Дотягувачі, Завіси, Останови: Rostex, ABLOY / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Безпека об’єктів > Дотягувачі, Завіси, Останови, Утримувачі

 • Дверні дотягувачі

  Дверний дотягувач є малопомітним, але надзвичайно важливим елементом у дверях. І якщо в приватному будинку або в квартирі дверні доводчики можна зустріти рідко, то в приміщеннях фірм, установ та організацій різної форми власності доводчик - звичний елемент в дверях.
  Купити
   

   
  Дотягувачі
  Ryobi

  Стандартні дотягувачі «накладного» монтажу фіксованого класу потужності.

  Дотягувачі
  Ryobi Abloy

  Дотягувачі з регулюванням класу потужності в широкому діапазоні, з можливістю встановлення на більшість існуючих дверей.

  Дотягувачі
  Ryobi Abloy

  Дотягувачі підвищеної надійності для застосування на важких дверях в жорстких умовах експлуатації.

  Дотягувачі
  Ryobi

  Приховані дотягувачі практично не впливають на естетичний вигляд дверей. Комплектуються виключно ковзною тягою. Розраховані на використання в умовах з обмеженням площі встановлення.

  Дотягувачі
  Ryobi

  Підлогові дотягувачі забезпечують комфортне відкривання і закривання дверей маятникового типу. Прихований монтаж та дизайнерський зовнішній вигляд.

  Дотягувачі
  Ryobi
   
   
  Це пристрої які дозволяють зафіксувати двері у відкритому положенні або обмежити кут відкриття дверей.
  ABLOY NEMEF MUL-T-LOCK ECO
   
   
   

   
  інформація про личинку замка

  Особливо важливу роль дотягувачі відіграють у приміщеннях підприємств, цехах, на пожежних сходах. У таких випадках дверний дотягувач встановлюється не за бажанням співробітників, а за вимогою відповідних нормативно-правових актів (в тому числі – локальних) з метою забезпечення безпеки.

  Дверні дотягувачі керують зачиненням дверей та захищають замки та дверні конструкції від пошкодження. Також дверні дотягувачі виконують функції збереження тепла та протипожежного захисту. Дверні дотягувачі є невід’ємним елементом практично будь-якої Системи контролю доступу. Дверні дотягувачі різні за класами потужності, тому їх можна застосовувати на різних дверях - від надлегких міжкімнатних до важких промислових дверей з вагою до 180 кг.

  Обираючи дотягувачі дверні слід звертати увагу на відповідність виробу існуючим стандартам. Відповідно до стандарту EN 1154, дотягувачі дверні мають справно працювати протягом 500000 циклів. Дотягувачі дверні дають змогу продовжити коректну роботу вхідних дверей та зберегти тепло взимку та прохолоду влітку.

  Дверні дотягувачі зазвичай функціонують за таким принципом: щоб відчинити двері, людина має докласти зусилля. Це зусилля механічно передається на дотягувач і акумулюється стисканням вбудованої в корпусі дотягувача пружини, яка, повертаючись у вихідне положення, дає змогу здійснювати регульований процес зачинення дверей. Саме ж регулювання здійснюється завдяки регулюванню швидкості перетікання масла в спеціальних каналах.

   

  За способом монтажу дотягувачі класифікуються так:

  • Дотягувач, встановлений на поверхні дверей або на дверну коробку, є дверним дотягувачем поверхневого монтажу.
  • Дотягувач, вмонтований усередину дверного полотна або рами, є дверним дотягувачем прихованого монтажу.
  • Дотягувачі, що монтуються на підлозі, відповідно є дотягувачами підлогового монтажу.
   
   

  Варіанти монтажу врізних дотягувачів:

   
  Дотягувачі
   
  Стандартний монтаж                                    Дотягувач на рамі
   
  Дотягувачі
   
  Для збільшення таблиці натисніть на неї.
   

  Дверні дотягувачі поверхневого монтажу можуть бути встановлені з різними тягами:

  • Стандартна тяга - найпоширеніший тип. Така тяга перпендикулярна дверному полотну, коли двері закриті;
  • Паралельна тяга - це модифікована версія стандартної тяги. Коли двері закриті, тяга паралельна дверному полотну. Двері виглядають більш естетично, тому що тяга менш помітна;
  • Ковзна тяга. Найбільш естетичний варіант. Таку тягу майже не помітно, коли двері закриті.  
   

  Варіанти монтажу:

   
  Дотягувачі
  Дотягувачі Дотягувачі Дотягувачі Дотягувачі
  Стандартна
  тяга
  Стандартна
  тяга
  монтаж на рамі
  Паралельна
  Ковзна тяга
  Ковзна тяга
  монтаж
  на рамі
   
  Дотягувачі
   
  Для збільшення таблиці натисніть на неї.
   

  Залежно від параметрів двері необхідно вибирати дотягувач відповідного класу. Клас дотягувача визначає, на двері якої ширини і ваги він може бути встановлений для того, щоб функціонування дверей з дотягувачем було коректним та пристрій не зазнавав підвищених навантажень, що може призвести до його передчасного виходу з ладу. Чим ширше полотно дверей і чим більше його вага, тим більш високого класу повинен бути дотягувач. Класи дотягувачів визначаються відповідно з європейським стандартом EN 1154 , який визначає ті вимоги, яким повинен відповідати дотягувач. Радимо завжди вибирати дотягувач, який сертифікований за цим стандартом і має маркування СЄ.

  В особливих випадках можливе встановлення одночасно двох дотягувачів, що збільшує зусилля приблизно на 30%.

  Встановлюються дотягувачі дверні як на вхідні, так і на міжкімнатні двері. Дотягувачі дверні можуть мати різні варіанти кольорових рішень та обробок, завдяки чому добре підійдуть до вхідних дверей та будуть малопомітними у інтер’єрі приміщення.


  Нині дотягувачі дверні стали невід’ємною частиною комфортної оселі та офісу.

   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору