Пропозиції для готелю / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Пропозиції для готелю

  Пропозиції для готелю включають в себе повний спектр продукції, призначений для забезпечення системи безпеки та контролю доступу об’єкта.
  Лінійка виробів провідних світових брендів представляє обладнання для готелів - мінібари, карткові замки для готелів, електронні замки для готелів, дотягувачі для готелів, сейфи для готелів, двері для готелів, механічні системи розмежування доступу Майстер ключ, дверну та віконну фурнітуру, обладнання для евакуаційних виходів, різноманітні замки для обладнання.

  Купити
   
   

   
  proHotel
   
  hotel_system
   
  Tesa jwm
   
  aodsn
   
  GEGE MTLock abloy rostex
   
  jsho Tesa minibar
   
  minibar
   
  MTLock abloy
   
  ryobi abloy
   
  abloy securitron effeff
   
  abloy rostex
   
  jpm nemef Tesa
   
   
   
   

   
  Інформація - Лінійка продукції для індустрії гостинності, яка задовольняє потреби готелю будь якої категорії від генерального імпортеру SPV Company Ltd.

  Представлене у асортименті обладнання для готелів взмозі задовольнити потреби готелю будь якої категорії – від невеликого приватного до готелю найвищої категорії зірковості.

  Обладнання для готелів повинно непомітно доповнювати комфорт та безпеку клієнтів закладу та підвищувати зручність роботи персоналу. У готельній справі не буває дрібниць – будь-яка техніка, предмет інтер’єру, обслуговування повинні відповідати найвищому рівню. Тому і обладнання для готелів, особливо яке належить до продукції безпеки, слід обирати з особливою увагою. Якісне та надійне обладнання для готелів дозволяє реалізувати комплексне рішення замикання та контролю доступу у поєднання з сучасним дизайном, яке відповідає найвищим вимогам до рівня безпеки та обслуговування будь-якого готелю.

  Поважаючи Ваших клієнтів, ми пропонуємо обладнання для готелів, яке допоможе забезпечити цілковиту безпеку та комфорт гостей під час їх перебування.

  Обладнання для готелів у асортименті «СПВ Компані Лтд» представлене широкою лінійкою продукції від кращих світових брендів.

  Мінібар

  Мінібар є елементом, яким обладнують практично кожен готельний номер. Мінібар є зручним для кожного клієнта – адже у разі потреби можна не викликати персонал і не йти до бару – найнеобхідніше вже буде у номері. Серед основних характеристик, на які слід звернути увагу, обираючи мінібар, - об’єм, енергоспоживання, безшумна робота, автономність. Обираючи мінібар, важливим елементом стає і його дизайн. Мінібар повинен органічно доповнювати інтер’єр приміщення. Запропоновані у розділі мінібари відповідають технологічним вимогам та мають класичний дизайн. Такі мінібари дають змогу задовольнити вимоги готеля будь-якого рівня.

  Карткові замки для готелів

  Карткові замки для готелів призначені для забезпечення роботи комплексу системи контролю, розмежування та керування доступом. Карткові замки для готелів монтуються у абсолютну більшість сучасних готельних комплексів. Карткові замки для готелів дають змогу зручно отримувати доступ до приміщення. Крім того, карткові замки для готелів мають функції аудиту подій. Карткові замки для готелів при відповідних налаштуваннях роблять можливим не тільки відкриття номерів, але і паркінгу, конференц-зали, спа-комплексу тощо. Пропоновані нашим клієнтам карткові замки для готелів відповідають жорстким вимогам до безпеки та мають еталонні технічні характеристики.

  Електронні карткові замки для готелів

  Електронні карткові замки для готелів є широко розповсюдженими у європейських країнах. Завдяки зручності та гнучкості роботи, електронні карткові замки для готелів стають все більш популярними і в Україні. Електронні карткові замки для готелів мають низку переваг, серед яких - можливість оперативно вносити зміни у СКД. Представлені електронні карткові замки для готелів є високонадійними пристроями, здатними відстежувати події у приміщеннях та надавати права доступу уповноваженим особам. «СПВ Компані Лтд» має електронні карткові замки для готелів, які відповідають ви¬могам найвищої безпеки, мають індивідуальний стиль та низьку експлуатаційну вартість.

  Дотягувачі для готелів

  Дотягувачі для готелів повинні поєднувати у собі як високі технологічні характеристики, так і естетичні. Керуючи відчиненням та зачиненням дверей, дотягувачі для готелів повинні бути зносостійкими і пристосованими до роботи в умовах високої прохідності. Дверні дотягувачі для готелів мають і додаткові функції – протипожежні, тепло збереження усередині приміщень, захисту замків та дверних конструкцій. Тому нині кожен поважаючий себе та своїх клієнтів готель встановлює на двері дотягувачі для готелів. Дотягувачі для готелів представлені у каталогах нашої компанії моделями японського та фінського виробників.

  Сейфи для готелів

  Сейфи для готелів – завжди бажаний елемент у будь-якому номері. Сейфи для готелів дають змогу клієнтам надійно зберігати свої цінні речі. У сейфи для готелів, як правило поміщують ноутбуки, готівку, документи тощо. Сейфи для готелів зазвичай обладнують кодовими замками – через їх зручність та простоту у експлуатації та опціях. Сейфи для готелів, представлені у лінійці продукції СПВ Компані Лтд, обрані для обладнання найвідоміших у світі готелів. Запропоновані сейфи для готелів мають електронну та електронно-механічну системи керування та широкі опції щодо програмування та аудиту.

  Двері для готелів

  Двері для готелів повинні поєднувати у собі дизайн та безпеку. Двері для готелів є свого роду обличчям приміщення, з якого складатиметься враження та репутація готелю. Тому поруч з надійністю, зносостійкістю та функціональністю, двері для готелів повинні мати естетичний, можна сказати представницький, вигляд. Двері для готелів як правило обладнуються дверним дотягувачем кольору оздоблення або наближеним до нього. Двері для готелів у ряді приміщень повинні мати протипожежні характеристики. У «СПВ Компанві Лтд» двері для готелів відповідають найвищим вимогам до безпеки та дизайну.

  Обираючи обладнання для готелів - мінібари, карткові замки для готелів, електронні замки для готелів, дотягувачі для готелів, сейфи для готелів, двері для готелів чи будь-яку іншу продукцію, завджи звертайтеся по професійну допомогу. У «СПВ Компані Лтд» працюють експерти з безпеки, які взмозі запропонувати рішення для будь-якого готелю. Серед реалізованих ними проектів – готелі зі світовим ім’ям: гірськолижний курорт Буковель, Radisson Blu Буковель, Radisson Blu Київ, Radisson Blu Алушта, Four Points by Sheraton Запоріжжя, Park Inn Донецьк.

  Дверні індикаторні панелі

  Дверні індикаторні панелі значно підвищують рівень комфорту гостя, дозволяючи замість старих традиційних картонних гачків з надписом "Не турбувати" або "Будь ласка, приберить у номері" викоритсовувати електронні світлові піндикаторні панелі, які крім означених повідомлень персоналу можуть також містити підсвітлені назву готелю та номер кімнати. Використання індикаторних панелей різного дизайну добре вписується до інтер'эру будь-якого готелю.

   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору