Замки для протипожежних дверей / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Замки для протипожежних дверей

  Замки для протипожежних дверей або протипожежні замки призначені для встановлення в двері аварійних виходів. Їх особливістю є стійкість до надвисоких температур та висока надійність. Таким чином, використання спеціалізованих замків для протипожежних дверей та аварійних виходів значно піднімає рівень безпеки в навчальному закладі, офісі, торговому центрі або на іншому об’єкті.

  Купити
   
  Замки ABLOY для протипожежних дверей
  Abloy logo

  Це симетричні замки широкого спектру застосування в протипожежних дверях. Вони мають реверсивну заскочку. Керування ригелем замка провадиться за допомогою циліндрового механізму профілю Euro Din, керування заскочкою - за допомогою нажимної ручки, міжцентрова відстань – 72 мм, розмір Back Set – 55 мм. Сумісний з будь-якою фурнітурою стандарту Euro Din, обробка торцевої планки - хром.

  Замки NEMEF для протипожежних дверей
  logo Nemef

  Протипожежні замки NEMEF® (немеф) призначені для надійного блокування протипожежних дверей у разі виникнення займання з метою запобігання поширення вогню. Замки для протипожежних дверей NEMEF® (немеф) представлені у асортименті «СПВ Компані Лтд» моделями 1739/03 та 1769/03.Замки протипожежні NEMEF® (немеф) відповідають найвищим вимогам щодо матеріалів виготовлення та дизайну.

  Замки VACHETTE для протипожежних дверей
  logo Vachette

  Протипожежний замок VACHETTE® (Франція) має спеціальну форму сталевого ригеля, що запобігає його «заклинюванню» під впливом високих температур. Замок також оснащено спеціальним патентованим механізмом реверсної заскочки. Замок сумісний з будь-якою фурнітурою стандарту Euro Din.

  Замки TESA для протипожежних дверей
  logo TESA

  Основний замок TESA 4240 підвищеної безпеки з гакоподібним ригелем для вхідних дверей та всіх типів алюмінієвих профілів. Сумісний із фурнітурою стандарту DIN. Сторонність – універсальний (лівий/правий).

  Замки ISEO для протипожежних дверей
  logo ISEO

  У відкритому стані замок ISEO відмикається натисканням на ручку з будь-якої сторони дверей. У зачиненому стані з обох боків ручка має вільний хід (натискається, але замок не відмикається). Ключем замок відчиняється з будь-якого боку дверей завжди.

  Замки Eff Eff для протипожежних дверей
  logo Eff Eff

  Основний універсальний замок Eff Eff® (Німеччина) N1050100913000K серії OneSystem для протипожежних дверей під циліндр DIN. Всі деталі замка сталеві. Відповідає європейським стандартам EN 12209 та EN 1634. Протестований на 1 млн циклів відмикання на дверях вагою до 300 кг.

   
   
  Інформація про Замки для протипожежних дверей

  Протипожежні замки від таких всесвітньовідомих виробників, як Abloy, Nemef, TESA, ISEO, Eff Eff та Vachette відрізняються високою надійністю та відповідають внутрішнім вимогам виробників по стійкості до впливу надвисоких температур або полум’я. Замки аварійних виходів від цих брендів широко використовуються європейськими виробниками протипожежних дверей для аварійних виходів та антипанічних дверей.

  Замки для протипожежних дверей

  Замки протипожежного типу використовуються як основні та мають весь функціонал основного замка. Вони забезпечують надійне замикання дверей, мають достатньо високу стійкість до злому для протипожежних дверей та можуть використовуватись з будь-яким циліндром стандарту DIN. Окремі модулі пожежостійких замків можуть комплектуватися двома циліндрами.

  Використання вогнестійких замків є необхідністю для підтримання належного рівня безпеки в громадських будівлях. Адже замок, який попри перебування під впливом надвисоких температур або полум’я продовжує працювати, що дає можливість блокувати джерело загоряння або відчинити двері для евакуації людей.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору