Keyline Sigma Pro / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору! 
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії

 • 11.09.2019

  Keyline Sigma Pro

  Keyline Sigma Pro

  Keyline Sigma Pro - це можливість швидко та легко виготовляти ключі Abloy, копіювати будь-які ключі до сувальдних замків та ключі Тіббе (наприклад автомобільні Форд).

   
  Keyline Sigma Pro - повна автоматизація
   

  Верстат зробить все за вас!

  Особливістю Keyline Sigma Pro є повна автоматизація. Вам необхідно тільки встановлювати відповідні лещата й затиснути ключ. Далі вся робота майстра йде через простий для розуміння інтерфейс з сенсорним дисплеєм. Таким чином, цей верстат зменшує ймовірність помилки до мінімума.

   
  Keyline Sigma Pro - повна автоматизація - img2
   

  Універсальність!

  Keyline Sigma Pro - повна автоматизація - img1

  Keyline Sigma Pro може нарізати за вказаними даними фінські ключі Abloy для патентованих платфор, а також зчитувати на копіювати одно- двобородкові ключі для сувальдних й сейфових замків. Також цей верстат здатен нарізати помпові і ключі тіббе (Форд).

  Кому найкраще підійде Keyline Sigma Pro?

  Маєте нестримний потік замовлень на виготовлення ключів для сувальдних замків, а власники житла у вашому регіоні дедалі частіше вибирають незламний Abloy? Тоді Keyline Sigma Pro - це вибір, який дозволить задовольнити потреби ваших клієнтів якомога швидше, оскільки швидкість його роботи - це також ще одна перевага цього італійського верстата.

   
  Keyline Sigma Pro - повна автоматизація - img3
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору