Замки для комерційних автомобілів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція
Головна > Продукція > Замки для комерційних автомобілів

 • Замки для комерційних автомобілів

  Захист та надійне зберігання продукції у вантажних відділах автомобілів, контейнерів є актуальним питанням для багатьох видів бізнесу. Аби мати змогу контролювати та захистити перевезення вантажу, провідні світові компанії пропонують продукцію механічного та електромеханічного  замикання. Рішення, втілені у запропонованих системах замикання, в змозі задовольнити вимоги до забезпечення безпеки будь-якого комерційного вантажу, а додаткові опції нададуть зручності і комфорту у користуванні таким захистом.

  Купити
   

   
  Замки для коммерческих автомобилей
  MUL-T-LOCKLogo DISECLogo VIROLogo Tokoz
  Механічні замки для вантажних відсіків комерційних автомобілів та контейнерів зручні у користуванні та надійно забезпечують зберігання вантажу під час перевезення.
  MUL-T-LOCKMUL-T-LOCK
  Інтелектуальна інтеграція безпеки Mul-T-Lock® з системою стеження та сповіщення у реальному часі Starcom Systems
  Замки для коммерческих автомобилей
  MUL-T-LOCK
  Унікальний універсальний замок KNOCK N’LOCK для бокових зсувних та задніх розпашних дверей будь-яких автомобілів, фургонів та причепів. Застосування замка KNOCK N’LOCK забезпечує найвищий рівень захисту та зручність у користуванні.
  SPV Company Ltd. має в асортименті найбільш досконалі та надійні рішення для захисту багажних відділень автомобільного транспорту. Механічні, з GPS стеженням та електромеханічні замки забезпечують такий рівень захисту, який був би бажаний при перевезенні вантажу багаторазово дорожчого за сам транспортний засіб.
   
  Але замки Mul-T-Lock, Viro, Disec і Tokoz це не просто відмінне доповнення до заводського базового замка і сигналізації. Це необхідність. На звичаних мінівенах та вантажівках на фабриці не встановлюють потужний захист з унікальним запатентованим механізмом, захистом від бампінгу, маніпулювання, підбору ключів та відмичок, висверлювання і силових методів злому. Не встановлюється і захист використанням комплексних електромеханічних систем запирання, не згадуючи вже про патентовані ключові платформи з захистом від незаконного створення дублікату та можливістю сервісу в авторизованих центрах.
   
  Найчастіше встановлюються замки рівня Standard Security без броненакладок. Якщо злодій не зможе за лічені хвилини відчинити такий замок інтелектуальними методами, то натомість швидко відчинить його силовими.
   
  На відміну від заводських замків, замки з асортименту SPV Company Ltd для комерційних авто мають високосекретний циліндровий механізм та добре захищені від силового злому. Швидкий та безшумний злам замків мультилок, токоз, віро або дісек для комерційних авто - неможливий. Це той захист, на який ви можете покластись, навіть якщо ціна вантажу затьмарює вартість самого транспортного засобу.
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Статті
Вгору