Фурнітура / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Фурнітура

  Фурнітура – це невід’ємна складова частина замикаючої дверної конструкції. Розрізняють: захисну, інтер’єрну та фурнітуру для профільних дверей. Основною метою захисної фурнітури є захист секретного елемента замка – циліндра від спроб висвердлювання та перелому на дві частини. Це найпоширеніші вандальні дії злодіїв. Окрім того захисна фурнітура з протектором покликана попереджати потрапляння бруду та пилу до механізму циліндра, забезпечуючи виробу довговічну службу, а користувачам – комфортну експлуатацію замка.
  Купити
   

   
  Disec ROSTEX MUL-T-LOCK ABLOY
  «Щит» дверей, що має високий клас зламостійкості, надійно протистоїть вандальному та інтелектуальному злому циліндра.
  ROSTEX ABLOY
  Встановлюється на об’єктах з високою відвідуваністю – магазинах, салонах, громадських закладах, торгових центрах тощо.
  ROSTEX ABLOY IBFM
  Головна родзинка дизайну дверей. Розрізняють фурнітуру на суцільному та роздільних щитках. Широкий асортимент моделей для приватних та корпоративних об’єктів.
   

   
  інформація про фурнітуру

  Обов’язкові складові захисної фурнітури: міцні вузли кріплення, масивна захисна плата, спеціальне зовнішнє стійке покриття, доступ до циліндра повністю закривається протектором, виготовленим з загартованої сталі.

  При виборі інтер’єрної фурнітури на міжкімнатні двері корпоративного чи приватного об’єкта важливо враховувати комплектацію фурнітури, чи постачається вона зі щитками під циліндр EuroDin та поворотну кнопку WC, щоб оформити інтер’єр приміщень в одному стилі. Широкий асортимент моделей та обробок ручок ROSTEX® та ABLOY® дозволить обрати найкращий варіант фурнітури на суцільному чи роздільних щитках.

  Інтер’єрну фурнітуру на роздільних щитках можна застосовувати разом з броненакладками на циліндр, якщо для певного приміщення потрібен додатковий захист. Броненакладка, у свою чергу, забезпечить надійний захист секретній частині замка.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору