Замкові циліндри / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Замкові циліндри

   
  Циліндри високої якості від провідних виробників. Забезпечують високий рівень безпеки, надійність та зручність в користуванні. Сфера застосування - від приватного житла до будь-якого корпоративного об'єкту з можливістю побудови системи «Один ключ» і «Майстер-ключ» високої складності.
   
  Купити
   
   

   
  замкові циліндри мультилок
  логотип MUL-T-LOCK

  Циліндри MUL-T-LOCK®

  Циліндри класу Extra, High і Standard Security. Технології «Подвійний телескопічний пін» і «Одинарний пін» із застосуванням ряду патентованих рішень. Виробництво Ізраїль.

  замкові циліндри RB LOCKS
  логотип RB LOCKS

  Циліндри RB LOCKS®

  Циліндри класу High Security зі спеціальним патентованим піном. Виробництво Ізраїль.

  ABLOY

  Циліндри ABLOY®

  Циліндри класу Extra і High Security з патентованим дисковим механізмом, покликані забезпечити найвищий рівень безпеки для будь-якого приміщення. Виробництво Фінляндія.

  logo KESO

  Циліндри KESO

  Піновий циліндр англійського типу, класу Extra High Security. KESO 8000Ω² - це нове покоління механічних циліндрів з новим активним захистом від копіювання. Патент до 2034 року. Виробництво Швейцарія

  logo TESA

  Циліндри TESA

  Піновий циліндр англійського типу, класу Standard Security. Циліндри TESA серії TE5 витримують більше 50 000 циклів відкривання-закривання. Виробництво Іспанія

  VEGA

  Циліндри VEGA

  Піновий циліндр класу Standard Security. Оснащений запатентованою системою подвійного інтерактивного елемента VEGA Nano Capsule, запобігає відмикання циліндра методом бампінгу. Виробництво Німеччина.

  IKON

  Циліндри IKON

  Система IKON CLIQ GO - мехатронна система блокування, заснованою на точних механічних компонентах і мікроелектронних модулях технології CLIQ® ...

   
  Де купити
   
   
   

   
  інформація про личинку замка

  Циліндри(личинки) для замків популярні в Україні:

  Циліндрові замки є найпоширенішими в Україні . У 90% наших співвітчизників стоять замки циліндрового типу. Популярність личинок для замка(циліндрів) обумовлена ​​можливістю замінити один циліндр на інший , при цьому не змінюючи замок. Серцевини для замка - найважливіший елемент замку. Згідно зі статистикою , абсолютна більшість несанкціонованих відкриттів вхідних дверей здійснюються методом інтелектуального чи фізичного впливу на личинку замка.

  Саме тому цьому елементу у вхідних дверях потрібно приділяти особливу увагу.

  У замкових циліндрах секретність не нижче High Security:

  Замковий циліндр повинен відповідати ряду вимог, а саме: мати клас секретності не нижче High Security, відповідати ДСТУ і стандарту ISO 9001, а також мати міжнародні сертифікати відповідності.

  Личинка замка з можливістю сервісу:

  Личинка замка повинна бути стійка до злому , корозії , впливу температур , і зносостійкою, а також бути зручною в експлуатації. Значною перевагою на користь тої чи іншої личинки замка стане наявність сервісу - це дозволить зробити перекодування або виготовити дублікат ключа.

  Найкраще вибирати сердцевини замка , в яких заготовки ключа захищені патентом. Зробити дублікат ключа до такого замкового циліндру можна лише в спеціалізованих авторизованих сервісних центрах. Щоб замковий циліндр працював довго і не піддавався впливу в разі спроби висвердлювання або перелому личинки для замка на дві частини ,необхідно застосовувати комплекти захисної фурнітури і броненакладки . Запропоновані замкові серцевини від провідних світових виробників широко застосовуються в дверях приватних приміщень , офісах , державних і недержавних установах і т.д.

  Представлені замкові циліндри можна об'єднувати в складні системи «Один Ключ » і «Майстер- Ключ».

   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору