Замки для міжкімнатних дверей / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Замки для міжкімнатних дверей

   

  Міжкімнатні замки високої якості від світових виробників ABLOY, NEMEF, TESA та ЛМ серії. Забезпечують надійний захист, легкість і зручність у користуванні, а також мають високий рівень зносостійкості. Застосовуються для замикання внутрішніх міжкімнатних дверей приватних будинків, квартир, офісів та підсобок, а також дверей сантехнічних приміщень: ванні кімнати, туалети тощо.

  Купити
   
  Замки для міжкімнатних дверей ABLOY® (Фінляндія)
  ABLOY

  Універсальні якісні фінські замки широко застосовуються для замикання внутрішніх міжкімнатних дверей та дверей сантехнічних приміщень. Керування відмиканням/замиканням дверей проводиться (в залежності від місць установки) за допомогою меблевого ключика або поворотно-тумблерною кнопкою WC.

  Замки для міжкімнатних дверей NEMEF ® (Голландія)
  NEMEF

  Це лінійка замків для легких міжкімнатних дверей, в яких керування ригелем відбувається за допомогою циліндру Euro Din (PZ) та поворотно-тумблерної кнопки (WC), відповідно. Сторонність замків – не універсальна, тобто постачаються або лівосторонні, або правосторонні замки.

  Замки для міжкімнатних дверей TESA ® (Іспанія)
  TESA

  Замки TESA застосовуються для міжкімнатних дверей і дверей сантехнічних приміщень. Для дерев’яних або металевих дверей під DIN циліндр. Сторонність замків універсальна.

  Замки для міжкімнатних дверей ЛМ серія
  LM серія

  Замки серії LM застосовуються для міжкімнатних дверей і дверей сантехнічних приміщень.
  Керувати замками можна за допомогою циліндра Euro Din (PZ) або поворотно-тумблерної кнопки (WC) відповідно.

   

   
  інформація про Замки для міжкімнатних дверей від світових виробників ABLOY, NEMEF, TESA та ЛМ серії

  Вибір замків для міжкімнатних дверей – справа не з легких! Якісні замки для інтер’єрних дверей повинні включати в себе декілька функцій. По-перше, вони мають бути зносостійкими, а, отже, виготовлені з якісних матеріалів. По-друге, замки для міжкімнатних дверей повинні бути безшумними та надійними ‒ для забезпечення комфортного перебування в кімнаті чи офісі механізм замків для дверей має унеможливлювати його мимовільне відмикання. По-третє, міжкімнатні замки повинні мати привабливий зовнішній вигляд та гармонійно поєднуватися із загальним стилем дверей.

  Міжкімнатні замки мають виготовлятися з високоякісних матеріалів та мати всі необхідні сертифікати. Тому купувати замки для міжкімнатних дверей слід не на стихійних ринках, а в авторизованих точках продажу, оскільки моделі від провідних світових виробників завжди сертифіковані за міжнародними стандартами.

  Також слід приділити особливу увагу монтажу міжкімнатного замка. Ми радимо не встановлювати замки для міжкімнатних дверей самостійно, а звернутися за професійною допомогою до локсмайстрів. У магазинах, що працюють за світовими стандартами, вам допоможуть не лише обрати якісний та надійний замок для міжкімнатних дверей, а й встановити його. Ідеальний варіант – щоб спеціалісти одного й того ж магазину здійснювали і продаж, і монтаж міжкімнатного замка – адже таким чином ви зможете отримати гарантовану допомогу від спеціалістів найвищого класу в разі виникнення питань або незручностей.

  В асортименті SPV Company Ltd широкий вибір моделей замків для міжкімнатних дверей від світових виробників ABLOY, NEMEF, TESA та ЛМ, який здатен задовольнити потреби навіть найвибагливішого споживача.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору