки для шаф, мають широкий спектр застосування – від традиційних металевих шаф, скринь, телефонних автоматів, аптечок до лічильників на автомобільних стоянках, конструктивно складних вітрин. У виробників MUL-T-LOCK (мультилок) та ABLOY (аблой) є замки для обладнання суцільноскляних розсувних вітрин та дверей або дверцят, які ви можете знайти у нашому асортименті.

  Усі представлені до вашої уваги замки для обладнання, замки для шаф, замки для терміналів та промислові замки мають у комплекті 2-3 ключі та обов’язково – карту користувача. Остання робить виготовлення несанкціонованих дублікатів неможливим. Виготовити копію ключа у такі замки для обладнання можна виключно у авторизованих сервісних центрах обслуговування продукції бренду і тільки на умови наявності кодової картки.

  Представлені у нашому асортименті механічні замки для дверей, мебелі чи дверей мають високосекретні циліндри із захистом від бампінгу, маніпулювань та свердлування.

  Замки для обладнання від представлених виробників пройшли сертифікацію згідно європейських стандартів. Деякі з представлених моделей замків пройшли сертифікацію разом із продукцією, у яку вони монтуються.

  Слідуючи своїм традиціям, компанія «СПВ Компані Лтд» пропонує своїм клієнтам та партнерам найкраще. Тому абсолютно всі замки для обладнання, представлені у розділі, мають найвищу якість, зручні в експлуатації та служать довго на радість своїм власникам.

   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору