Замки основні однонаправлені / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Замки основні однонаправлені

   
  Купити
   
  Замки основні однонаправлені Mul-T-Lock

  Замки Mul-T-Lock представлені основними циліндровими замками моделі MUL-T-LOCK® SPLR214. Це замки універсального застосування, а саме: можуть використовуватись для установки як в металеві, так і в дерев’яні двері. Замки також мають реверсивну заскочку з нержавіючої сталі і сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX® IV класу безпеки (три гвинти кріплення) та будь-якою іншою захисною фурнітурою стандарту DIN.

  Однонаправлені основні замки Santos

  Універсальні однонаправлені замки Santos представлені моделями Sash Lock 7 серії і Sash Lock 3 серії. Моделі універсальних замків Santos представляють широку лінійку розмірів Back Set. Завдяки цьому дані моделі підходять як для установки в нові двері, так і для заміни старих замків. Конструктивною особливістю обох моделей є те, що на корпусах цих замків встановлено гартовані пластини, які захищають механізми замків від свердлування.

  Замки основні однонаправлені

  Однонаправлені замки моделі ABLOY® 4272 - це циліндрові замки стандарту EuroDin. Замки мають загартований гакоподібний багатошаровий ригель та реверсивну заскочку. Завдяки своїй конструкції, замок захищає двері від вандального відкривання шляхом відтискування. Замки даної моделі сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX® IV класу безпеки (три гвинти кріплення), з будь-якою іншою захисною фурнітурою та з броненакладками на циліндри і ручками на «розетках» стандарту DIN.

  Замки основні однонаправлені Nemef

  Замки NEMEF® 1269 використовуються, як основні замки здебільше для дерев’яних дверей. Циліндрові універсальні замки NEMEF® 1269 мають реверсивну заскочку та сумісні із захисною фурнітурою ROSTEX® IV класу безпеки (три гвинти кріплення) та будь-якою іншою захисною фурнітурою, з броненакладками на циліндри і ручками на «розетках» стандарту DIN.

   
   

   

   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору