Виробники металопластикових вікон / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Виробники вікон

 • Виробники вікон

   

  Сучасні українські металопластикові вікна

  Один з важливих елементів будь-якого приміщення - це вікна, що виконують не лише роль функціонального елемента, але й сприяють створенню комфорту та втіленню стильової концепції інтер’єру та екстер’єру. Металопластикові вікна міцно укріпились у сучасному будівництві. Адже вікна з ПВХ-профілю мають низку важливих переваг – механічну міцність, теплопровідність та стійкість до впливу зовнішнього середовища: опадів, надмірної вологи, високих та низьких температур. У свою чергу форма, колір та розмір металопластикових вікон відіграють важливу роль у створенні довершеного дизайну будь-якої архітектурної будови.

   
  Windows
  VIKNAROFF

  Компанія Viknar'off – виробник металопластикових конструкцій, для якого основним принципом діяльності є виготовлення продукції, що відповідає європейським стандартам у поєднанні з високим рівнем сервісу. Сьогодні компанія Viknar'off – це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні.

  Windows
  АКОРД-С

  Підприємство «Акорд-С» бере свій початок з 1987 року, і на протязі всіх подальших років воно стрімко розвивалось. На сьогодні - це один з лідерів виробництва віконних конструкцій з ПВХ профілю.

  Windows
  WDS

  ТМ WDS – це ключовий бренд компанії МІРОПЛАСТ, одного з найбільших виробників віконних і дверних ПВХ профілів. Унікальну якість продукції під ТМ WDS визнано виробниками вікон і дилерами по всій країні.

  VIKNALAND
  VIKNALAND

  Компанія ТОВ “Вікналенд” на власних потужностях виробляє ПВХ-профілі під торговою маркою VIKNALAND. Сучасні технології виробництва ПВХ-профілів на власному заводі з використанням німецького обладнання.

  Windows
  ТЕРМОПЛАСТ ПЛЮС

  ТзОВ «Термопласт плюс» засновано в 2007 році у смт. Меденичі Дрогобицького р-ну Львівської області і за недовгий час стало одним з лідерів по виготовленню вхідних металевих дверей та металопластикових конструкцій.

  Windows
  ЕКРАН-ВІКНОСВІТ

  Компанія «Екран-Вікносвіт» - це сучасний виробничий комплекс, де інтегровано виготовлення трьох різновидів віконно-дверних конструкцій: ПВХ, дерев'яного брусу, алюмінію.

  Windows
  AMTT

  Група компаній АМТТ - більше 16 років лідерства у виробництві алюмінієвих систем різного призначення і складності в Україні

  Windows
  STEKLOPLAST

  Компанія Stekloplast виготовляє вікна з 1997 року. У виробничому циклі використовується обладнання від провідних світових виробників (Sturtz, Federgenn, Rotox, Aluma), яке дозволяє виготовляти до 1800 конструкцій на добу, зберігаючи високу якість виробів.

  Windows Steko
  Steko

  Компанія Steko є одним з провідних виробників металопластикових та алюмінієвих конструкцій. Великий вибір профільних систем, склопакетів та систем фурнітури дозволяє виготовляти вікна, які зможуть вирішити будь-які завдання.

  Windows Darwin Ukraine
  DARWIN

  Компанія Darwin Ukraine - виробник металопластикових вікон і конструкцій з профілю REHAU, які відповідають високим міжнародним стандартам якості і задовольняють найрізноманітніші напрямки стилю та дизайну.

  Windows panorama
  panorama

  ТОВ “Панорама” працює на ринку світлопрозорих конструкцій понад 12 років і є одним з найбільш активно розвиваючих учасників ринку ПВХ в Західній Україні. Місія компанії – успішна робота по створенню якісних виробів та послуг, що сприяють поліпшенню якості життя людей.

  Windows КОНТИНЕНТ
  panorama

  Завод виробляє вікна і двері з ПВХ та алюмінію різної конфігурації і призначення. Крім стандартних конструкцій, на заводі виготовляються вікна і двері незвичайних форм, розмірів і способів відкривання.

  ВІКНА ВОЛИНІ
  ВІКНА ВОЛИНІ

  Компанія «Вікна Волині™» – 20 років виготовляє ПВХ профілі в Україні. Компанії вдалося створити та організувати роботу високотехнологічних цехів та налагодити систему контролю якості.

  Windows
  ВІЗАЖАДІСЕМ

  Інші українські виробники вікон. Компанія «Візаж», завод «АДІСЕМ», ...

   

   
  інформація про личинку замка

  Металопластикове вікно має такі складові: ПВХ-профіль, металевий вкладиш для підсилення жорсткості профілю, що монтується всередину конструкції, а також фурнітура. Віконна фурнітура є чи не найважливішим елементом, адже від неї залежить комфортне відчинення та зачинення вікна, його щоденне функціонування.

  Важливим напрямом діяльності «СПВ Компані Лтд.» є співпраця з українськими виробниками металопластикових вікон з метою створення якісного конкурентоздатного продукту, що відповідає не лише українським, але й європейським нормам якості. З цією метою ми імпортуємо в Україну ізраїльські ПВХ-плівки для ламінації вікон, підвіконь і сандвіч-панелей – WINSHIELD® та WINGUARD®, а також надійну чеську фурнітуру для металопластикових конструкцій, виготовлену з нержавіючої сталі - ROSTEX®.

  Багата колекція кольорів плівок ПВХ WINSHIELD® від популярних деревинних забарвлень до трендових однотонних відтінків - забезпечує українським виробникам можливість втілити у життя найсміливіші задуми дизайнерів та архітекторів. А фурнітура з нержавіючої сталі ROSTEX® для металопластикових вікон та дверей не лише підвищує рівень конкурентоздатності продукту, але й підкреслює статус компанії-виробника серед численних конкурентів галузі.

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору