Контроль ключів / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Контроль ключів

  Рішення проблеми вразливості механічного ключа, як носія кодової інформації, полягає у використанні електронних систем контролю ключів. Адже застосування звичайної шафи для зберігання ключів з видачею та поверненням ключів із записом у журналі не виключає «людський фактор» з можливими помилками та зловживаннями.

  Купити
  MUL-T-LOCK
  Гнучка у функціонуванні та застосуванні надпотужна система контролю ключів. Здатна обслуговувати підприємства з будь якою кількістю користувачів та ключів.
  MUL-T-LOCK
  Система призначена для малих і середніх підприємств, надає можливості керування та моніторингу до 21-ї одиниці ключів. Використовує технологію plug and play, що дозволяє швидко визначити та конфігурувати пристрій без підключення до персонального комп’ютера.
  Контроль ключів
  Viro logo
  Механічний кодовий мінісейф VIRO 4259 для зберігання ключів загального користування. Застосовується для захищеної передачі ключів між користувачами.


  Для того, щоб мінімізувати вищезазначені ризики та забезпечити належний рівень безпеки об’єкта, фахівці радять використовувати електронні системи зберігання та контролю ключів. Дані системи контролю ключів беруть на себе функції видачі та повернення ключа, запису цих подій до контрольного журналу, здатні видавати ключі за розкладом по часу та дням тижня, автоматично надсилати повідомлення про неповернення ключа у встановлений час як користувачеві, так і, наприклад, співробітнику служби безпеки або керівнику підприємства; формують різноманітні звіти за необхідний для аналізу період часу.

  Головна задача систем контролю ключів – повністю виключити потрапляння ключів за межі об’єкту, а також будь-які зловживання з боку несумлінних працівників: крадіжки ключа, втрати або несанкціонованого дублювання.

   
  Контроль ключей
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору