Висячі замки Abloy і Mul-T-Lock / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Висячі замки. Навіси.

  Зламостійкість, довговічність, стійкість до корозії - це риси справжнього брендового навісного замка. Тільки висячі замки від найвідоміших світових виробників можуть гарантувати безпеку матеріальних цінностей. Тому замки на ворота, гараж або навісні замки для дверей з асортименту SPV Company Ltd. виготовлені тільки відомими брендами і мають високий рівень захисту від силового та інтелектуального злому.

  Купити
  Висячі замки
  MUL-T-LOCK

  Навісні замки Mul-T-Lock представлені трьома серіями замків, що різняться за ступенем захисту і ціною. 

  ABLOY

  Навісні замки Abloy відомі в світі завдяки своїй високій стійкості до низьких температур та екстремальних способів експлуатації. Ми пропонуємо висячі замки підвищеної безпеки з циліндрами Abloy Classic, Sentry, Protec або Protec2.

  Tokoz

  Компанія TOKOZ Inc. працює в області безпеки вже більш ніж 90 років. Справжній лідер у галузі виробництва замків і заслужено посідає місце найбільшого чеського виробника замкової продукції. Представлені продукти перевірені часом та створені для того, щоб надавати конкретні рішення в області безпечного замикання.

  Viro

  Для захисту допоміжних споруд, воріт, ролетів, різноманітних комерційних приміщень часто зручніше використовувати саме навісні замки. З їх допомогою легко зачинити гараж, хвіртку, металеву шафу тощо.

  DISEC

  Замок підвищеної безпеки з ковзною дужкою DISEC MG600 MAGNETIC 6G класу Extra High Security. Магнітний ключ, до DISEC MG600, містить шість пар магнітів, гарантує високу секретність і неможливість підбору ключа.

  MUL-T-LOCK ABLOY TokozViro

  Високоякісні та високобезпечні висячі замки для замикання воріт, решіток, складських та інших приміщень. Матеріал скоби для навісного замка гарантують захист від корозії та практично унеможливлюють його злам.

   
   
  Інформація про Висячі замки та Навіси від світових виробників MUL-T-LOCK, ABLOY, Tokoz та Viro
   

  Навісний замок - це захист особистого майна, авто- вело- мототранспорту та іншої власності. Найчастіше навісні замки встановлюють на ворота, калітки, двері складських приміщень, цехів та гаражів. Тому основний виклик полягає в тому, що дуже часто висячий замок зачиняє об’єкт, що не знаходиться під постійним або, хоча б, регулярним наглядом. Наприклад, замок для гаражу. Тобто зловмисники можуть мати в запасі багато годин, щоб зламати гаражний замок та потрапити всередину.

  Високий рівень зламостійкості

  Головна вимога якій відповідають висячі замки в асортименті SPV Company Ltd. - зламостійкість. При цьому, замки є стійкими, як до силового так і до інтелектуального злому. Наприклад, дужка та корпус з загартованої сталі дуже важко розрізати ножовкою, болторізом або болгаркою. Тим більше окремі замки можуть мати дужки з додаванням бора у сталь, що робить її ще більш стійкою.

  Наступним вразливим місцем є личинка замка. В простому навісному замку вона майже не захищена, тому її легко висвердлити або зламати іншим способом. Брендові замки від світових виробників мають личинки захищені від свердління та злому методом бампінгу, підбору відмичок, маніпулювання або підбору ключа. Такі замки здатні затримати злочинців на достатній час, а також не можуть бути зламані без шуму.

  Надійність та функціональність

  Ще одним плюсом якісних замків є надійність. Вони витримують десятки тисяч циклів відкривання та запирання. Тобто, щоб перестати працювати замок навісний повинен прослужити багато років без жодного технічного обслуговування. До того ж, вуличні навісні замки мають захист від негоди та працюють за дуже низьких температур.

  Навіси та протектори

  Самого замка завжди замало, оскільки тоді слабким місцем стане його кріплення. Тому варто потурбуватися і про навіси. Вони дозволяють комплексно захистити приміщення та значно ускладнити злом дверей. Ще одним рівнем захисту є протектор для навісного замка. Простіші протектори захищають саму личинку замка. Кращі протектори повністю покривають корпус разом з дужкою, забезпечуючи комплексний захист. Замок на ворота чи хвіртку може бути і без нього, але замок на склад краще захистити.

  Обирайте навісні замки та аксесуари до них тільки високої якості - це гарантія безпеки ваших матеріальних цінностей!

Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору