Контроль доступу та GPS Моніторинг / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Безпека об’єктів > Контроль доступу та GPS/GPRS Моніторинг

 •  

  Контроль доступу та GPS/GPRS Моніторинг

   
  Електронне керування доступом - найсучасніший напрямок у галузі безпеки. Застосування електронних елементів забезпечує зручність та гнучкість функціонування об‛єкту, дозволяє організувати розмежування доступу та контролювати доступ як на комерційних об‛єктах, так і в приватних приміщеннях.
  Купити
   

   
  Digital Door Viewers
  NEW
  MTLock
  Пристрої для простого і зручного стеження за простором із зовнішнього боку дверей.
  GPS
  Пристрої, що дозволяють відстежувати точне місцезнаходження автомобіля в будь-якій точці планети в режимі онлайн.
  WatchLock lock
  MTLockstarcom
  Замки для захисту як рухомих, так і стаціонарних об’єктів з можливістю віддаленого контролю доступу та отримання оперативних звітів про статус замка.
  Mul-T-Lock Abloy
  Бездротова сучасна технологія, що базується на механічних циліндрах класу високої безпеки та забезпечує ультимативний захист майна.
  Mul-T-Lock ENTR
  Інтелектуальне рішення замикання, що поєднує надійний захист циліндра Interactive+ з функціональністю електронних технологій.
  Контроль доступу
   KNOCK N'LOCK
  Складові елементи для коректного функціонування бездротової системи KNOCK N'LOCK: замки, блокіратори, блоки керування, ключі-брелоки тощо.
  Контроль доступу
  Rosslare Securitron SCLAK logo
  Виконавчі елементи СКД: контролери мережеві, автономні, для внутрішнього та зовнішнього застосування, антивандальні, підвищеної безпеки тощо.
  Контроль доступу
  EffEff Viro logo
  Елемент СКД, який забезпечує надійну фіксацію дверей в зачиненому стані, з додатковими функціями відчинення дверей та контролю їхнього стану.
  Контроль доступу
  Abloy Bera Bera EffEff ERBI Link
  Елемент СКД, який забезпечує функцію контрольованого доступу до приміщень та належний рівень безпеки приватного чи корпоративного об'єкту.
  Контроль доступу
  Yli EffEff
  Елемент СКД, призначений для надійного замикання дерев’яних, металевих та скляних дверей.
  Контроль доступу
  Adel
  Сучасне рішення безпечного замикання з доступом за відбитком пальця або кодом, призначені для встановлення на дерев’яні та металеві двері.
  Контроль доступу
  Mul-T-Lock EffEff
  Замикаючі пристрої, що приводяться в дію не за допомогою механічного або електронного ключа, а за допомогою введення кодової комбінації на кодовій панелі.
  Контроль доступу
  Adel Tesa EffEff JWM
  Електронні замки для комерційних об'єктів та готелів, призначені для встановлення на дерев’яні та металеві двері всередині приміщення.
  Контроль доступу
  Securitron Yli EffEff
  Дистанційно-керовані пристрої замикання, які застосовуються в системах контролю та управління доступом (СКУД) у приміщеннях різного призначення.
  Контроль доступу
  Morse Watchmans Mul-T-Lock
  Електронні системи контролю та зберігання ключів, що дозволяють вести аудит подій взяття та повернення ключів, мінімізують ризики пов’язані з «людським фактором» та зловживаннями.
  Контроль доступу
  Abloy
  Пристрої для комфортного відчинення дверей, що відкриваються навстіж, з опційною функцією утримування дверей у відкритому положенні.
  Контроль доступу
  tesa JPM Nemef
  Системи для дверей евакуаційних виходів, що спрацьовують від легкого натискання та унеможливлюють виникнення тисняви під час надзвичайних ситуацій або пожежі.
  Контроль доступу
  BEA
  Пристрої з інфрачервоними та мікрохвильовими сенсорами для керування автоматичними дверми та воротами, що встановлюються на громадських та промислових об'єктах.
  Безпека праці. E-Square
  NEW
  E-Square logo
  Lockout Tagout - Система попереджувального блокування та маркування від одного з світових лідерів з розробки та виробництва продукції LOTO – компанії E-Square (Індія).
  Патрульні системи
  NEW
  Rosslare Adel
  Охоронний комплект для організації контролю за фізичним патрулюванням на об’єкті. Елементи патрульної системи - патрульний жезл, контрольні мітки для формування маршруту охорони, програмне забезпечення.
   
   

  Задля забезпечення надійної роботи систем контролю доступу та GPS-моніторингу необхідно використовувати тільки високоякісні елементи від провідних брендів. Саме тому, в асортименті SPV Company Ltd. наявні тільки зчитувачі, електронні замки, системи GPS моніторингу та інша продукція для СКУД та GPS-моніторингу тільки від всесвітньо відомих брендів, які зарекомендували себе, як виробники тільки високоякісної продукції.
   
  В асортименті SPV Company Ltd. також присутні найсучасніші рішення, які дозволяють побудувати зручні та зламостійкі системи контролю доступу. Серед них особливої уваги заслуговують системи ENTR та CLIQ. Завдяки ним контроль доступу повністю еволюціонував та перейшов до смартфону. До того ж, тепер складні системи контролю доступу набагато легше контролювати, налаштовувати і підлаштовувати під потреби конкретного об'єкту.
   
  Тільки справжні майстри можуть спроектувати та встановити СКУД, яка захищатиме.
   
  Простота сучасних елементів СКД також робить простішим їх монтаж, але встановлення електромеханічної защіпки, контролеру або зчитувача потребує відповідної кваліфікації. Інакше система контролю доступу може функціонувати зі збоями, а також ви не отримаєте відповідної гарантії та обслуговування.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору