Декоративні ПВХ плівки / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Безпека об’єктів > Декоративні ПВХ-плівки

 • Декоративні ПВХ-плівки

  Плівки із полівінілхлориду призначені для ламінування віконних профілів і підвіконь, дверей, а також дверних і меблевих фасадів із МДФ (плита з пресованого деревинного волокна).
  Купити
  Декоративне ПВХ-покриття
  winshield
  Плівка ПВХ (полівінілхлорид) / ПММА (поліметилметакрилат) для ламінування віконного і дверного профілю, сандвіч-панелей. Витримує найагресивніші впливи довкілля. Виробництво Ізраїль.
  Декоративне ПВХ-покриття
  vinorit
  Гнучке покриття для дверей і меблевих МДФ-фасадів. Оздоблює і захищає двері та меблі від перепадів температури, впливу ультрафіолету, від механічних ушкоджень. Кольори і текстура імітують цінні породи деревини. Виробництво Ізраїль.
  Декоративне ПВХ-покриття
  vinorit
  Ізраїльська компанія HAOGENPLAST, світовий лідер у виробництві ПВХ-плівок, представляє революційну ЕКО-новинку - ПВХ-плівку універсального застосування WINECO. Виробництво Ізраїль.
  Декоративне ПВХ-покриття
  winguard
  Жорстка ПВХ-плівка білого кольору з тисненням (або без нього) для ламінування підвіконь. Особливо стійка до подряпин та розривів. Виробництво Ізраїль.
   

  ПВХ-плівки VINORIT® ( вінорит ), WINSHIELD® ( віншильд ) і WINGARD ( вінгард ), які імпортує в Україну «СПВ Компані Лтд», виробляються із полівінілхлориду (ПВХ). Цей термостійкий полімер був уперше синтезований іще 1878 року, однак масове виробництво полівінілхлориду (ПВХ) як будівельного, захисного та оздоблювального матеріалу почалось у тридцяті роки минулого століття.

   
  Декоративне ПВХ-покриття
   

  Компанія з виробництва сучасних ПВХ-плівок Kibbutz Haogen завоювала світовий авторитет завдяки новітнім науковим і технічним розробкам, професійним кадрам, а також за рахунок динамічної політики керівництва компанії, для якого основна мета - задоволення запитів кожного споживача. У технологічних процесах виробництва велика увага приділяється захисту довкілля.

   
   

  Усі види ПВХ-плівок від Kibbutz Haogen призначені як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Пропоновані ПВХ-плівки виготовлені за унікальною технологією, міцні, надійні та гнучкі в експлуатації.

   
  Декоративне ПВХ-покриття
   

  Різноманітна текстура деревини і модні кольори в поєднанні з найвищою якістю ПВХ-плівок роблять продукцію від ізраїльського заводу позаконкурентною. Уся полівінілхлоридна продукція ізраїльського виробника стійка до ультрафіолетового випромінювання, перепадів температури, вологи та механічних пошкоджень, не вибаглива в догляді. ПВХ-плівки від Kibbutz Haogen екологічно безпечні. Основні сфери застосування ПВХ-плівок – це ламінування віконних і дверних профілів, підвіконь, дверних накладок і меблевих фасадів з МДФ, металевих дверей.

  Kibbutz Haogen розробив окремі типи ПВХ-плівок із різним призначенням. VINORIT® ( віноріт ) - це стійка ПВХ-плівка, що виробляється для оздоблення дверей і меблевих МДФ фасадів, тому поєднує в собі високі показники практичності, екологічність і естетичність. Ця ПВХ-плівка цілком придатна для зовнішнього використання, вона не вицвітає, не плавиться на спеці й не тріскається на морозі, її непросто подряпати – і всі ці якості зберігаються не один десяток років. У плівок ПВХ VINORIT® ( віноріт ) матова об’ємна текстура, понад 30 видів кольору, які імітують цінні породи деревини. Є й однотонні (білі та сірі) кольорові пропозиції ПВХ-плівки VINORIT® ( вінорит ).

  WINSHIELD® ( віншилд ) – спеціально розроблена плівка ПВХ (полівінілхлорид) / ПММА (поліметилметакрилат) для ламінування віконного і дверного профілю, сандвіч-панелей як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Ці ПВХ-плівки стали популярними завдяки своїм унікальним дизайнерським якостям, міцності, гнучкості, надійності та простоті використання. Особливість покриття WINSHIELD® ( віншильд ) – у верхньому акриловому шарі, завдяки якому ця ПВХ-плівка витримує найагресивніші впливи довкілля. Вікна та двері, ламіновані ПВХ-плівкою, підкреслюють архітектурний стиль і гармонійно вписуються в інтер'єри та екстер'єри приміщень - тож дедалі більше дизайнерів обирають WINSHIELD® ( віншилд ). Працювати з ПВХ-плівкою легко та просто. Завдяки ПВХ-плівці WINSHIELD® ( віншильд ) уже в минулому ті часи, коли дизайн інтер’єру, де вивірена кожна деталь, контрастував із віконними рамами чи дверима.

  Жорстка ПВХ-плівка від Kibbutz Haogen білого кольору з тисненням або без нього – це WINGUARD ( вінгард ) для підвіконь. Завдяки щільній структурі ця ПВХ-плівка особливо стійка до подряпин та розривів. При цьому сировина, з якої виробляють ПВХ-плівку WINGUARD ( вінгард ), не містить формальдегідів та важких металів. Таким чином, оброблені цією ПВХ-плівкою підвіконня можна сміливо використовувати в дитячих кімнатах, у школах і дитсадках.

  «СПВ Компані Лтд» пропонує WINGUARD ( вінгард ) із захисною прозорою плівкою, яка не має аналогів (запатентована технологія Kibbutz Нaogen). Суть унікальної технології в тому, що захисна прозора плівка нанесена без клейового шару, клей розташований у капілярах поліетилену. Вона знімається, не залишаючи слідів. Така технологія значно спрощує логістику: немає потреби окремо замовляти захисну плівку, доставляти, зберігати й окремо ламінувати. ВАЖЛИВО! Ви можете замовити WINGUARD ( вігнгард ) із захисною плівкою з Вашим логотипом.

   
   
  Декоративне ПВХ-покриття
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору