Відеонагляд / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Продукція

 •  
  Відеонагляд від MUL-T-LOCK. Відеовічка MUL-T-LOCK GotU
   

  Відеонагляд

   

  Відеовічка MUL-T-LOCK GotU дозволяють легко і зручно стежити за всіма відвідувачами або ж бачити, хто натискає на дверний дзвінок.

  Купити
   
   

   

  Відеовічко MUL-T-LOCK GotU+ JY7745. Дверне відеовічко дозволяє бачити, хто наближається до ваших вхідних дверей. Можливість отримати відео і фотографії всієї діяльності, що відбувається навколо нього. З датчиком руху, нічним баченням і внутрішньою пам'яттю. Ви будете знати, хто прийшов в ваш будинок або офіс, та що вони робили і коли. Кут огляду 170 градусів. Ідеально підходить для дверей в житлові і офісні приміщення та допомагає захистити вашу власність. Крім того, датчик руху і нічне бачення дозволяє отримати якісне відео активності навколо точки доступу до вашої власності в режимі 24/7. Рух запускає автоматичне відео. Автоматичне збереження зображень у внутрішню пам'ять. Час і дата-штамп зображення. Вбудований зовнішній дверний дзвінок. Висока якість зображення екрану 4,5". Легкий у використанні - просто натисніть кнопку. Легко замінює стандартне дверне вічко без додаткових зусиль. Естетичний дизайн з варіантами кольору : сріблястий, шампань, золотистий та бронза. Датчик руху для автоматичного отримання фото або відео. Можливості нічного бачення та використовувати мікро SD карти до 32 ГБ.

   
  Digital Door Viewers MUL-T-LOCK GotU+ JY7745 Black
   
   
  Купити
   

   

  Відеовічко MUL-T-LOCK GotU 1201 – технологічно найпростіша модель, яка дозволяє через натискання на кнопку отримувати зображення відвідувача.

   
   
  Купити
   

   

  Відеовічко MUL-T-LOCK GotU 3202 – конструктивно складніше і довершеніше. Порівняно з базовою моделлю GotU 1201, відеовічко GotU 3202 обладнане флеш-пам’яттю, на яку можна зберігати фото того, хто натискає на кнопку дзвінка.

   
   
   
  Купити
   

   

  Відеовічко MUL-T-LOCK GotU 5140 – найзручніша в користуванні модель відеовічка, яка доповнена такими опціями: детектором руху, який вмикає відеовічко і здійснює запис від 5 до 10 с.; нічним режимом зйомки.

   
   
   
  Купити
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору