Безпека праці з новою продукцією LOTO від бренду E-Square / SPV Company Ltd. – генеральний імпортер провідних технологій безпеки і декору!
Поставити питання
Новини компанії
Новини компанії
Головна > Інфоцентр > Новини компанії > Безпека праці з новою продукцією LOTO від бренду E-Square

 • 21.02.2020

  Безпека праці з новою продукцією LOTO від бренду E-Square

  Безпека праці з новою продукцією LOTO від бренду E-Square

  Продукція LOTO (Lockout Tagout  - Система попереджувального блокування та маркування) від одного з світових лідерів з розробки та виробництва продукції  LOTO – компанії E-Square (Індія) – призначена для підвищення рівня безпеки праці на виробництві шляхом повного блокування від увімкнення виробничого обладнання на час проведення технічного обслуговування або ремонту. Практично повністю виключає ризики нещасних випадків або загибелі працівників під час виконання таких робіт.

   
   

  В більшості індустріально розвинутих країн використання продукції LOTO на промислових підприємствах є обов’язковим.

   
  Безпека праці з новою продукцією LOTO від бренду E-Square
   

  Безпека праці з новою продукцією LOTO від бренду E-SquareЛінійка продукції LOTO компанії E-Square мітить блокиратори різноманітних вимикачів небезпечної енергії: електричних (рубильників, пускових кнопок, автоматів захисту), гідравлічних (вентилі, шарові крани), пневматичних тощо. Блокиратори встановлюються на вимикачі та замикаються висячими замками таким чином, щоб унеможливити їх увімкнути. Додатково на дужку висячого замка вішається попереджувальна бирка, на який відповідальний за проведення робіт позначає, хто, з якою метою та на який час вимкнув обладнання.

   
  lock.uaДетально ознайомитись з продукцією та замовити можливо за посиланням - lock.ua!
   
Дивіться також
Більше інформації
lock.ua SPV Company Ltd. YouTube SPV Company Ltd. Facebook
Статті
Вгору