Механічні замки для дверей / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Замки механічні

  Замок - основний елемент замикання будь-яких дверей. Дверні замки слід обирати за їх функціональним призначенням. Основні групи - це основні та додаткові замки для вхідних дверей, спеціальні замки для протипожежних дверей, замки для профільних дверей, а також замки для міжкімнатних дверей.

  Купити
   
  Замки основні багатонаправлені
  Замки основні багатонаправлені MUL-T-LOCK
  Замки основного замикання для вхідних дверей. Фіксують периметр дверей у кількох точках. Чотиринаправлений замок фіксує двері з чотирьох сторін, а ригелі тринаправленого замка – крім основного напряму замикання, направлені вгору та донизу.
  Замки основні однонаправленні
  Замки основні однонаправленні MUL-T-LOCKЗамки основні однонаправленні SANTOS Замки основні однонаправленні ABLOYЗамки основні однонаправленні NEMEF
  Замки основного замикання для вхідних дверей. Можуть монтуватись, як у металеві двері, так і у дерев’яні. Для створення належного рівня безпеки варто застосовувати разом з захисною фурнітурою та броненакладками.
  Замки для профільних дверей
  Замки для профільних дверей SANTOSЗамки для профільних дверей ABLOYЗамки для профільних дверей NEMEF
  Замки основного замикання. Призначені для дверей, які не мають цілісного полотна, а виготовляються з профілю: замки для дверей з алюмінієвого або металопластикового профілю. Широкий вибір розмірів замків для профільних дверей дозволяє їх встановлювати до будь-якого профілю.
  Замки для протипожежних дверей
  Замки для протипожежних дверей ABLOYЗамки для протипожежних дверей NEMEF Замки для протипожежних дверей VACHETTETESA logo ISEO Замки для протипожежних дверей Eff Eff
  Замки для застосування на протипожежних дверях. Забезпечують надійне блокування протипожежних дверей на визначений час у разі виникнення пожежі для запобігання її подальшому поширенню. Продукція для протипожежних дверей має сертифікат та виготовляється зі сталі.
  Замки додаткові врізні
  Замки додаткові врізні SANTOSЗамки додаткові врізні MUL-T-LOCKЗамки додаткові врізні ABLOYЗамки додаткові врізні CHUBBЗамки додаткові врізні ЛОКСМАЙСТЕР
  Замки додаткового замикання для вхідних дверей. Використовуються разом з основними замками для забезпечення більшої кількості точок фіксації вхідних дверей та підвищення рівня безпеки. Монтуються на відстані не менше ніж 40 см від основного замка.
  Замки додаткові накладні MUL-T-LOCKViroRYOBI
  Додаткові накладні замки призначені для замикання дверей, вікон, воріт, ролетів, віконниць, кватирок тощо. Широко застосовуються у дверях запасних виходів котеджів, балконів, металопластикових дверях крамниць та дверей комор і складів. Прості у монтажі, функціональні та надійні.
  Замки для міжкімнатних дверей ABLOYЗамки для міжкімнатних дверей NEMEFTESAЗамки для міжкімнатних дверей ЛОКСМАЙСТЕР
  Замки для замикання міжкімнатних дверей квартир, внутрішніх дверей офісів, а також сантехнічних приміщень. Залежно від моделі керування ригелем, розподіляються на замки, що керуються за допомогою циліндру Euro Din або поворотно-тумблерної кнопки.
  Замки для обладнання та меблів
  Замки для обладнання та меблів MUL-T-LOCKЗамки для обладнання та меблів ABLOY Замки для обладнання та меблів TESA
  Замки, призначені для надійного замикання платіжних терміналів, ігрових автоматів, торгових автоматів, банкоматів, меблів, шаф у виробничих та офісних приміщеннях, депозитаріїв, скляних вітрин, поштових скриньок, медичних шаф для ліків та обладнання тощо.
  Висячі замки MUL-T-LOCK Висячі замки ABLOYTokozViroDISECRB
  Високосекретні замки для замикання воріт, грат, складських приміщень, електролічильників, металевих шаф, ящиків тощо. Завдяки високоякісному матеріалу корпусу та скоби гарантують захист від корозії та унеможливлюють злам замка. Застосовуються разом зі спеціальними протекторами.
  Tokoz Viro
  Надійні мото-вело замки із загартованої сталі, які стійкі до розпилювання, корозії, відкривання відмичками та до інших методів зламу. Підходить для замикання різних видів мотоциклів, моторолерів, велосипедів, скутерів, мопедів, квадрациклів, човнів, катерів, та інш.
   
   
   

   
  інформація про замки механічні

  Основі вимоги, що висуваються до дверних замків залежать від того, у які двері вони монтуватимуться. Проте існує ряд загальних вимог, що актуальні для будь-яких механічних дверних замків.

  Механічний замок повинен виготовлятися у заводських умовах з високоякісних матеріалів. Гарантовано надійний механічний дверний замок можна придбати лише у авторизованій точці продажу – тобто, стихійні ринки та несанкціоновані точки продажу краще оминати. Дверні замки повинні мати сертифікат якості. Моделі від провідних світових виробників завжди сертифіковані за міжнародними стандартами.

   

  Замок для дверей є частиною інтер’єру приміщення, тому окрім основної функції – замикання, він несе і додаткову – естетичну. Дверні замки від провідних світових виробників зазвичай мають ряд кольорових рішень, що дозволяє їх органічно вписувати у будь-який дизайн.

  Вибираючи замок для дверей чи обладнання важливо звернути увагу на його зручність у експлуатації. Адже, уявіть, вам прийдеться відкривати та закривати саме цей замок щодня.

  Також важливо, коли ви вже купили замок, приділити особливу увагу його монтажу. Ми радимо не встановлювати дверні замки самостійно, а звернутися по професійну допомогу до локсмайстрів. У магазинах, що працюють за світовими стандартами, вам допоможуть і обрати, і встановити замок для дверей чи обладнання. Краще за все, щоб спеціалісти саме одного й того ж магазину здійснювали і продаж, і монтаж дверного замка – адже таким чином ви завжди знатимете, до кого звернутися по допомогу.

  Пропонуємо дверні замки від провідних світових виробників продукції безпеки, з яких Ви неодмінно оберете підходящу модель!

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору