Безпека праці. Система попереджувального блокування та маркування / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Безпека праці

  Продукція LOTO (LockOut TagOut - Система попереджувального блокування та маркування) призначена для підвищення рівня безпеки праці на виробництві шляхом повного відключення та блокування від увімкнення виробничого обладнання на час проведення технічного обслуговування або ремонту. Практично повністю виключає ризики нещасних випадків або загибелі працівників під час виконання таких робіт.

  Купити
   

  Продукція LOTO від компаній:

   

   

  E-SQUARE блокатори LOTO MASTER

   

  Продукція LOTO від європейської компанії із Хорватії, яка спеціалізується на виробництві продукції з охорони праці. Loto Master Inc. є одним із провідних світових постачальників обладнання для блокування/маркування. Продукція яка забеспечує збереження життя та здоровья працівників просувається під брендом LOTO MASTER. Купити можливо в Україні. Продукція є на складі а також під замовлення.

  Купити
   

  Продукція компанії LotoMaster в каталозі: блокатори, замки висячі, бокс блокувальний, замкові множники. 

   
   
   

   

  E-SQUARE блокіратори LOTO MASTER блокатори

   

  Блокатори призначені для фіксації пристроїв та вузлів у вимкненому положенні.

   

   
  LOTO MASTER MCL2
   
  LOTO MASTER MCL2
   

  Блокатор LOTO MASTER MCL2

   

  Блокує автоматичний вимикач для запобігання увімкнення живлення обладнання для безпечного проведення робіт операторами або ремонтним персоналом.

  Використається разом з замками висячими LOTO MASTER серії LM-DEPL або іншими висячими замками, які сумісні за діаметром дужки.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал: зносостійкий пластик
  • Діаметр отвору для дужки висячого замка: 7 мм
  • Швидке та зручне блокування вимикачів.
  • Колір: синій
  Купити

   
  LOTO MASTER UCL-ML1
   
  LOTO MASTER UCL-ML1
   
   

  Блокатор LOTO MASTER UCL-ML1

   

  Універсальний пристрій, який блокує автоматичний вимикач для запобігання увімкнення живлення обладнання для безпечного проведення робіт операторами або ремонтним персоналом.

  Використається разом з замками висячими LOTO MASTER серії LM-DEPL або іншими висячими замками, які сумісні за діаметром дужки.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал: зносостійкий пластик
  • Діаметр отвору для дужки висячого замка: 7 мм
  • Швидке та зручне блокування вимикачів.
  • Колір: червоний
  Купити
   

   

  E-SQUARE блокіратори LOTO MASTER Замки висячі

   

  Lotomaster пропонує широкий вибір навісних замків Safety Lockout (LOTO)

   

   
  LOTO MASTER LM-DEPL
   
  LOTO MASTER LM-DEPL
   

  Замок висячий LOTO MASTER LM-DEPL діелектричний

   

  Компактний висячий діелектричний замок використовується разом з пристроями блокування різноманітних електричних вимикачів, засувок, вентилів тощо.

  Версія замка з індивідуальним ключем (також доступні до замовлення версії наборів замків (2, 3 або 6 замків) в системі Один ключ або наборів (3 або 6 замків) в системі Майстер ключ.

  Стійкий до корозії та агресивних середовищ.

  Виключає іскріння при користуванні.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал корпусу та дужки: підсилений нейлон
  • Розміри корпусу (В х Ш х Г), мм: 44 х 38 х 20
  • Діаметр дужки, мм: 6
  • Колір: червоний
  Купити
   

   

  E-SQUARE блокіратори LOTO MASTER Замкові множники

   

  Замковий множник використається разом з відповідним пристроєм блокування, який встановлений на вимикач джерела енергії. При цьому кожна особа, яка виконує технічне обслуговування або обслуговування обладнання, прикріплює та замикає на місці свій власний унікальний замок з індивідуальним ключем через отвір замкового множника. Це гарантує безпеку кожного працівника, оскільки енергію не можна відновити, поки робота не буде завершена та всі замки не будуть зняті.

   

   
  LOTO MASTER DH-6
   
  LOTO MASTER DH-6
   

  Замковий множник LOTO MASTER DH-6

   

  Замковий множник LOTO MASTER DH-6 діелектричний 6 отворів, червоний застосовується для групового блокування та дозволяє використати кілька навісних замків під час вимкнення одного джерела енергії.

  Технічні характеристики:

  • Швидке та зручне блокування вимикачів.
  • Діаметр отворів для дужки висячого замка: до 9 мм
  • Матеріал: зносостійкий пластик
  • Колір: червоний
  Купити
   

   

  E-SQUARE блокіратори LOTO MASTER Бокс блокувальний

   

  Бокс блокувальний LM-GLOB є ефективним рішенням блокування ключів від замків які закривають блокатори. На початку роботи відключається живлення, одягається на вимикач блокатор,закривається на замок і ключ від замка поміщується в бокс. При проведенні робіт кожний з працівників на час робіт одягає на бокс свій персональний замок. По закінченю робіт кожний працівник знімає свій замок, що свідчить про те що робота завершена. Останнім знімає замок керівник зміни і виймає ключ від замка який блокує все живлення системи.

   

   
  LM-GLOB
   
  LM-GLOB
   

  Бокс блокувальний LM-GLOB

   

  Портативна металева групова блокувальна коробка Lotomaster виготовлена із міцної сталі та покрита порошковою фарбою для додаткової стійкості до іржі. Вміщує до 12 навісних замків на кришці та один на замковій застібці спереду.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал: сталь
  • Кількість отворів для висячих замків: 12 + 1 (загальний для керівника)
  • Колір: червоний
  Купити
   

   

  E-SQUARE блокіратори E-SQUARE

   

  Продукція LOTO (Lockout Tagout - Система попереджувального блокування та маркування) від одного з світових лідерів з розробки та виробництва продукції LOTO – компанії E-Square (Індія) – призначена для підвищення рівня безпеки праці на виробництві шляхом повного відключення та блокування від увімкнення виробничого обладнання на час проведення технічного обслуговування або ремонту. Практично повністю виключає ризики нещасних випадків або загибелі працівників під час виконання таких робіт.

  Купити
   
   

  Продукція компанії E-Square в каталозі: блокіратори, замки висячі, бірки блокування, блокіратор тросовий, бокс блокувальний, замкові множники, корд-шнур та набір блокираторів. 

   
   
   

   

  E-SQUARE блокіратори E-SQUARE блокатори

   

  Типи блокаторів E-SQUARE за призначенням

  Блокатори для вентилів і засувок, блокіратори тросові, блокіратори для кнопок та блокіратори E-SQUARE кульового вентилю накладні.

  Купити
   

   
  Блокіратор E-SQUARE для вентилів і засувок
   
   
   

  Блокатори E-SQUARE для вентилів і засувок

   

  Використається для блокування вентилів та засувок різних діаметрів, в тому числі й з висувним штоком. При встановленні на вентиль вільно обертається та унеможливлює його використання. Має високу стійкість до хімічного впливу. Використається разом з замками висячими E-SQUARE серії ES – DEL або іншими висячими замками, які сумісні за діаметром дужки.

  Технічні характеристики:

  • Діаметр маховика вентилю, мм: 25…63,5; 63,5…127; 127…165; 165…254; чи 254…355.
  • Висота (внутрішня/зовнішня), мм: 32/38; 34/44; 41/50; 50/63; або 63/74.
  • Діаметр (внутрішній/зовнішній), мм: 70/76; 130/140; 170/177; 257/267; і також 355/368.
  • Матеріал: міцний поліуретан.
  • Робочій діапазон температур: -20…+150 0С.
  • Колір: червоний.
   
   
  Купити
   

   
  Блокіратори E-SQUARE тросові
   
   
  Блокіратори E-SQUARE тросові
   
  Блокіратори E-SQUARE тросові
   
   
  Блокіратори E-SQUARE тросові
   
   
   

  Блокатор E-SQUARE тросовий

   

  Універсальний багатоцільовий пристрій для блокування засувок, вентилів тощо. Є ідеальним рішенням у випадках, коли необхідно заблокувати кілька точок одночасно або коли неможливо використання спеціалізованих блокіраторів. Використається разом з замками висячими E-SQUARE серії ES – DEL або іншими висячими замками, які сумісні за діаметром дужки.

  Комплектується сталевим тросом в вініловій оболонці з петлею з одного кінця, який ідеально підходить для блокування засувок. Або комплектується нейлоновим діелектричним тросом, який ідеально підходить для блокування в електричному обладнанні.

  Технічні характеристики:

  • Кількість отворів для висячих замків: 4; 6; 7.
  • Довжина тросу: 1 м; 1,8 м.; 2 м; і 3 м.
  • Діаметр тросу: 3,5 мм
  • Матеріал блокіратору: ABS пластик; ПВХ пластик; або поліпропілен.
  • Матеріал тросу: сталь з вініловим покриттям; нейлон.
   
   
  Купити
   

   
  Блокіратори E-SQUARE для кнопки
   
  Блокіратори E-SQUARE для кнопки
   
   
   

  Блокатор E-SQUARE для кнопки

   

  Продукція LOTO (Lockout Tagout - Система попереджувального блокування та маркування) від одного з світових лідерів з розробки та виробництва продукції LOTO – компанії E-Square (Індія) – призначена для підвищення рівня безпеки праці на виробництві шляхом повного відключення та блокування від увімкнення виробничого обладнання на час проведення технічного обслуговування або ремонту.

  Блокує кнопку електричного пуску обладнання для безпечного проведення робіт операторами або ремонтним персоналом. Використається разом з замками висячими E-SQUARE серії ES – DEL або іншими висячими замками, які сумісні за діаметром дужки.

  Технічні характеристики:

  • Швидке та зручне блокування кнопок.
  • Придатний для кнопок діаметром до 50 мм та висотою до 45 мм, та діаметром до 70 мм та висотою до 85 мм.
  • Діаметр отвору для дужки висячого замка: 7 мм
  • Матеріал: пластик.
  • Колір ковпачка: прозорий.
   
   
  Купити
   

   
  Блокіратор E-SQUARE кульового вентилю накладний
   
   
   

  Блокатори E-SQUARE кульового вентилю накладні

   

  Накладний блокатор – універсальний та зручний пристрій для блокування кульових вентилів. Може бути встановлений на більшість наявних у світі кульових вентилів. Виготовлений з діелектричного матеріалу, стійкий до механічних пошкоджень. Використається разом з замками висячими E-SQUARE серії ES – DEL або іншими висячими замками, які сумісні за діаметром дужки. Можливе блокування вентилю у зачиненому або відчиненому положенні.

  Технічні характеристики:

  • Діаметр труби, мм: 12,5…31 мм, та 59…200 мм.
  • Максимальна довжина ручки вентилю, мм: 203 чи 254.
  • Матеріал: міцний поліуретан.
  • Робочій діапазон температур: -20…+80 0С.
  • Колір: червоний.
   
   
  Купити
   
   

   
   

  E-SQUARE висячі замки E-SQUARE висячі замки

   

  Висячі замки E-SQUARE, комплекти наборів

  Комплекти з 6-ти замків, кожний з індивідуальним ключем чи в системі "Один ключ" (із загальним ключем), а також комплекти в системі "Майстер ключ" (кожний з індивідуальним ключем та Майстер-ключем, який відмикає всі замки). Стійкий до корозії та агресивних середовищ. Виключає іскріння при користуванні.

  Купити
   
  Замок висячий E-SQUARE діелектричний
   
  Замок висячий E-SQUARE діелектричний
   
   
   

  Замок висячий E-SQUARE діелектричний

   

  Компактний висячий діелектричний замок використовується разом з пристроями блокування різноманітних електричних вимикачів, засувок, вентилів тощо.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал корпусу та дужки: підсилений нейлон.
  • Розміри корпусу (В х Ш х Г), мм: 45 х 43 х 20.
  • Висота дужки, мм: 42.
  • Діаметр дужки, мм: 6.
  • Колір: червоний.
   
   

   
   

  E-SQUARE висячі замки E-SQUARE Бірки блокування

   

  Бірка блокування E-SQUARE

  Бірка використається виконавцем робіт разом з блокіраторами E-SQUARE для візуального позначення того, що обладнання заблоковано та на ньому проводяться ремонтно-регламентні роботи. Має поля для підписи, хто, коли та з якою метою встановив блокиратор.

  Купити
   
  Бірка блокування E-SQUARE, стандартна T7, комплект 10 шт
   
  Бірка блокування E-SQUARE, стандартна T7, комплект 10 шт
   

  Бірка блокування E-SQUARE, стандартна T7, комплект 10 шт

   

  Бірка використається разом з блокіраторами E-SQUARE для візуального позначення заблокованого обладнання, що на ньому проводяться ремонтно-регламентні роботи.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал: ПВХ пластик.
  • Розміри (В х Ш х Т), мм: 145 х 80 х 0,5.
   
   

   
   

  E-SQUARE висячі замки E-SQUARE Замкові множники

   

  Замковий множник E-SQUARE

  Замкові множники використаються разом з різними блокіраторами, коли необхідно заблокувати джерело небезпечної енергії кількома співробітниками. Для блокування використаються кілька висячих замків E-SQUARE серії ES – DEL або іншими висячими замками, які сумісні за діаметром дужки.

  Купити
   
  Замковий множник E-SQUARE на 7 отворів для висячих замків
   
  Замковий множник E-SQUARE на 13 отворів для висячих замків
   
   
   

  E-SQUARE замкові множники

   

  Замковий множник E-SQUARE на 7 чи 13 отворів для висячих замків, червоний, діаметр дужки 5,7 мм, діаметр отворів 8 мм.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал: нержавіюча сталь.
  • Кількість отворів для висячих замків: 7 та 13.
  • Діаметр отворів: 8 мм.
  • Діаметр дужки: 5 мм.
  • Колір: червоний.
   
   
   

   
   

  E-SQUARE висячі замки E-SQUARE Корд-шнури

   

  Корд-шнур E-SQUARE

  Додатковий трос для тросових блокіраторів E-SQUARE з одною петлею чи з петлею на обох кінцях.

  Купити
   
  Корд-шнур E-SQUARE додатковий, сталевий з вініловою оболонкою з одною петлею - 3 метри
   
  Корд-шнур E-SQUARE додатковий, сталевий з вініловою оболонкою з петлею на обох кінцях - 2,44 метри
   
   
   

  E-SQUARE Корд-шнур, додатковий трос для тросових блокіраторів E-SQUARE

   

  Корд-шнур E-SQUARE додатковий, сталевий з вініловою оболонкою, одна петля, чи з петлею на обох кінцях.

  Технічні характеристики:

  • Довжина тросу: 3 м, та 2,44 м.
  • Матеріал тросу: сталь з вініловим покриттям.
   
   
   

   
   

  E-SQUARE висячі замки E-SQUARE Бокси блокувальні

   

  Бокс блокувальний E-SQUARE

  Металевий переносний ящик з кронштейном для монтажу на стіну. Призначений для перенесення обслуговуючим персоналом різних блокіраторів та аксесуарів до них при виконанні ремонтних та регламентних робіт безпосередньо до місця встановлення.

  Купити
   
  Бокс блокувальний E-SQUARE
   
   
   

  Бокс блокувальний E-SQUARE груповий, переносний з кріпленням на стіну

   

  Продукція LOTO (Lockout Tagout - Система попереджувального блокування та маркування) від одного з світових лідерів з розробки та виробництва продукції LOTO – компанії E-Square (Індія) – призначена для підвищення рівня безпеки праці на виробництві шляхом повного відключення та блокування від увімкнення виробничого обладнання на час проведення технічного обслуговування або ремонту. Практично повністю виключає ризики нещасних випадків або загибелі працівників під час виконання таких робіт.

  Технічні характеристики:

  • Матеріал: сталь з порошковим фарбуванням.
  • Розміри (В х Ш х Г), мм: 184 х 273 х 110.
   
   
   

   
   

  E-SQUARE висячі замки E-SQUARE COMBO

   
  Набір блокираторів E-SQUARE COMBO для електричних перемикачів та вентилів
   

  Набір блокаторів E-SQUARE COMBO для електричних перемикачів та вентилів

  Набір блокіраторів вентилів та електричних перемикачів в переносній сумці. Містить широкий асортимент продукції E-SQUARE, достатній для блокування більшості наявного обладнання.

  Купити
   
   

  Набір блокираторів E-SQUARE COMBO

  Склад набору:

  • ES-AGVL Блокатор вентилів з регулюванням до вентилів 25-165 мм 1 шт.
  • ES - BV 01 EX Блокатор шарової засувки з подовженою ручкою 1 шт.
  • ES - UBFVL-COMBO Універсальний блокатор вентилів ES-UBFVL + тросовий блокіратор ES - GTMCL + 2C (сталевий трос з вініловим покриттям) 1 к-т.
  • ES-SSBVL-SET Блокатор шарового вентилю з регулюванням малий1 к-т.
  • ES-SMALL-ARM Ричаг до ES-SSBVL-SET запасний малий 1 шт.
  • ES-LSBVL-SET Блокатор шарового вентилю з регулюванням великий 1 к-т.
  • ES-LARGEL-ARM Ричаг до ES-LSBVL-SET запасний великий 1 шт.
  • ES_SPLO Блокатор електричного штепселю малий 1 шт.
  • ES_LPLO Блокатор електричного штепселю великий 1 шт.
  • ES-CLO-E Блокатор електричного штепселю циліндричний 1 шт.
  • ES-LPCL Блокатор великого електричного роз'єму 1 шт.
  • ES-VCH-S Навіс блокувальний сталевий з вініловим покриттям 1 шт.
  • ES-VCH-P Навіс блокувальний сталевий з вініловим покриттям зі збільшеним захватом 1 шт.
  • ES-SCORPIO Навіс блокувальний сталевий порошкова фарба 2 шт.
  • ES-SSH-5 Навіс блокувальний нержавіюча сталь, дужка 5мм 1 шт.
  • ES-E-HASP 33 Навіс блокувальний діелектричний, 3 отвори, дужка 3мм 1 шт.
  • ES-E-HASP 36 Навіс блокувальний діелектричний, 3 отвори, дужка 6мм 1 шт.
  • ES-E-HASP 66 Навіс блокувальний діелектричний, 6 отворів, дужка 6мм 1 шт.
  • ES-SMCL-MB Блокатор тросовий E-SQUARE віджимний багатоцільовий, сталевий трос в вініловій оболонці 1м 1 шт.
  • ES-VVCL+2C Блокатор тросовий багатоцільовий металевий, сталевий трос 2м 1 к-т.
  • ES-PML+2CL Блокатор тросовий багатоцільовий, сталевий трос в вініловій оболонці 2м 1 к-т.
  • ES-COMBO 5 Comho Блокатор пакетних вимикачів мініатюрний 1 к-т.
  • ES-COMBO CCBL Блокатор пакетних вимикачів стандартний 1 к-т.
  • ES-LCB R Блокатор 3-фазних пакетних вимикачів з круглою ручкою 1 шт.
  • ES-UBL-A, B Блокатор пакетних вимикачів універсальний, тип А та В 2 шт.
  • ES-CPCL Блокатор роз'єму живлення 1 шт.
  • ES-MUSHROOM Блокатор кнопки електрічної панелі стандартний 1 шт.
  • ES-COCOON Блокатор E-SQUARE для кнопки великий, до 70 мм, прозорий 1 шт.
  • ES-FHL-TGT Блокатор тримача запобіжника з тонким захватом 1 шт.
  • ES-FHL-WGT Блокатор тримача запобіжника з широким захватом 1 шт.
  • ES-PFHL Блокатор тримача запобіжника універсальний 1 шт.
  • ES-PRS Замок висячий сталевий з стандартною дужкою, індивідуальні ключі 3 шт.
  • ES-PLS Замок висячий сталевий з подовженою дужкою, індивідуальні ключі 3 шт.
  • ES-DEL-KD Замок висячий діелектричний з нейлоновою дужкою, індивідуальні ключі 3 шт.
  • ES-PVL-COMBO Набір блокіраторів вентилів 1 к-т.
  • ES-TAGS Бирка блокування стандартна 20 шт.
  • ES-TIES Хомут-стяжка для бирок блокувальних 20 шт.
  • ES-PEN Маркер 1 шт.
  • ES-LT BOOKLET Брошура-інструкція 1 шт.
  • Викрутка 1 шт.
  • ES-LOTO BBM Сумка 1 шт.
   
   

   
   
  Lockout Tagout - Система попереджувального блокування та маркування
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору