Інноваційна технологія дверних дотягувачів ABLOY® - захист дверного механізму та контроль доступу в приміщення / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Статті та огляди
Головна > Інфоцентр > Статті та огляди > Інноваційна технологія дверних дотягувачів ABLOY® - захист дверного механізму та контроль доступу в приміщення

 • 20.01.2017

  Інноваційна технологія дверних дотягувачів ABLOY® - захист дверного механізму та контроль доступу в приміщення

  Інноваційна технологія дверних дотягувачів ABLOY® - захист дверного механізму та контроль доступу в приміщення

  Дверні дотягувачі – це механічні пристрої, які застосовуються для автоматичного зачинення відкритих дверей та захисту дверних конструкцій, шляхом контролю операцій відчинення та зачинення дверей.

  Внутрішня конструкція механізмів дверних дотягувачів, які найбільш поширені на ринку, є двох типів:

  1. Стандартна – з шестернею та зубчатою рейкою, тобто технологія з гідравлічним контуром та механічною рейковою передачею моменту. Дана технологія забезпечує плавний рух в досить широкому класовому діапазоні та дозволяє більш сильне притискання дверного полотна в момент стиснення дверного ущільнювача, а також швидке захлопування язичка замка чи роликової заскочки замка.

  При відкриванні дверей відбувається стискання пружини

  При закриванні дверей відбувається розпрямлення пружини

  2. Інноваційна – з кулачковим механізмом, тобто технологія у якій в якості передаточної ланки між пружинним елементом та шпинделем використовується спеціально профільований кулачок серцевидної форми. Дана технологія забезпечує можливість міняти профіль кулачка, а відтак і можливість міняти й будь-яку характеристику самого моменту.

  Аналізуючи обидва типи внутрішньої конструкції дверних дотягувачів, заводи-виробники дійшли висновку, що ефективність першої технології значно програє за умови використання тяги із ковзним каналом. А завдяки застосуванню у дверних дотягувачах кулачкової технології стало можливим задавати характеристики моменту механічного зусилля з більш зручним відчиненням дверей і її більш надійним зачиненням. До того ж, коефіцієнт корисної дії дверного дотягувача кулачкового типу при використанні ковзної тяги є значно вищим, ніжу дверного дотягувача зі стандартною ричажною тягою.

  SPV Company Ltd. представляє дверні дотягувачі ABLOY® кулачкового типу найпоширеніших моделей, які монтуються як на поверхні (накладного типу), так і приховано (врізного типу).

  Чому ми обрали саме дверні дотягувачі ABLOY® кулачкового типу: 

  Універсальність. У моделях дверних дотягувачів ABLOY®  кулачок одночасно виконує функцію осі. В залежності від своєї конструкції кулачок має вигляд симетричного серця. Кулачок знаходиться між відкриваючим і гальмівним поршнями та стикається з ними за допомогою роликів. При відкриванні дверей кулачок досить рівномірно стискає пружину за допомогою відкриваючого (робочого) поршня. Коли пружина розтискається, відкриваючий поршень рухається назад у зворотному напрямку, а кулачок переміщується у своє вихідне положення. При цьому гальмівний (демпферуючий) поршень уповільнює рух дверного полотна.

  Дизайн. Основні переваги сучасного закритого дизайну корпусу та тяги дверних дотягувачів:

  > унікальні деталі як корпусу дверного дотягувача, так і ковзної тяги є завжди прихованими у способі монтажу від постійного огляду;

  > дизайн завжди легко поєднується з декором в плані архітектури та дизайнерського рішення;

  > зовнішній вигляд комфортно та м’яко поєднується із ручками, дверною фурнітурою та іншими високоякісними продуктами як у європейському, так і чисто ABLOY®  скандинавському стилі;

  > рифленність поверхні декоративної кришки корпусу дверного дотягувача, окрім зовнішньої привабливості, додає ще й зручність та комфорт під час встановлення дотягувача або при виконанні робіт з функціонального регулювання робочих положень дверного дотягувача.

  Пластикові декоративні кришки корпусу  доступні до спецзамовлення в чорній, коричневій, латунній, алюмінієвій та білій обробках. Металеві корпуси виготовляються з нержавіючої сталі та полірованої міді.

  Стійкість. Двері, які автоматично закриваються після того, як людина переступила поріг приміщення в будівлі ще й додатково зберігають тепло в середині приміщення. На додаток до економії енергії, дверні дотягувачів ABLOY®, як і інша продукція ABLOY®, виготовлені із дотриманням принципів сталого використання в зазначені терміни їх експлуатації та в рекомендовані строки їх заміни та переробки.

  Протипожежний стандарт. На додаток до безпеки, доступності, довговічності і практичності дверні дотягувачів ABLOY® кулачкового типу відповідають й усім вимогам пожежного закриття дверей та вимогам пожежного та проти димного захисту дверей на основі підтверджених вимогами стандартів EN для будівельної галузі за такими технічними критеріями: сила утримання, ефективність, функціональність, інформативність про виріб та його маркування, методи та процедури випробувань, а також у відповідності до лондонського закону про дискримінацію інвалідів за методом легкості відкриття дверей.

  Зручність. Дверні дотягувачі ABLOY® кулачкового типу забезпечують легке відкривання дверей у громадських будівлях та на корпоративних об'єктах в контрольованій формі для полегшення доступу до приміщення чи забезпечення виходу з приміщення для всіх груп користувачів, що у свою чергу забезпечує гармонійне поєднання відчинення й зачинення дверей із навколишнім середовищем.

  Потік навантаження. Дверні дотягувачі ABLOY® кулачкового типу надійно закривають навіть великогабаритні двері після кожного їх відчинення з метою запобігання будь-яких загроз безпеки.

  Громадські будівлі та корпоративні об’єкти. У громадських будівлях та на корпоративних об’єктах існує багато типів дверей, на яких дверні дотягувачі ABLOY® кулачкового типу гарантовано забезпечуватимуть надійну роботу і непомітність в будь-яких умовах використання.

  На практиці дверні дотягувачі є особливо важливим елементом при застосуванні системи контролю доступу, а також при встановленні протипожежних дверей, дверей на точках евакуаційного або аварійного проходу чи виходу, а також на дверях вхідної групи, як такі пристрої, що гарантовано забезпечують безпечне зачинення дверей. 

Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Вгору