Верстат KEYLINE DEZMO 996 ELECTRO VERTICAL / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 •  
  KEYLINE logo
   

  KEYLINE® DEZMO

   

  Обравши верстат KEYLINE DEZMO 996 ELECTRO VERTICAL, рекомендуємо звернутися в Сервіс центр СПВ, де можна отримати кваліфіковану консультацію з питань специфікації продукції та монтажу.

   
   
   
  Купити
   
  • Виробник: KEYLINE (Італія)
  • Тип верстату: ELECTRO
  • Тип ключа: VERTICAL
  • Назва обладнання: DEZMO
  • Модель верстату: 996
   
  Верстат KEYLINE DEZMO 996 ELECTRO VERTICAL
   

  Верстат KEYLINE DEZMO 996 ELECTRO VERTICAL

   
   

  Повний опис верстата KEYLINE DEZMO 996 ELECTRO VERTICAL

  DEZMO - професійний автоматичний верстат для виготовлення ключів за кодами. Спеціальні умови для партнерів - ОРЕНДА обладнання: на 1, 2, 3 роки.

  KEYLINE DEZMO - це інноваційна машина, яка визначає новий технологічний стандарт дублювання ключів від дверей та автомобіля. У ньому передбачено використання роботизованого пристрою подачі ключів Dromo і працює на міцній структурі нової концепції, реалізованої з високопродуктивними матеріалами, побудованої за сертифікованою системою якості, що характеризується сучасним та ергономічним дизайном, щоб гарантувати оператору максимальну ефективність.

  Результати різання є точними та видатною якістю як у дублюванні коду, так і в копії.

  Dezmo працює з власним програмним забезпеченням та базою даних, але відкритий до основних стандартів в управлінні основними системами.

  Програмне забезпечення Liger, розроблене Keyline, виділяється своєю здатністю обробляти кожну систему різання та легко отримувати оновлення програмного забезпечення. Складні операції зроблені надзвичайно просто та інтуїтивно, завдяки сучасному кольоровому інтерфейсу, який легко та легко засвоїти.

  П’ятикольоровий сенсорний екран надає всю необхідну інформацію для правильного вирізання клавіш, гарантуючи високу ступінь безпеки для оператора.

  Він простий у використанні, а його програмне забезпечення можна легко оновлювати як через USB-ключ, так і через Інтернет.

   
  Новини по темі:
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору