Вхідні двері / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Виробники вхідних дверей

 • Виробники вхідних дверей

   

  Концепція сучасних дверей безпеки
   

  Безпека – це поняття комплексне, саме тому надійні та безпечні вхідні двері мають комплектуватися лише якісними елементами, які вироблені згідно усіх міжнародних стандартів, пройшли лабораторні випробування та отримали сертифікати. Безумовно, однією з найважливіших елементів вхідних дверей безпеки є замок, проте, не варто недооцінювати інші складові замикаючої конструкції. Лише об’єднавши високосекрений циліндр, замок, захисну фурнітуру та декоративну МДФ-накладку – можна отримати ідеальний результат, що втілить у собі безпеку та бездоганний європейський дизайн.

   
  Doors
  RUST

  Ідеально поєднують у собі безпеку та довершений дизайн, що досягається завдяки використанню якісної замкової продукції, високосекретних циліндрів, захисної фурнітури та декоративних МДФ-фасадів

  Doors
  STAL-M

  Сучасне виробництво сертифікованих металевих протизламних та протипожежних дверей, яке є одним із лідерів на ринку дверей України

  Doors
  STRAJ

  Компанія «Страж» - українське підприємство європейського рівня, яке вже 12 років займається виготовленням високоякісних броньованих дверей для приватних будинків і міських квартир

  Doors
  ПІОНЕР

  Компанія «ПІОНЕР» - виробляє двері в Харкові з 1992 р. Салон дверей, замків, дверної фурнітури. Локмайстер.

  Doors
  TermoPlus

  Компанія «Термоплюс» – це професійний виробник вхідних дверей, що дає можливість купити двері в Чернівцях, якому довіряють тисячі українців!

  Doors
  NEW WORLD

  Компанія «Новый мир» заснована в 1988 р. і розташовується в мальовничому місті Нова Каховка. «Новый мир» - це сучасне багатопрофільне підприємство з потужним виробничим потенціалом

  Doors
  BERISLAV

  Бренд компанії "Берислав" орієнтований на широку аудиторію. Асортимент нараховує більше 300 моделей з цінних порід дерева і штучних матеріалів

  ВЛАСТ
  ВЛАСТ

  Фабрика дверей ВЛАСТ працює на ринку вхідних дверей та інших видів дверних конструкцій більше 15 років. ВЛАСТ - один з небагатьох вітчизняних виробників, що мають повний цикл виробництва вхідних бронедверей...

  Termoplust Plus
  Термопласт плюс

  «Термопласт плюс» - це сучасне підприємство з виробничими потужностями понад 10 тис. конструкцій в місяць з розвиненою дилерською мережею і мережею особистих представництв

  Termoplust Plus
  Термопласт плюс

  Компанія «Разом» представляє виробництво якісних вхідних дверей, що за 5 років на ринку встигли зарекомендувати себе, як висококласні та довговічні.

  Dveri Bilorusii
  Dveri Bilorusii

  Двері торгової марки «Двері Білорусії» виробляються на високотехнологічних виробничих комплексах (фабриках) ТПГ «Двері Білорусії» в Республіці Білорусь та Україні.

  maxilux
  maxilux

  Фірма «Maxilux» успішно працює на ринку виробництва вхідних металевих дверей з 2005 року. Основним напрямком діяльності фірми є виготовлення металевих дверей з обробкою високої якості за індивідуальними розмірами замовника.

  LA
  LA

  Компанія LA ™ виробник дверей (м. Біла Церква), пропонує якісні вироби за відмінною ціною, дозволяючи всім дилерам і клієнтам отримувати хороші перспективи для розвитку свого бізнесу.

   

   
  інформація про личинку замка

  Одним з напрямів «СПВ Компані Лтд.» є тісна співпраця з українськими виробниками вхідних дверей. У даному розділі представлені вхідні двері безпеки, виготовлені у тісній співпраці з найкращими українськими виробниками, які використовують у виробництві дверей якісні сертифіковані екологічні матеріали та надійні складові. Разом з українськими виробниками дверей ми створюємо продукти європейського рівня, застосовуючи у виробах новітні розробки та технології імпортованих нами інноваційних продуктів від світових лідерів галузі безпечного замикання: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, KNOCK N’LOCK®, ROSSLARE®, RYOBI®, EFF EFF® та лідерів у галузі декоративного покриття - VINORIT® та SLATESTONE®.

  Складові сучасних дверей безпеки:

  1. Циліндр – кодова частина механізму циліндрового замка. Сучасний високосекретний циліндр надійно захищений від зламу відмичками, бампінгу та свердління. При виготовленні якісних циліндрів та ключів до них, використовують загартовану сталь та стійкий до тертя сплав нейзильбер. Циліндри MUL-T-LOCK® та ABLOY® характеризуються максимальною точністю у виготовлені складових частин, великою кількістю кодових комбінацій та захищені патентом.

  2. Замок - сучасне рішення у галузі безпеки дверей – це один замок, що має багатонаправлене замикання, тобто замикає периметр дверей у декількох точках та використовує циліндр стандарту EuroDin. Багатонаправлені замки MUL-T-LOCK® забезпечать надійну фіксацію дверного полотна у більш ніж одній точці.

  3. Захисна фурнітура – повинна мати високий клас зламостійкості. Обов’язковими складовими захисної фурнітури є захисна плата з високоміцного матеріалу, яка надійно закриває доступ до секретної частини замка – циліндру, міцні вузли кріплення та спеціальне зовнішнє стійке покриття. Фурнітура грає велику роль й у цілісному дизайні вхідних дверей. Високонадійна захисна фурнітура ROSTEX® має високі експлуатаційні якості, витончений сучасний дизайн та широкий асортимент моделей, що поставляються у різноманітних обробках.

  4. Декоративний МДФ-фасад. Сучасні двері безпеки мають бути не лише надійними та безпечними, протей й мати високі естетичні характеристики. МДФ-накладки на двері, декоровані вишуканими дизайнами на основі високоякісної ізраїльської ПВХ-плівки VINORIT® та натурального сланцевого шпону SLATESTONE® - найкраще рішення для сучасних трендових дверей.

   

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору