Циліндри ABLOY / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • логотип ABLOY
   

  Замкові циліндри ABLOY

  Циліндри ABLOY ®(аблой) покликані забезпечити найвищий рівень безпеки для будь-якого приміщення.

   
  Ексклюзивність замкових циліндрів ABLOY ®(аблой) досягається завдяки високим технологіям світового лідера в галузі розробки електромеханічних замків фінської компанії ASSA ABLOY (аса аблой). Дана компанія належить до числа світових лідерів з виробництва замків, систем замикання та скобяних виробів і експортує свою продукцію у понад 60 країн світу.
  Купити
   
   
   
  замкові личинки аблой

  Циліндри ABLOY® Protec2

  Нова патентована система замкових цилінрів  та інших виробів широкої лінійки класу безпеки  Extra Security. Має близько двох мільярдів комбінацій та високий рівень безпеки ключа ABLOY ®Protec2  завдяки вмонтованому інтерактивному елементу. Виключні можливості мастеризації. Використання системи AWS в циліндрах ABLOY ®Protec2 додає стійкості до зношування та тертя.
  личинки для замків аблой

  Циліндри ABLOY® Novel

  Замкові циліндри класу High Security завдяки системі AWS є стійкими до зношування та тертя. ABLOY ®Novel має унікальні технічні характеристики на рівні з іншими замковими циліндрами виробника та прийнятну для широкого кола споживачів ціну.
   

  Двосторонні циліндри(личинки замка)

   
  двостороння личинка замка abloy
                Циліндр з тумблером                           Циліндр з шестернею
   
   

  Обробка тумблера:

  личинка замка abloy
  хром хром матовий хром чорний
   
  личинка для замка abloy
  латунь латунь матова нікель матови антична бронза
   
   

  Односторонні циліндри(личинки замка)

   
  личинка замка abloy
   

  Modular

   
  Провідний виробник продукції безпеки ABLOY® виробляє циліндри(личинки для замка) з багатьма параметрами– різних довжин та симетрій, різного кольору обробки, двосторонні, з тумблером, односторонні. Підтримувати повний асортимент на складі локсмайстер-центру досить складно і нерентабельно. Але важливим параметром в роботі локсмайстер-центрує швидкість у реагування на запити клієнтів.
   
  Саме тому виробник ABLOY® підтримує виробництво модульних циліндрів – Modular. Циліндр Modular дає змогу оперативно та легко зібрати на місці циліндр необхідної довжини та симетрії під індивідуальні потреби клієнта. Спрощує логістику складу та одночасно збільшує можливості задовольнити унікальні запити клієнтів. Для виконання цих операцій необхідно мати Комплект Modular.
   
  замковий механіз аблой
   
  Циліндри ABLOY® Modular складаються з базових корпусів розміром 31/33/35 мм та відповідних подовжувачів, які з’єднуються за допомогою захисної ХР пластини.
  Можливість складати двосторонні циліндри розміром від 62 (31х31) мм до 160 (80х80) мм та односторонні циліндри від 40.5 до 87.5 мм з кроком 1 або 3 мм
   
   
  информация об замковых цилиндрах
   

  Безпека і зручність з продукцією ABLOY

  Принципи, закладені компанією ASSA ABLOY (аса аблой) у виробництво продукції, є простими і в той же час ефективними: забезпечення безпеки, секретності і зручності в користуванні. Так, абсолютно всі циліндри ABLOY® (аблой) - естетичні та зручні, вони відповідають потребам споживачів з різними вимогами до продукції безпеки в різних куточках світу. Виробництво замкових циліндрів ABLOY® (аблой) розпочате понад століття тому - в 1907 році. З тих пір винахід Еміля Хенріксону використовується у всіх існуючих моделях циліндрів ABLOY® (аблой), що свідчить про його неперевершеності і високоефективним.

  Циліндри Abloy (аблой) - лідери на світовому ринку безпеки!

  Завдяки своїй унікальній конструкції і дисковому механізму, замкові циліндри ABLOY® (аблой) не бояться пилу, бруду, корозії, спеки або холоду. Циліндри ABLOY® (аблой) краще підходять для об'єднання в системи «Майстер-ключ».

  Саме циліндрами ABLOY® (аблой) обладнані замки ряду державних установ (в тому числі урядових, судових), лікарень, вузів, провідних музеїв та інших стратегічно важливих об'єктів в різних країнах.

  Поєднання більш ніж столітнього досвіду і новітніх технологій, які постійно впроваджуються фахівцями компанії, дозволяють замковим циліндрах ABLOY® (аблой) утримувати лідируючі позиції на світовому ринку безпеки.

  Коротко про ASSA ABLOY Group

  ABLOY Oy є одним з провідних світових виробників замкових циліндрів і систем замикання, провідний розробник продуктів в області електромеханічних замкових технологій. ASSA ABLOY Group протягом багатьох років тримає лідируючу позицію у виробництві та постачанні замкової продукції, призначеної для задоволення потреб кінцевих споживачів з метою забезпечення безпеки, комфорту та зручності.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору