Системи антипаніки / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Новини компанії
Продукція

 • Системи антипаніки

   

  За європейськими законами кожні вихідні двері в громадських будівлях (школи, лікарні, універмаги та супермаркети, релігійні центри, театри і кінотеатри, дискотеки, виставки, спортивні центри, цехи підприємств, висотні будинки і всі приміщення, де існує ризик вибуху або загоряння) повинні бути оснащені пристроєм аварійного виходу «Антипаніка».

  Купити

  Основна задача цих пристроїв - не використовуючи ключ, забезпечити негайне й легке відкривання дверей під впливом рук або тіла.

   
  Системи антипаніки Tesa
  tesa
  TESA пропонує рішення в сфері обладнання евакуаційних та аварійних виходів, які дозволяють безпечно та зручно залишити приміщення при виникненні паніки у разі надзвичайних ситуацій та аварій.
  Системи антипаніки Santos
  santos
  Santos пропонує комплекти для евакуаційних та аварійних виходів, які дозволяють швидко залишити приміщення при виникненні надзвичайних ситуацій та пожеж.
  Системи антипаніки Nemef
  Nemef
   
  Системи антипаніки JPM
  JPM
   
  Системи антипаніки ISEO
  ISEO
   
   
  Дуже важливо, щоб всі елементи систем антипаніки справно працювали в будь-яких умовах, та були повністю готовими на випадок надзвичайних ситуацій.
   
  Гарантія справної роботи
   
  В асортименті SPV Company Ltd. наявні елементи протипанічних систем тільки від провідних світових виробників. Ручки аварійних виходів та аксесуари до них від таких брендів як TESASantosNemef  ISEO та JPM відрізняються зносостійкістю, міцностю та зручністю користування. Вони можуть бути використані навіть на найважливіших об’єктах, або для побудови систем антипаніки в дуже людних закладах.
   
  Вони повністю задовольняють вимоги до обладнання основних та запасних виходів. Не підведуть в критичній ситуації та допоможуть людям швидко покинути будівлю. Пропрацюють довгий час без будь-яких нарікань та необхідності заміни.
   
  Комплексні рішення
   
  В наявності також є зовнішні ручки та аксесуари систем антипаніки. Таким чином ви можете повністю обладнати заклад, офіс, магазин або інший об’єкт системами антипаніки згідно стандартів безпеки, та убезпечити співробітників і відвідувачів на випадок надзвичайної ситуації.
   
  Монтаж
   
  Для того щоб правильно працювати, системи антипаніки повинні бути правильно встановлені. Для цього ми радимо звернутися до сертифікованих майстрів з відповідною спеціалізацією та досвідом роботи з протипанічними системами.
   
   
   
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook SPV Company Ltd. Instagram
Наші технології
Продукція українських виробників з провідними технологіями від СПВ
Статті
Вгору