Виробники підвіконь / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Виробники підвіконь

 • Виробники підвіконь

   
  Сучасні українські підвіконня
   
  Металопластикові вікна міцно укріпилися в сучасному будівництві. Їх широко використовують, адже вони мають високу механічну міцність, теплопровідність та стійкість до різних зовнішніх факторів. Одним із важливих елементів будь-якого вікна є підвіконня. Це елемент, який має не тільки функціональне значення (закриває нижню частину віконного отвору), але і декоративне.
   
  Все частіше власники приміщень відмовляються від вікон з класичного білого профілю і замовляють вікна, ламіновані за допомогою ПВХ-плівок. Звісно, в такому випадку колір підвіконня має збігатися з кольором рами, щоб загальний дизайн віконного отвору був довершеним.
   
  Виробник підвіконь ВАЛЬКО
  АКОРД-С

  Компанія «ВАЛЬКО» понад 10 років є одним із основних постачальників якісних підвіконь, москітних сіток та ролетів у Львові. Бездоганна репутація, позитивні відгуки, широкий асортимент та якість товару, що відповідає всім існуючим нормам, обумовлюють лідерські позиції цієї фірми на ринку.

  Виробник ПВХ підвіконь ТМ Brilliant
  VIKNAROFF

  Компанія «Облторгсервіс», яка володіє маркою Brilliant, є одним із виробників продукції з ПВХ в Україні. Під маркою Brilliant випускаються підвіконня, ПВХ-панелі, профілі для виготовлення метало пластикових конструкцій та інші комплектуючі.

   

   
  інформація - Виробники підвіконь
  Для того, щоби ПВХ підвіконня були не менш стильними, ніж вікна з ламінованого пластикового профілю, використовуються ПВХ-плівки. Різномаїття кольорів, тиснень, фактур цих плівок дозволяє виробникам підвіконь суттєво розширити свій асортимент та зробити його таким, що буде відповідати усім потребам клієнта.
   
  Важливим напрямом діяльності SPV Company Ltd є співпраця з українськими виробниками підвіконь з метою створення якісного конкурентоздатного продукту, що відповідає не лише українським, але й європейським нормам якості. З цією метою ми імпортуємо в Україну ізраїльські ПВХ-плівки для ламінації вікон, підвіконь і сандвіч-панелей – WINSHIELD® та WINGUARD®.
   
  Багата колекція кольорів плівок ПВХ WINSHIELD® від популярних деревинних забарвлень до трендових однотонних відтінків забезпечує українським виробникам можливість втілити у життя найсміливіші задуми дизайнерів та архітекторів.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору