Замки MUL-T-LOCK спеціальні / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • logo multlock
   

  Спеціальні замки MUL-T-LOCK

   

  Спеціальні замки Mul-T-Lock призначені замикання торгових автоматів, спеціального обладнання, поштових скриньок та інших об'єктів, для яких не підходять звичайні замки для обладнання або висячі замки. Побудовані на основі перевірених рішень, таких як циліндри Mul-T-Lock ClassicPro або інших серій, дані спеціальні замки забезпечують високий рівень захисту від злому інтелектуальними і вандального методами, а також демонструють надвисокий рівень надійності.

  Вас також може зацікавити інша продукція MUL-T-LOCK:

  Купити
   
   

  Замок для замикання торгівельних автоматів MUL-T-LOCK® Vending.

  Врізний замок підвищеної надійності з прямим ригелем для офісних меблів. Підходить для металевих або дерев'яних меблів (шафки для одягу, аптечки, ящики і т.д.).

  Спеціальні замки MUL-T-LOCK

  Спеціальні замки MUL-T-LOCKСпеціальні замки MUL-T-LOCK

  • Країна-виробник: Ізраїль;
  • Просте встановлення – монтується у заводські отвори;
  • Циліндр MUL-T-LOCK® Classic;
  • Обробка: чорна порошкова фарба;
  • Захищений доступ до основного замка;
  • Комплектація: 3 ключа та кодова картка.
   
   
   
  Інформація про Спеціальні замки MUL-T-LOCK

  Спеціальні замки від ізраїльської компанії Mul-T-Lock - це спосіб надійно і безпечно закрити торговельний автомат, шафа, поштовий ящик, спеціальне обладнання або інший об'єкт. Для цього замки мультилок виготовлені з урахуванням всіх можливих сценаріїв спроб злому різними способами і з використанням різного інструменту.

  Надвисока секретність

  В основі цих циліндрів, які використовуються для спеціальних замків Mul-T-Lock, лежить використання телескопічних пінів, що дозволяє досягти секретності на рівні High Security, і отримати мільйони комбінацій ключа. Це виключає можливість злому циліндра методом бампінга, підбору ключа, відмички або маніпулювання. Зламати замок спеціальний мультилок інтелектуальними методами практично неможливо.

  Антивандальний захист

  Надійний захист від ударів ломом, молотом, свердління, фрезерування і силового відкриття забезпечує корпус із загартованої сталі. Метал високої твердості витримує надзвичайно високі навантаження без деформації і не кришиться від ударів.

  В будь-яку погоду

  Деякі спеціальні замки постійно знаходяться зовні під впливом високої вологості, перепадів температур, дощу, снігу, пилу і бруду. Але такі спеціальні замки, в залежності від моделі, добре захищені від попадання вологи і бруду, що забезпечує їх безперебійну роботу навіть в найсуворіших погодних умовах.

  Правильна установка

  Для монтажу спеціальних замків від Mul-T-Lock краще звернутися за допомогою до професійних локсмайстрів з відповідною кваліфікацією. Кожен спеціальний замок має свої особливості, а також свої особливості має і обладнання на яке вони встановлюються. Неправильно встановлений замок не може гарантувати надійне замикання та безпеку Вашого майна.

   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору