Циліндри MUL-T-LOCK / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • logo multlock
   

  Замкові циліндри MUL-T-LOCK

  Ізраїльська компанія, що є однією з лідерів у світі замкових технологій. Створена у 1973 році та належить до групи “ASSA ABLOY”. Mul-T-Lock впевнено йде у ногу зі світовим технічним прогресом.

  Купити Замкові циліндри MUL-T-LOCK
   
   
   
  циліндр multlock mtl800
  логотип mul-t-lock

  Циліндр MTL800

  Новітня розробка, в якій інтегровано кілька запатентованих рішень. Поєднує у собі систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент нового типу та запірну планку
  циліндр multlock mtl600
  логотип mul-t-lock

  Циліндр MTL600

  Циліндр MUL-T-LOCK MTL600 класу Extra Protected High Security. Interactive+ з патентованим профілем та новим інтерактивним елементом для найвищого рівня захисту
  циліндр multlock mtl400
  логотип mul-t-lock

  Циліндр MTL400

  Циліндри MUL-T-LOCK MTL400 є новинкою на ринку безпеки та економічно професійною платформою, яка захищена патентом до 2033 року.
  циліндр мультлок Integrator
  логотип мультлок Integrator

  Циліндр MUL-T-LOCK Integrator

  Піновий циліндр MUL-T-LOCK Integrator класу High Security на базі циліндрів 7х7. В MUL-T-LOCK Integrator, застосовуэться патентований бланк ключа із нарізкою спеціальної форми
   
   
   

  Двосторонні циліндри (личинки) MUL-T-LOCK

   
  Двосторонні замкові циліндри mul-t-lock з тумблером
                Циліндр з тумблером                    Замковий циліндр з шестернею
   

  Обробка тумблера:

   
   
   

  Таблиця розмірів: двосторонні циліндри(личинки для замка) двосторонні циліндри mul-t-lock(мультилок)

   

  Односторонні циліндри(личинки) MUL-T-LOCK

   
  односторонні циліндри mul-t-lock

  Таблиця розмірів: односторонні личинки замка односторонні циліндри mul-t-lock(мультилок)

   

  Modular

   
  Modular
   
   

  Провідний виробник продукції безпеки MUL-T-LOCK®(мультилок) виробляє циліндри(личинки) для замків з багатьма параметрами – різних довжин та симетрій, різного кольору обробки, двосторонні, з тумблером, односторонні. Підтримувати повний асортимент на складі локсмайстер-центру досить складно і нерентабельно. Але важливим параметром в роботі локсмайстер-центру є швидкість у реагування на запити клієнтів.

   

  Саме тому виробник MUL-T-LOCK® підтримує виробництво модульних циліндрів – Modular. Циліндр(личинка) Modular дає змогу оперативно та легко зібрати на місці замковий циліндр необхідної довжини та симетрії під індивідуальні потреби клієнта. Спрощує логістику складу та одночасно збільшує можливості задовольнити унікальні запити клієнтів. Для виконання цих операцій необхідно мати Комплект Modular.

   
  циліндр mul-t-lock(мультилок)
   
   

  Циліндри MUL-T-LOCK®(мультилок) Modular складаються з базових корпусів розміром 31/33/35 мм та відповідних подовжувачів, які з’єднуються за допомогою захисної ХР пластини.
  Можливість складати двосторонні личинки замка розміром від 62 (31х31) мм до 160 (80х80) мм та односторонні личинки замка від 40.5 до 87.5 мм з кроком 1 або 3 мм

   
   
  інформація про замкові циліндри

  Більше сорока років одним з пріоритетних напрямків роботи ізраїльської компанії MUL-T-LOCK® (мультилок) є виробництво замків і личинок для замків.
   
  Розроблені фахівцями компанії MUL-T-LOCK ®(мультлок) технології забезпечують високий рівень безпеки продукції, який включає в себе стійкість до професійних методів злому, зносу, корозії, дії кислот, а також характеризуються довговічністю і міцністю.
   

  Циліндри MUL-T-LOCK(мультилок) стійкі до несанкціонованого відкриття

  У замкових циліндрах(личинках) MUL-T-LOCK® застосовується так звана «сфероїдальна технологія», яка забезпечує оптимальну відповідність пінів і плуга циліндра та створює ідеальну «лінію зламу», у результаті чого значно підвищується стійкість до несанкціонованого відкриття, зменшується сила тертя між частинами личинки замка та одночасно створюються канали для видалення вологи і пилу.

  У циліндрах MUL-T-LOCK ® (мультилок) застосована унікальна технологія «Подвійний телескопічний пін», що вимагає для обертання плуга одночасного суміщення внутрішніх і зовнішніх пінів на «лінії зламу». Застосування телескопічних пінів у рази збільшує секретність замкового циліндра.

  Завдяки цим технологіям циліндри замків MUL-T-LOCK® (мультлок) забезпечують найвищий рівень безпеки, довговічності та надійно функціонують навіть у самих жорстких кліматичних умовах.

  Ребрендинг та розширення ключових платформ Mul-T-Lock

  Mul-T-Lock – рішення для високого рівня безпеки!
  - провідні інновації;
  - розсування меж;
  - вивчення нових рішень;
  Новий логотип, нове ім'я, новий преміальний вид патентованих платформ!

  З Mul-T-Lock ви знаєте, що ви в безпеці. Mul-t-lock це міжнародний бренд, який дозволяє придбати платформу циліндрів преміум-класу із запатентованими захищеними ключами через глобальну мережу авторизованих дилерів. 

  В асортименті MUL-T-LOCK® (мультилок) є високосекретні замкові циліндри всіх типів.

  У виготовленні замкових циліндрів використовуються виключно високоякісні сплави: сталь, латунь, бронза, нейзильбер - від провідних Європейських постачальників сировини. Сам процес виробництва замкових циліндрів MUL-T-LOCK® (мультилок) складається з трьох циклів. Перший цикл - це виготовлення комплектуючих: корпусів циліндрів, плугів, пінів, бланків ключів - найбільш секретна ділянка виробництва, на якій використовуються найсучасніші автоматичні верстати. У ході другого циклу виробництва деталі замкових циліндрів готують до складання. Слід зазначити, що другий цикл, також як і перший, є повністю автоматизованим і в ньому використовуються автоматичні лінії, розроблені та виготовлені одним з підрозділів компанії - Mul-T-Lock ® Machinery Ltd. Третій цикл виробництва замкових циліндрів - це ручне збирання, що здійснюється висококваліфікованими працівниками заводу за допомогою спеціальних пристроїв і устаткування, яке дозволяє зібрати одній людині до 400 одиниць продукції протягом робочої зміни.
   
  Замкові циліндри MUL-T-LOCK® (мультлок) - це високонадійні (забезпечують високий рівень безпеки), зручні та перевірені часом, необхідні кожному приміщенню елементи безпеки. Вашій увазі пропонується такий асортиментний ряд замкових личинок MUL-T-LOCK® (мультилок). 

   

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору