Верстат KEYLINE Sigma Pro ELECTRO D-BIT/PUMP / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 •  
  KEYLINE logo
   

  KEYLINE® SIGMA PRO

   

  Обравши верстат KEYLINE SIGMA PRO ELECTRO D-BIT/PUMP, рекомендуємо звернутися в Сервіс центр СПВ, де можна отримати кваліфіковану консультацію з питань специфікації продукції та монтажу.

   
   
   
  Купити
   
  • Виробник: KEYLINE (Італія)
  • Тип верстату: ELECTRO
  • Тип ключа: D-BIT/PUMP
  • Назва обладнання: SIGMA PRO
   
  Верстат KEYLINE Sigma Pro ELECTRO D-BIT/PUMP
   

  Верстат KEYLINE Sigma Pro ELECTRO D-BIT/PUMP

   
   

  Повний опис верстата KEYLINE Sigma Pro ELECTRO D-BIT/PUMP

  SIGMA PRO - професійний автоматичний верстат для виготовлення ключів за кодами.

  Keyline Sigma Pro - це можливість швидко та легко виготовляти ключі Abloy, копіювати будь-які ключі до сувальдних замків та ключі Тіббе (наприклад автомобільні Форд).

  Верстат зробить все за вас!

  Особливістю Keyline Sigma Pro є повна автоматизація. Вам необхідно тільки встановлювати відповідні лещата й затиснути ключ. Далі вся робота майстра йде через простий для розуміння інтерфейс з сенсорним дисплеєм. Таким чином, цей верстат зменшує ймовірність помилки до мінімума.

  Універсальність!

  Keyline Sigma Pro може нарізати за вказаними даними фінські ключі Abloy для патентованих платфор, а також зчитувати на копіювати одно- двобородкові ключі для сувальдних й сейфових замків. Також цей верстат здатен нарізати помпові і ключі тіббе (Форд).

  Кому найкраще підійде Keyline Sigma Pro?

  Маєте нестримний потік замовлень на виготовлення ключів для сувальдних замків, а власники житла у вашому регіоні дедалі частіше вибирають незламний Abloy? Тоді Keyline Sigma Pro - це вибір, який дозволить задовольнити потреби ваших клієнтів якомога швидше, оскільки швидкість його роботи - це також ще одна перевага цього італійського верстата.

   
  Новини по темі:
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору