Верстат KEYLINE NINJA TOTAL IR ELECTRO VERTICAL / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 •  
  KEYLINE logo
   

  KEYLINE® NINJA TOTAL IR

   

  Обравши верстат KEYLINE NINJA TOTAL IR ELECTRO VERTICAL, рекомендуємо звернутися в Сервіс центр СПВ, де можна отримати кваліфіковану консультацію з питань специфікації продукції та монтажу.

   
   
   
  Купити
   
  • Виробник: KEYLINE (Італія)
  • Тип верстату: ELECTRO
  • Тип ключа: VERTICAL
  • Назва обладнання: NINJA TOTAL
  • Модель верстату: IR
   
   
  Верстат KEYLINE NINJA TOTAL IR ELECTRO VERTICAL
   

  Верстат KEYLINE NINJA TOTAL IR ELECTRO VERTICAL

   
   

  Повний опис верстата KEYLINE NINJA TOTAL IR ELECTRO VERTICAL

  Спеціальні умови для партнерів - ОРЕНДА обладнання: на 1, 2, 3 роки.

  NINJA TOTAL- це ексклюзивний копіювальний верстат "все в одному" для копіювання, декодування і шифрування вертикальних ключів, а також для декодування і шифрування всіх типів лазерних та перфорованих ключів.


  Комбінація двох станцій дозволяє швидко і просто виконувати дублікати ключів для автомобілів та дверей на одному верстаті без втарат якості і точності під час всіх операцій нарізки. Ninja Total пропонується також з опційною функцією графічного гравірування голів ключів, брелоків за допомогою спеціального затискача C25.

  В Ninja Total використовується високоякісна технологія, заснована на на комбінованій дії трьох вісей і двох потужних двигунів, що дозволяє виконувати нарізку ключів за один прохід, максимально прискорюючи оперативність верстату.

  Ninja Total обладнаний новим і ексклюзивним зажимом C30 для більшості лазерних та перфоключів.

  Дизайн "Ninja" від Keyline відзначається міцністю і компактністю. Легкокерований та зручний у використанні за рахунок великого робочого простору, Ninja Total стане ідеальним робочим інструментом.

  Новітнє програмне забезпечення Liger, разроблене Keyline, робить Ninja Total простим у використанні завдяки миттєвому інтерфесу користувача і спеціальної міцної консолі, що надає швидкий доступ до однієї з найбільших баз даних ключів на ринку.

   

  Інновація і якість гарантуються захистом марки на світовому рівні.

   
  Новини по темі:
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору