Врізні замки додаткові / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Врізні замки додаткові

  Замок - основний елемент замикання будь-яких дверей. Дверні замки слід обирати за їх функціональним призначенням. Врізні замки додаткові призначені для установки в металеві та дерев'яні двері житлових та комерційних приміщень в якості додаткових механізмів для підвищення захисних властивостей дверей.

  Купити
   
  Замки SANTOS додаткові врізні SANTOS
  SANTOS

  Замки циліндрового типу. Керування ригелем замка провадиться за допомогою циліндрового механізму профілю EuroDin. Замки підсилено протипиляльною та протисвердлильною вставками із загартованої сталі. 

  Замки MUL-T-LOCK додаткові врізні
  MUL-T-LOCK

  Це спеціальні замки типу Dead Bolt. Вони оснащені спеціальною системою додаткової фіксації ригеля за допомогою загартованих кульок. Замки мають розмір Back Set – 60 та 70 мм, що регулюється.

  Замки ABLOY додаткові врізні
  ABLOY

  Це замки підвищеної безпеки і надійності, деякі моделі мають гакоподібний багатошаровий загартований ригель. Така конструкція забезпечує захист від відмикання дверей методом відтискування.

  Замки CHUBB додаткові врізні
  CHUBB

  Замок має гакоподібний багатошаровий загартований ригель, має захищений від свердлування корпус із загартованої сталі. Конструкція ригелю замка в комплекті із захисною зворотною планкою забезпечує захист від відмикання дверей методом відтискування.

  Замки додаткові врізні ЛМ серія
  LM

  Замки призначенні для додаткового замикання. Мають універсальне застосування завдяки невеликим розмірам. Сумісні з захисною фурнітурою ROSTEX та броненакладкам стандарту EuroDIN з товщиною стяжних гвинтів до 8 мм.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору