Декор та дизайн: пвх плівки та кам'яний шпон / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Декор та дизайн

 • Декор та дизайн

  Winshield ECO+
  NEW

  Плівки
  Winshield ECO+
  Кольори та типи тумблерів


  Кольори та
  типи тумблерів
  winshield


  Плівки Winshield
  keys


  Дизайн голови
  бланку ключа
  winguard


  Плівки Winguard
  Фурнітура захисна


  Фурнітура
  захисна
  slatestone


  Кам’яний шпон
  SlateStone
  Фурнітура для металопластикових і алюмінієвих дверей

  Фурнітура для
  металопластикових
  і алюмінієвих дверей
   
  Фурнітура інтер'єрна


  Фурнітура
  інтер'єрна
   
  Декор та дизайн: увага до дрібниць породжує досконалість


  Мрієте про бездоганне дизайнерське рішення? З нами це легко! Ми пропонуємо комплексні рішення для декору інтер’єру та екстер’єру громадських та житлових приміщені: офісів, готелів, квартир, будинків тощо. Ми пропонуємо продукцію бездоганної якості, що використовується в Україні вже більше 15 років, та надаємо на неї гарантію. Ми завжди слідкуємо за новітніми віяннями, намагаємось бути у тренді, саме тому наш асортимент йде в ногу з сучасністю.  

  Купити

  ПВХ-плівки від провідного ізраїльського виробника підкреслять винятковий стиль

  Металопластикові вікна та сандвіч-панелі, оздоблені ПВХ-плівкою WINSHIELD® (віншилд), будуть надійно захищені від нагрівання (інфрачервоного випромінювання), яке спричиняє деформацію конструкцій, а завдяки високій термостійкості та стійкості до атмосферного впливу ПВХ-плівка WINSHIELD® якнайкраще підійде для використання за жорстких кліматичних умов.

   
   
   

  Варто відмітити, що серед кольорів ПВХ-плівок WINSHIELD® ECO+ та WINSHIELD® ми пропонуємо не лише традиційні деревинні дизайни, але й стильні та трендові однотонні кольори.   

  Бездоганний дизайн та захист підвіконь забезпечить ПВХ-плівка WINGUARD® (вінгард), яка є особливо стійкою до подряпин та розривів завдяки унікальній щільній структурі. При цьому сировина, з якої її виробляють, не містить формальдегідів та важких металів. Таким чином, оброблені ПВХ-плівкою WINGUARD® підвіконня, можна сміливо використовувати в дитячих кімнатах, школах і дитсадках.

  Завдяки тому, що колекції ПВХ-плівок для вікон, дверей та підвіконь виготовлені одним виробником, можна легко створити довершений дизайн інтер’єра в одному кольоровому рішенні!

  Захисна та інтер’єрна фурнітура – родзинка вашого унікального дизайну

  Дверна фурнітура є невід’ємною частиною інтер’єру будь-якого приміщення, а відчиняти двері у світ функціональності та комфорту набагато легше разом із високоякісною продукцією. На сьогодні провідними виробниками захисної та міжкімнатної фурнітури, що вирізняються з-поміж усіх високими експлуатаційними характеристиками та сучасними стильними дизайнами, є провідні бренди ABLOY® (аблой) Фінляндія, ROSTEX® (ростекс) Чехія та Mul-T-Lock® (мультилок) Ізраїль.

  У лінійці продукції цих брендів можна підібрати комплект фурнітури в єдиному стилістичному та кольоровому рішенні з покриттям ПВХ-плівок. Ви зможете обрати саме те, що Вам до смаку. Фурнітура демонструє повний спектр дизайнів: від лаконічних класичних форм до стриманих та строгих, неординарних сучасних стилів.

  Дверна фурнітура відіграє не останню роль в інтер’єрі, адже вона може стати головною прикрасою, смисловим центром приміщення.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору